Šta je novo?

Most 'Ada Ciganlija - Blok 70'

Ljudi prestanite,
Shvatite da nismo svi politički aktivni, ne gledamo svi korist, shvatite da postoje različita mišlienja što je potpuno normalno i neka većina pobedi.
Ja sam lično 100% za izgradnju mosta, meni se svidja, što ću moći da pešačim, svidja mi se što će dodatno taj deo da se razvije, a samim tim i održava.
Naravno poštujem i suprotna mišljenja, pa neka većinsko mišljenje bude uvaženo.
Meni je dosta prijatelja reklo da im mnogo znači da sa dečicom voze bicikl do Ade i da ne plaćaju rečni prevoz 800 din, da stanu na sredinu da slikaju naš prelep Beograd, da jednostsavno uživaju, još ako naprave raznolike sadržaje na Adi, milina.
Polako, bez svadje, uvek će biti različitih mišljenja. Poštujmo jedni druge.
 
"Више од 10.000 пунолетних становника противи . . "
Nije to "ažurirani podatak" već izjava te Maje o ukupnom broju potpisa u dva navrata.

Ja nemam potrebu da lažem i manipulešem, a ni da diskutujem sa lažovom. Moj predlog za most je usvojen od gradskih vlasti i to je ono što je meni bitno.
 
Jeste, ti si došao sa Fruške gore i ukrštao potpise peticija...
Ti si ovde lagao od prvog dana da su "građani izmanipulisani" da potpisuju peticiju protiv mosta. i uhvaćen si u laži.
U međuvremenu je broj potpisnika porastao nekoliko puta, ali se ti hvališ da te podržavaju gradske vlasti... lažni doktor koji je rekao da nikada neće u SNS i koji jepostao gradonačelnik kupovinom odbornika. Ptencirao si kada su Adu kao šatro proglasili zaštićenim područjem, sada ih hvališ kada pričaju o gradnji ZOO vrta na Adi.
Tebe ništa nije sramota.
 
Ljudi prestanite,
Shvatite da nismo svi politički aktivni, ne gledamo svi korist, shvatite da postoje različita mišlienja što je potpuno normalno i neka većina pobedi.
Ja sam lično 100% za izgradnju mosta, meni se svidja, što ću moći da pešačim, svidja mi se što će dodatno taj deo da se razvije, a samim tim i održava.
Naravno poštujem i suprotna mišljenja, pa neka većinsko mišljenje bude uvaženo.
Meni je dosta prijatelja reklo da im mnogo znači da sa dečicom voze bicikl do Ade i da ne plaćaju rečni prevoz 800 din, da stanu na sredinu da slikaju naš prelep Beograd, da jednostsavno uživaju, još ako naprave raznolike sadržaje na Adi, milina.
Polako, bez svadje, uvek će biti različitih mišljenja. Poštujmo jedni druge.
Koliko vas ima "da vam je neko rekao"?
 
Koliko vas ima "da vam je neko rekao"?
Relja biću potpuno iskren, zaista velika većina sa kojom sam pričao.
Sa druge strane slažem se, sigurno da je taj moj uzorak mali u odnosu na peticiju od 10.000 ljudi.
Ne znam šta da kažem, kada bi postojala mogućnost da se elektronski putem sajta organizuje glasanje, bilo bi idealno.
Veruj mi na reč, nisam nikakav plaćenik, zaista poštujem svako mišljenje i svačiji argument.
 
To smo prežvakali, Dragane. toliko puta. I svakiu put sam dokazao ovd epristunima koliki si lažov.
Ljudi su potpisali peticiju protiv mosta, vidi se u videu, kojije još iz 2020.


screenshot-26-jpg.124113
 
Relja biću potpuno iskren, zaista velika većina sa kojom sam pričao.
Sa druge strane slažem se, sigurno da je taj moj uzirak mali u odnosu na peticiju od 10.000 ljudi.
Ne znam šta da kažem, kada bi postojala mogućnost da se elektronski putem sajta organizuje glasanje, bilo bi idealno.
Veruj mi na reč, nisam nikakav plaćenik, zaista poštujem svako mišljenje i svačiji argument.
Bukvalno ništa nisi rekao, neodređeno i subjektivno.

U petciji su navedeni razlozi protiv, ali izgleda da nisi čitao, kao "ti sa kojima si pričao"... pa pročitaj i kada ti se slegnu utisci o argumentima protiv (a ne radi se tu samo "da ja pređem na Adu") razmisli ponovo.
 
