Šta je novo?

Most 'Ada Ciganlija - Blok 70'

Predog stanovnika Fruške gore ušao u GUP Grada Beograda....
Eh, šta je sve ulazilo u te planove pa nikada nije realizovano...

Mada, ko zna, u kakvom ludilu živimo, kada je Gangula najveći favorit za gradonačelnika, kada se izabrani odbornik javno proda i kaže „Nemam problem da vas podržim, ali ću imati problem ako me zaboravite.“, sasvim se uklapa da i u GUP Beograda uđe predlog nekoga ko - ne živi u Beogradu....
 
Dakle, ovaj projekat je ušao u GUP i sada Urbanistički zavod ima osnov da nastavi sa izradom DUP-a za most. A, izričita podrška budućeg Gradonačelnika je svakako bitna za realizaciju celog projekta.

 
Argument za most - Šapić,.
:)
Ovaj čovek:

screenshot.474.jpg
 
Argumente pišem ovde više od 4 godine, a postoje i u donetom DUP-u.

Ali, umesto političarenja i tračarenja, mora da se pročitaju i da se shvate.
 
Ma tvoji argumenti su tipa: doći će neko brzim vozom in NS u Beograd da bi otišao na Adu (!?!) preko mosta u bliku 70, umesto da pređe preko mosta koji je odmah pored ŽS NBG.
Tvoj argument je da ljudi koji tu žive ne čitaju šta pise u zaglavlju peticije protiv mosta koje potpisuju.

Tvoj argument je - dr Šapić, čovek bez znanja, morala, integriteta - gnjida.

Izgleda da podrška ideji o gradnji ovog mosta privlači prevarante i falsifikatore.
 
Poslednja izmena:
Pa, onaj obajljeni plan nije ni bio tačan, zar ne, na njemu nema uctranog tvog i Šapićevog mosta, ali ljudi mi objasnili, sve OK. Prihvatam da nisam odmah primetio. Makar nisam kao ti - slagao.

Ovde je tema šta bi taj most uradio blokovima.
Ne svodi se sve samo na prostor koji zauzima most i njegov prilaz, već i poguban efekat na okolinu.
Veoma poguban efekat, što znaju i ljudi koji su se organizovali i potpisali peticiju.
Ali šta to tebe briga, ti si na Fruškoj gori, tebe to ne dotiče.

Ali si na vezi sa plagijatorom Šapićem koji nikada neće sa SNS... pošalji mu kako si pokušao da ovde lažno prikažeš peticiju stanovnika blokova, mislim d aćete se odmah skapirati.
 
Pa, onaj obajljeni plan nije ni bio tačan, zar ne, na njemu nema uctranog tvog i Šapićevog mosta, ali ljudi mi objasnili, sve OK. Prihvatam da nisam odmah primetio.
Plan naravno jeste tačan, ali on nije za pešačke i biciklističke staze već za saobraćaj i namenu površina, pa sam dao i objašnjenje. A, već postavio sam i plan iz GUP-a na predhodnoj strani koji se odnosi na biciklističke staze.

https://forum.beobuild.rs/threads/most-ada-ciganlija-blok-70.3928/post-964102

IMG_20220614_063040.png
 
Poslednja izmena:
Pa tu je ucrtano i da je biciklistička staza po nasipu prema Ostružnici (jedna tabla i onda te pretiču audiji, kiperi, asfalt propao odavno, nasip ulegao)... a počev od Vučića pa svi redom naniže neće prstom da mrdnu da se uklone sojenice i ponovo kažnjava saobraćaj za motorna vozila po nasipu :)
Kakva prevara od plana.
 
GUP ne može da bude "prevara od plana", već je on krovni plan za sve ostale planove, a Urbanistički zavod nije nadležan za stanje na terenu. Postoje druge institucije i službe koje regulišu kako se koriste gradske površine koje su definisane u GUP-u.

Za ovu temu je značajan ovaj insert bici-staza gde je prikazan i most "Ada-blok70".

IMG_20220611_173821.png
 
Naravno da je prevara, zato što je ovo

IMG_20220611_173821.png

označeno kao "Postojeća biciklistička infrastruktura".

