Šta je novo?

Mirijevski bulevar

radax":136ixi4p je napisao(la):
vucko":136ixi4p je napisao(la):
Predsednik Opštine Zvezdara Milan Popović najavljuje i da je u planu izgradnja još jednog puta koji povezuje Mirijevo i Smederevski put.

Džaba se odupirete napretku, ooode park! :violina:
Ma nece gi dirati.Jer nema nigde u urbanistickom planu ucrtana ta ulica.Nego govorise o ulici od Smederevca,dakle nekoj pikolo ulici kao sto je micigen na prvim stranama teme opisivao tu kojom idu djubretari za vincu.Neko krividuavo 1+1 cudo za koej trebas biti kolin mekre da bi ga prosao bez da zavrsis u kokosinjcu gazda Mileta.
 
Ta krivudava ulica se nastavlja na ulicu M. Bulgakova i Rableovu, a one bi taman preko parka mogle da izbiju na Mirijevski bulevar... I bog da nas vidi :laugh: ...Povezasmo Kaluđericu sa novim mostom kod Ada Huje. :p
 
vucko":rv6f9jwh je napisao(la):
abc":rv6f9jwh je napisao(la):
vucko":rv6f9jwh je napisao(la):
Predsednik Opštine Zvezdara Milan Popović najavljuje i da je u planu izgradnja još jednog puta koji povezuje Mirijevo i Smederevski put.
Ja sam čuo da postoji plan da se napravi tunel u produžetku Ustaničke, preko Bulevara kr. Aleksandra.

Ne znam da li je to istina (meni deluje kao SF), ali to bi bilo extra rešenje...

Nelegalna gradnja i nije problem jer bi taj tunel isao u dubinu brda ka Mirijevu,eventualno bi nekoliko kucica bilo ruseno.

Taj plan je postojao u starom Generalnom Urbanistickom Planu do 2000. godine.Clan Gaga je postavio isecak da su 1997. godine pominjali taj tunel.Tim tunelom koji bi sproveli do Mirijevskog Venca bi spasili Mirijevo od guzvi ali bi napravili apokalipsu na ustanickoj jer nema metroa niti je Bulevar prosiren od ustanicke do cvetka.

Ta ideja sa tunelom je definitivno sahranjena 2004. godine kada je izglasan novi generalni urbanisticki plan u kome nema tog tunela.
Да Вучко, ево тог текста из Борбе од 22. новембра 1996. године, да се мало поново подсетимо како је тада, пре 15 година, планиран да се сређује тај део града. Тунел између Булевара Револуције код Устаничке улице и Миријева се спомиње у чланку, а кога мрзи да чита цео текст, означио сам део где се спомиње Миријевски тунел.

Баш је права штета што није саграђен тунел, решили би се многи саобраћајни проблеми, а и тај крај би се оплеменио. Лично мислим да још има места и простора, па и воље за тај тунел.


image hosting
 
radax":13kb26qp je napisao(la):
Ta krivudava ulica se nastavlja na ulicu M. Bulgakova i Rableovu, a one bi taman preko parka mogle da izbiju na Mirijevski bulevar... I bog da nas vidi :laugh: ...Povezasmo Kaluđericu sa novim mostom kod Ada Huje. :p

:blah: :blah:
 
radax":1mvljjgk je napisao(la):
vucko":1mvljjgk je napisao(la):
Predsednik Opštine Zvezdara Milan Popović najavljuje i da je u planu izgradnja još jednog puta koji povezuje Mirijevo i Smederevski put.

Džaba se odupirete napretku, ooode park! :violina:

Ne pise da poveze Mirijevski bulevar i Smederevski put, vec jos jedan put koji bi povezao Mirijevo i Smederevski put. To bi bilo odlicno jer je ovaj put vec poprilicno zakrcen, narocito na samoj raskrsnici sa Smedereskim putem.

Dakle, jedan put vec postoji - to je ovaj sto se nadovezuje na Ulicu Mihaila Bulgakova, a jos jedan put je zapravo (kao i sto pise) samo jos jedan put kojim ce se povezati Mirijevo i Kaludjerica.

