Šta je novo?

Modernizacija GSP-a

Da u pravu si :) al opet to se non stop desava sa dosta autobusa, idu po njih 10 zajedno , pa posle naravno da nece biti 30 minuta sledeci.
Kao sto sam rekao od 12 meseci , ja 10 meseci imam markicu, za ova 2 meseca se snalazim, malo svercovanje, malo kucanje karata.. :)
 
Što bi rekao Veljo Ilić, ne kradeš nego kraduckaš :)
 
kopmania":dskr17wl je napisao(la):
Takodje da napomenem , zasto bi kucao kartu tj platio im kada je usluga losa. Evo malo pre sam cekao autobus 18, 25 minuta u pola 11 kad nigde nema guzve, znaci nemaju gde da se zaglave. I naravno posle 25 minuta nailaze 2 jedna za drugom... A to se nazalost jako cesto desava
I ja sam tako cekao 23 pre neki dan 45 minuta.Onda dosle 4 odjednom.3 prosle pored nas i 4. stane, ono g***o rusko jedva se uglavismo ... mislis da sam otkucao kartu ili imao nameru ceo taj dan da kucam kartu
 
Ja sam rekordno vidjao po pet 73-ki zaredom. A to je linija koja ne prolazi kroz delove grada gde se stvaraju guzve. Ako budu to je jer se desilo nesto. I nije mi jasno. I kad kod pogledam kad ide 706 iz Batajnice on ne bude u to vreme, potpuno se ne postuje red voznje sa perifernog terminusa.
 
65ice uglavnom idu po 3-4 za redom,boga pitaj kako se nagomilaju ali vidis da su sve pune.
 
pa ja mislim da i metro imamo vozovi bi kasnili :D, zbog "guzve" :D
 
Матеја Бељан":3c61zbwi je napisao(la):
Ja sam rekordno vidjao po pet 73-ki zaredom. A to je linija koja ne prolazi kroz delove grada gde se stvaraju guzve. Ako budu to je jer se desilo nesto. I nije mi jasno. I kad kod pogledam kad ide 706 iz Batajnice on ne bude u to vreme, potpuno se ne postuje red voznje sa perifernog terminusa.
6 26-ica jednom

vucko":3c61zbwi je napisao(la):
65ice uglavnom idu po 3-4 za redom,boga pitaj kako se nagomilaju ali vidis da su sve pune.
5 50-tki i ni u jednu ne može da se uđe
 
Vrlo cesto kada odem na okretnicu 18ice imam priliku da vidim kako se autobusi gomilaju na terminusu, i da onda nakon 20tak minuta krenu dva ili tri odjednom.

Znaci nije problem red voznje, nego se namerno cekaju, valjda da bi im bilo lakse.
 
Већином се аутобуси гомилају због гужва (кад сваки мора колима, јел да) а када нема гужви и ипак дођу 2,3 возила заједно, е то је већ непоштовање реда вожње када се са терминуса крене како се ћефне. Ова друга ставка би се са увођењем Џипиес праћења требала искоренити коначно.
 
Eh pa vidi se da im ne prija kontola navikli ovi iz GSP-a na javasluk,pa sada ce se znati gde ie svaki autobus i da li vozaci postuju radno vreme ili satnicu, kao i ostali zaposleni eto tome oni pruzaju otpor a ne Turskoj ili bilio kojoj drugoj firmi...
 
Mislim da je rekord 7 pedesetica za minut. Pre dva meseca. :o
 
A da li ce taj sistem obuhvatiti i Lastine linije za ML, BA, OB, LA...? To je idealna prilika da se sve objedini. Sto bi Grocka ili Surcin bili privilegovaniji od Obrenovca
 
Tako je,i lasta ce biti obuhvacena.Ne zanima me dal ovaj sistem rade turci il marsovci,samo zelim da vidim dovodjenje reda u GSP.
 
Ne znam kako ti sindikalci misle da odrade to sami:D jedino sam saglasan da je 8.53 % previse, ali da GSP danas dobro vrsi naplatu - NIKAKO! Svi se svercuju, kupuju se samo karte za zonu 1...
 
Radnici GSPa se bune sto ce neko da ih kontrolise. Bas cudno...
 
To sto stranci rade posao je odlicno sto se tice naplate i kontrole, jer ce im biti u interesu da se sto vise karata proda. A i sta god da ne rade lose, Grad moze efikasno da ih kazni u skladu sa Ugovorom (ako je Ugovor dobar).

I jos - zaboravljaju da ce jednog dana mozda i sam GSP doci na red za privatizaciju.
 
Са приватизацијом предузећа, која доносе профит (Телеком) се не слажем. Али са приватизацијом ГСП бих се итекако сложио.
 
Vrh