Ljudi prestanite,
Shvatite da nismo svi politički aktivni, ne gledamo svi korist, shvatite da postoje različita mišlienja što je potpuno normalno i neka većina pobedi.
Ja sam lično 100% za izgradnju mosta, meni se svidja, što ću moći da pešačim, svidja mi se što će dodatno taj deo da se razvije, a samim tim i održava.
Naravno poštujem i suprotna mišljenja, pa neka većinsko mišljenje bude uvaženo.
Meni je dosta prijatelja reklo da im mnogo znači da sa dečicom voze bicikl do Ade i da ne plaćaju rečni prevoz 800 din, da stanu na sredinu da slikaju naš prelep Beograd, da jednostsavno uživaju, još ako naprave raznolike sadržaje na Adi, milina.
Polako, bez svadje, uvek će biti različitih mišljenja. Poštujmo jedni druge.
Ako se desi da se krene u realizaciju izgradnje mosta, i građani koji su protiv toga da se isti gradi, uzmu i fizički blokiraju izgradnju istog, da li ćete poštovati njihovo mišljenje? Dakle, da li ćete organizovati kontra protest ili ne?

Ovde se priča svela na ono "Ceo Beograd navija za Zvezdu i Partizan. Dakle 100% Beogradađana navija za Zvezdu i 100% Beograđana navija za Partizan".​
 
U naslovu peticije je " i most", tj. on nije primaran razlog već je to izgradnja garaže i seča drvoreda. Svako normalan može to da vidi i zaključi iz tog snimka.
Kada se Dragan sam opet i ponovo glupo uplete u sopstvene laži pa krene da izmišlja retardirane priče za zombirane naprednjake....
Pa sve se vrti oko projekta mosta, sve izmene se predlažu zbog mosta...
 
Ti izgleda da nisi u stanju da shvatiš šta se govori u snimku, nisi ti dorastao za normalnu diskusiju, jer si daleko ispod mog nivoa.
 
Bukvalno ništa nisi rekao, neodređeno i subjektivno.

U petciji su navedeni razlozi protiv, ali izgleda da nisi čitao, kao "ti sa kojima si pričao"... pa pročitaj i kada ti se slegnu utisci o argumentima protiv (a ne radi se tu samo "da ja pređem na Adu") razmisli ponovo.
Relja,
Subjektivnost znači izraziti svoje mišljenje i stav, a moje mišljenje je da se most treba da se izgradi. Isto tako, ja poštujem i tvoje mišljenje. I rekao sam neka većinsko mišljenje i argumentacija pobedi.

Naravno da sam pročitao peticiju, za neke stvari su i u pravu, ali i pored detaljne analize toga moje misljenje subjektivno i objektivno je preovladalo ZA izgradnju mosta.

Koliko ljudi odnosno koji % je na forumu?
Shvati da postoje različiti pogledi na sve to. Zato se i nadam da možemo živeti u demokratskom društvu, gde će svako imati pravo da kaže šta misli i da svoj glas tome.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: lol
Ako se desi da se krene u realizaciju izgradnje mosta, i građani koji su protiv toga da se isti gradi, uzmu i fizički blokiraju izgradnju istog, da li ćete poštovati njihovo mišljenje? Dakle, da li ćete organizovati kontra protest ili ne?

Ovde se priča svela na ono "Ceo Beograd navija za Zvezdu i Partizan. Dakle 100% Beogradađana navija za Zvezdu i 100% Beograđana navija za Partizan".​
Apsolutno ću poštovati naše sugradjane, ako prethodno, ne znam na koji način, se ustanovi da su oni ta “većina”.

Tako je, slažem se, ne može biti 100%.
Ali može 60:40 na bilo koju stranu.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: lol
NIšta konketno nisi rekao, ničim nisi potkrepio taj svoj stav...
 
Apsolutno ću poštovati naše sugradjane, ako prethodno, ne znam na koji način, se ustanovi da su oni ta “većina”.

Tako je, slažem se, ne može biti 100%.
Ali može 60:40 na bilo koju stranu.
Hvala ti na obaveštenju i potvrdi onoga što sam i pretpostavio za komentar, da se treba poštovati svačije mišljenje i biti tolerantan dokle god se to ne kosi sa tvojim stavom.
 
Шапић је указао и на то да ће изградњом пешачко-бициклистичког моста од Улице омладинских бригада и жичаром из Улице Агостина Нета ка Ади Циганлији бити омогућена боља веза новобеоградских блокова са овим београдским излетиштем.

 
Prioritetno šipak, rokovi su takvi da most može biti gotov najranije za jedno 7 godina (u teoriji, u praksi će biti 10+)
 
U članku piše da je rok za tehničku dokumentaciju čak 765 dana?!
To mi izgleda kao greška u broju, jer možda je u pitanju 365 dana.
 
Vrh