Šta je novo?

Marriott Hotel

Mali update

150412-MARRIOTT-01.jpg

150412-MARRIOTT-02.jpg

150412-MARRIOTT-03.jpg

150412-MARRIOTT-04.jpg

150412-MARRIOTT-05.jpg
 
Шоми303 лично, не немојмо више ван теме, уклониће ми аватар Игор :D
 
Stigli paneli. Nažalost, ostvariše nam se najcrnje (ili najžuće) slutnje :bash:

marriott1.jpg


marriott2.jpg
 
Па ово није ни жуто, него златно !?!?!?!?!?
 
Југодрво опрости им, не знају шта раде. :violina:
 
Nije ni taj Jugodrvo bio bog zna sta ali je bio bolji od ovog svakako.
 
A neki mi se 'smejase' kad sam govorio da strepim...
Kamo lepe srece da su bili u pravu, a ja u krivu :(
 
Beograd: Pao deo skele, povređene dve devojke!

U Vasinoj ulici u Beogradu deo konstrukcija namenjen za prolaz građana se, iz za sada nepoznatih razloga, srušio na prolaznice koje su se tu zatekle

pala-skela620x0.jpg


DVE devojke su povređene kada je na njih, dok su prolazile Vasinom ulicom u centru Beogradu, pao deo skele! Nesreća se dogodila oko podneva, a deo konstrukcije koji se srušio je postavljen uz bivšu zgradu “Jugodrva”.

Prema prvim informacijama devojke su prolazile pored objekta koji se rekonstruiše u hotel “Meriot” lanca. Iz za sada nepoznatih razloga deo metalne skele koji je namenjen za prolaz ljudi se obrušila i pala pravo na prolaznice! Građani su im odmah pritekli u pomoć oslobodivši ih, a pozvana je i hitna pomoć koja je povređene odvezla u Urgentni centar.

Za sada nije poznato kakve su povrede devojke zadobile.


Uskoro opširnije...

http://admin.novosti.rs/vesti/beograd.7 ... ve-devojke
 
Delija":1jplfd9b je napisao(la):
Југодрво опрости им, не знају шта раде. :violina:
Nažalost, zgrada "Jugodrvo" je blaženopočivša pa i ne može da im oprosti, a osim toga mislim da ovi (investitori i opštinari) vrlo dobro znaju šta rade. Dabogda prošli sa zlatom kao kralj Mida.
 
Steta stvarno da se prakticno na kraju radova desi ovako nesto. Ovo je bilo jedno od najdelikatnijih gradilista koje sam obisao pogotovo kada je na pojedinim mestima ogoljena konstrukcija ali je sve bilo kako treba.

Inace bas se vodilo racuna o bezbednosti kao i na vecini gradilista privatnih investitora, prakticno niste mogli da nadjete radnika bez slema na glavi i oni visinski radovi na kosom krovu su radjeni sa uzadima i sl. licnim obezbedjenjem.

Koliko se iz fotografije novosti moze primetiti urusavanje se desilo na delu gde su nekada bile gradjevinske kucice koje su do skoro stajale tu.

foto vector sa foruma pocetak aprila.
img20150402084006.jpg


Skela ko skela sredice se samo da prolaznice budu kako treba i sa sto manje posledica posle ove nezgode.
 
Inače trebalo bi napomenuti da su u poslednjih desetak dana dva ili tri puta zbog ulaska krana sklanjali i odmah vraćali skelu. Dok su skele bile u razmontiranom stanju sa obe strane zgrade stajali su radnici i uljudno upozoravali i usmeravali pešake da pređu na drugu stranu ulice jer je nebezbedno dok kran operiše bez te zaštitne ograde.

img201504090810352.jpg


Ali ne lezi vraže.. :(

P.S. Mada ni vozači trola nisu baš bili od pomoći u tim trenucima jer su kad god je skela/ograda bila sklonjena, putnike ostavljali na regularnoj stanici ispred Voina, tako da se u par navrata prilična gužva stvarala tik do, u tim trenucima, nebezbednog gradilišta.
 
U normalnim uslovima i kad se sve bezbednosne mere ispostuju ovako nesto ne moze da se desi.

Jednostavno nema opravdanja. Devojke su povredjene i tu je kraj svake price.
 
Da tuze izvodjaca radova uzmu fine pare za ostetu a da ovo je srbija nista od tog filma .mozda kazna izvodjacu ni to
 
direktor":1q83c7zq je napisao(la):
Da tuze izvodjaca radova uzmu fine pare za ostetu a da ovo je srbija nista od tog filma .mozda kazna izvodjacu ni to

Mene je letos udario autobus GSP-a dok sam cekao na semaforu a on je skretajuci desno, zakacio zadnjim delom moj auto i odvalio mi celu stranu.
Dobio sam odstetu za manje od 2 meseca od strane njihovog osiguranja.
Bio sam prilicno zacudjen koliko je to brzo islo za odstetu.
 
Kod kola je jasnije uhodana procedura .Nehvalis se da si imao fajt sa gsp
 
Ik 201 je bio u pitanju. Udario me i nastavio da vozi.

Sustigao sam ga posle 200m, preprecio sam ga blokirajuci 2 trake saobracjnice T6, nije vise imao gde da mi pobegne.
 
Vrh