Šta je novo?

Marriott Hotel

nisam videla panele, možda ih postavljaju ka vasinoj ulici. promena u odnosu na moju poslednju fotografiju je da su jutros vratili skelu i skinuli drvenu nadstrešnicu.

dos.jpg
 
Krenuli su da postavljaju panele ka Vasinoj, od krova :)
 
spatiotecte":6prz5k6r je napisao(la):
Zaista me plasi da ce ovo izgledati ruzno.
Nadam se da gresim.
А какви су то унутрашњи бели панели уоквирени некаквим летвама, ако сам добро видео??!
 
Nick Slaughter":25w08apx je napisao(la):
spatiotecte":25w08apx je napisao(la):
Zaista me plasi da ce ovo izgledati ruzno.
Nadam se da gresim.
А какви су то унутрашњи бели панели уоквирени некаквим летвама, ако сам добро видео??!

To nisu paneli, ako pogledas malo bolje na slikama, videces da je to folija jer talasa.
Tu foliju pridrzavaju ove letve sto spominjes a njena funkcija je da omoguci radnicima da budu zasticeni od vetra kako bi obavili unutrasnje radove.
 
Zavrsili sa postavljanjem panela na krovu ka Vasinoj
 
Izvor: Beobuild.rs

Marriott: Grubi radovi pri kraju

141223-MARRIOTT-23b.jpg


Trenutno najznačajniji projekat u hotelskom segmentu je rekonstrukcija objekta na Trgu Republike, u kome se polovinom naredne godine otvora novi "Courtyard by Marriott" hotel. Radovi na obnovi starog objekta počeli su u martu ove godine, a podrazumevaju vrlo temeljnu rekonstrukciju sa promenom namene. Pored toga, projekat je izazovan i građevinski, pošto se radi o objektu sa čelicnom konstrukcijom, koji su prava retkost u našoj graditeljskoj tradiciji.

Celu vest kao i foto repotazu hotela mozete pogledati u vesti na prvoj strani sajta ili na linku http://www.beobuild.rs/read.php/717.html

141223-MARRIOTT-15.jpg

141223-MARRIOTT-32.jpg


Celu vest kao i foto repotazu hotela mozete pogledati u vesti na prvoj strani sajta ili na linku http://www.beobuild.rs/read.php/717.html
 
Fine sutrasnje fotke :)

Salim se naravno, datum si pogresio ali nije ni vazno fotke su bitne ;)
 
Ispravljeno. :) Hvala na sugestiji, prebacivao sam slike na novom računaru na poslu na kome iz nekog razloga piše da je 10. mart, i eto naivno mu poverovao. :)

Inače u trenutku kad sam prolazio pored hotela, stizali su kombiji puni nasmejanih radnika. Lep i retko viđen prizor.
 
18.03. (8h)

Skidaju onaj žuti zaštitni sloj najlona a ispod se nazire staklena fasada. Potrudiću se sutra da uradim više slika.

img20150318081154.jpg
 
Bilo bi interesantno da nam Coka da update sa unutrasnje strane.
 
Vrh