Priča za naivne koji tri blage veze nemaju o Beogradu.

Ali lepo izgleda, dobar je argument kada pamet treba da nam sole oni koji i ne žive ovde.
 
Dragane, reč "postojeća" znači da nešto - postoji, bez obzira da li piše u GUP, predlogu, na forumu, u pamfletu vladajuće partije....
Tu staza - ne postoji, nije "postojeća"... jedino što tu postoji to je tabla, od staze nema ništa.

Ali ti to ne znaš, ti nisi u Beogradu, ti sa Fruške gore zatrpavaš forum sa lažima i prevarama, promovišeš sa Fruške gore polupismenog prevaranta i lažova Šapića da bude gradonačelnik Beograda.
 
Tu staza - ne postoji, nije "postojeća"... jedino što tu postoji to je tabla, od staze nema ništa.
Mugu da ti objasnim šta je GUP, pošto do sada nisi shvatio, ali zbog tvog bezobrazluka i klevetanja, ostaviću te u neznanju jer meni uopšte nije bitno šta ti misliš i ovde pišeš. Što se tiče te staze zovi Urbanistički zavod.

A, naravno da ću da kontaktiram bilo kog novog Gradonačelnika, jer ja se ovde bavim izgradnjom mosta, a ne političarenjem i tračarenjem. Ako to bude Šapić, onda ću moći da ga podsećam na njegovo obećanje u vezi izgradnje mosta "Ada-blok70".
 
Mugu da ti objasnim šta je GUP, pošto do sada nisi shvatio, ali zbog tvog bezobrazluka i klevetanja, ostaviću te u neznanju jer meni uopšte nije bitno šta ti misliš i ovde pišeš. Što se tiče te staze zovi Urbanistički zavod.

A, naravno da ću da kontaktiram bilo kog novog Gradonačelnika, jer ja se ovde bavim izgradnjom mosta, a ne političarenjem i tračarenjem. Ako to bude Šapić, onda ću moći da ga podsećam na njegovo obećanje u vezi izgradnje mosta "Ada-blok70".

Prvo ti pogledaj šta znači reč "postojeće".

A zašto tvog favorita Šapića ne podsetiš na ovo, Dragane?

screenshot.474.jpg
 
Da je makar desetinu vremena koju je potrošio na objašnjavanje kako funkcioniše i kako treba da izgleda Beograd, na lokalpatriotizam, ne bi Fruška Gora bila onako "obršćena".
 
U stvari kapiram šta je. 😄 Ucrta se što je moguće više ulica pod biciklističkim trakama i stazama, da može da se napumpa brojka najavljenih kilometara koji će se izgraditi. Čak i kad nemaju nikakvog smisla i potrebe. I ja pitam svašta, ko da ne znam gde živim... 😄
 
Juče je Šapić izabran za Gradonačelnika sa 57 glasova od 110 u Skupštini grada. Posle izbora je ukratko izložio svoj program i obećanja šta će se sve graditi, pa je pomenuo i "pešačko-biciklistički most".

Pošto su mediji preneli samo skraćeni spisak nabrojanih projekata, snimio sam video klip sa tv-prenosa sednice šta je sve obećao, a posebno jedan manji gde se pominje ovaj most. On će da mi bude još jedan video kojim ću da podsećam Šapića na njegova obećanja.
 
Dežurni spamer ove teme samo na ovoj stranici treći put ponavlja istu mantru.

A, podsetiću Šapića samo na ono što mene interesuje : ovaj most i druge projekte.
 
Poslednja izmena:
Dežurni spamer ove teme samo na ovoj stranici treći put ponavlja istu mantru.

A, podsetiću Šapića samo na ono što mene interesuje : ovaj most i druge projekte.
Uvek, Dragane.

Lik koji nije prijavljen niti živi u Beogradu priča kako će da sa Fruške gore "podseća" lažnog doktora, divljeg graditelja, prevaranta i siledžiju, lažova bez morala i stida, koji je javno rekao da neće sa SNS pa se učlanio u i postao podpredsednik glavnog odbora SNS, na obećanje iz kampanje o mostu protiv kojeg su građani koji tu žive potpisivali peticiju.

I nastaviće se... ;)
 
Vrh