Drugo, ja nisam prizeljkivao da se posece neki park i probije put do Smederevca (procitajte lepo postove #884 i #887) - samo sam pitao Horusa - posto je postavio slike radova na raskrsnici Mirijevskog bulevara i Vitezova Karadjordjeve zvezde gde se vidi da ce sa Mirijevca moci da se nastavi pravo u ulicice pored potoka - da li tim ulicama mogu da stignem do Toplane. I to je sve. Niti sam predlagao produzenje Bulevara, niti secu parka, niti bilo sta slicno.
 
Pa tebi niko ništa nije ni rekao! Ima ih koji ovde likuju pred devastacijom koja nikom neće doneti dobra ali šta da radimo ima nas raznih.... :notok:
 
Evo,da vas obradujem.Grad je usvojio urbanisticki plan po kome ce i mite ruzica i Milana rakica imati po 4 trake.A nek mi neko pojasni kako ce taj saobracaj da primi ulica Vitezova Karadjordjeve zvezde koja ima jednu traku po smeru???Morace valjda i nju jednom da sire na po 2 trake jer ipak spaja poprecno glavne ulice u Mirijevu.

http://www.beograd.rs/cms/view.php?id=1476568
 
Део саобраћаја иде и у Матице српске.
 
Prijatelji,kakva je situacija dole?Jel zavrsise vise onaj kolektor?
 
Završen i gornji deo kolektora,ali kako...ono jezivo,nigde ivičnjak nije urađen do kraja,niti u potpunosti spojen sa starim ivičnjakom.Zašto je toliko teško da se nešto uradi od početka do kraja?umesto potoka sada imamo blatnjavi brežuljak koji je pooran još samo paradajiz da posadimo....UŽAS!!!!!!
 
Horuseeeeeeeeee slikeeeeeeeeeee.

Prodrah se kroz prozor,sad ce on sa slikama :cool:
 
И, бреее, немо вичеш толко...ће ми размрдаш прозоре :laugh:

Ујутру ћу сликати и обесити сличице... :)

Иначе, неки старији "људи" су потписивали петицију да им се измести бус станица јер ће се "на њој скупљати деца и кад је хладно улазиће у њихову зграду да се не смрзавају, а онда ће да праве галаму" што ће реметити њихов мир. Из поштовања према форуму ћу свој коментар на ово задржати за себе...а ви већ знате шта бих рекао!
 
malecka":1kufsni5 je napisao(la):
Završen i gornji deo kolektora,ali kako...ono jezivo,nigde ivičnjak nije urađen do kraja,niti u potpunosti spojen sa starim ivičnjakom.Zašto je toliko teško da se nešto uradi od početka do kraja?umesto potoka sada imamo blatnjavi brežuljak koji je pooran još samo paradajiz da posadimo....UŽAS!!!!!!

Sta fali paradjzu?
S`obzirom koliko je cist bio potok (nadjubren fekalijama) ima paradajz da bude ko lubenica :laugh:
 
У суботу 26. новембра у Миријевском булевару код тржног центра Меркур биће одржана промоција „дан отворених врата“ Тојота аутомобила. Сви аутомобили ће моћи да се провозају новим булеваром и ето лепе прилике и дупле користи. Да провозате нов аутомобил (не морате да га купите :D ), а и да колима, ко још није, „изпробате“ нов булевар у Београду, зашто да не.

Погледајте више на :
http://www.toyota.rs/about/news_and_events/lokalne_vesti/tcb_merkur_openday.aspx
 
Auuuu.... Sta ih briga. Ionako je to tamo neko Mirijevo. :notok:
 
I to je to?Gotovi radovi 100%?

Da li su postavili stubice kod skole kao sto je neko pominjao?

Kako ste zadovoljni sa 25p posle ovih skoro mesec dana?
 
Od svega vidjenog najace mi je da isu stavili ivicnjak oko sahte strasno .Otome da nisu oprali blato i da su tako traljavo zakrpili ulicu netreba trositi rijeci to je standard :bash: .Kako je regulisan saobracaj moze li se pravo u mirjevski bulevar.Jesu li bar zasadili travicu :kafa:
 
Ма да....брутално. :notok:

Битно је да сте добили интегрисану улицу! Ставили вам и знак! :lool:
 
Vrh