Šta je novo?

Marriott Hotel

Неће ти бости очи лого, јер ће то радити нови билборд који се поставља по сред трга :bash:
111205-MARRIOT-VS-03.jpg

Притом није много упадљив
 
Radovi postaju vidljivi:

cbm2.jpg


cbm1.jpg


mala molba - može li tema da se prebaci na "Projekte u izgradnji"?
 
Bože, nadam se da neće biti mnogo strašno kada na proleće naredne godine skinu ovo platno :D

marriott.jpg
 
skinu jedno staklo,stave drugo i gotovo.

po meni slično ružna,samo će biti skuplji materijali
 
Izvor: Beobuild.rs

Obimni radovi na budućem Marriott-u

140811-MARRIOTT-02.jpg


Rekonstrukcija bivše poslovne zgrade Jugodrva na Trgu republike dobro napreduje i za sada nije bilo većih problema. Kako se radi o vrlo obimnim radovima na prenameni, stari objekat je delom ogoljen do nosećih greda, i sada kreću ozbiljniji radovi na novoj prostornoj i funkcijskoj organizaciji. To podrazumeva značajne intervencije na objektu, ali u okviru postojecih gabarita i spratnosti. Sva projektna rešenja prolaze i rigoroznu kontrolu stručnjaka Marriott-a, međunarodnog lanca čije će ime nositi budući hotel.

Celu vest kao i fotografije rekonstrukcije i prve fotografije unutrasnjosti objekta pogledajte u vesti na prvoj strani sajta ili na linku http://www.beobuild.rs/read.php/682.html

140811-MARRIOTT-09.jpg


140811-MARRIOTT-22.jpg


Celu vest kao i fotografije rekonstrukcije i prve fotografije unutrasnjosti objekta pogledajte u vesti na prvoj strani sajta ili na linku http://www.beobuild.rs/read.php/682.html
 
Вау! Челични конструктивни систем! То се не виђа често код нас.
 
Ja sam se bas iznenadio. Jako jako retko kod nas u izgradnji stambeno poslovnih objekata. Inace veoma nezahvalno za rekonstrukciju sto se bezbednosti na radu tice.
 
Nesto mi je mala ta zgrada za 114 soba? Nije valjda da ce neke sobe imati pogled na ovo dvoriste?

140811-MARRIOTT-20.jpg
 
Verovatno,površina standardne sobe će biti 22kvadrata LCD 42" , pa umesto u dvorište gledanje TV-a :p
 
Pa srediće dvorišne fasade, to je makar mala cifra.
 
nombre":d6h155iz je napisao(la):
Nesto mi je mala ta zgrada za 114 soba? Nije valjda da ce neke sobe imati pogled na ovo dvoriste?

140811-MARRIOTT-20.jpg


moja je ova plava terasa koja se vidi na slici. sad sam se registrovala na forum i pozdravljam vas :)
mogu vas redovno izveštavati i slikama pokazivati kako napreduju radovi, ako ste zainteresovani.
rekli su nam da imaju izdvojena sredstva za sređivanje ovih dvorišnih fasada i da će u dvorištu biti mala oaza sa zelenilom.
nikako da odem do nadzornika radova i da pogledam projekat kako će to sve izgledati.
mogu samo da vam kažem da sam ja potpuno ogluvela od zvuka koje proizvode ove mašine za bušenje betona :bash:
 
Coka, mogu samo da ti preporucim cepove za usi i fotoaparat u ruke,za reportaze smo vrlo zainteresovani :)
 
ono što vidim je da se veoma muče sa razbijanjem betona... imaju samo jednu veću mašinu za razbijanje i tri obične male ručne bušilice. rade od 7h ujutru pa do 17h a ponekad i duže.
ja povremeno odem na nekoliko dana, sklonim se od buke. od aprila to traje...a ne znam kad će kraj.
počela sam na nervnoj bazi da se cerekam :lol:
pisala sam ovoj firmi koja gradi hotel da mi pošalju na mail nacrt kako će dvorište izgledati. ako mi ga pošalju, staviću odmah ovde da vidite.
znam da sam krajnje negativna spram cele ove ideje, ne sviđa mi se kako će hotel izgledati, odudaraće izgledom od okoline. fasada je bar mogla biti mirnije boje umesto ove žute :(
a i nekako sam navikla ujutru kad krenem do maxija na ćošku sa dobračinom da svratim u pekaru, u korner šop po novine i cigare, nedostaju mi šašave cvećarke koje su se vazda dovikivale i svađale...volela sam taj naš mali ćošak koga više nema :(
sad ću slikati, mada nema nekih bitnih razlika u odnosu na slike koje ste već stavili ovih dana.
 
Hvala za fotografije. Nadam se da će već sledećeg leta sadašnje muke sa bukom sa gradilišta zameniti lep pogled sa vaše terasice na ozelenjeno dvorište i umivene fasade ;)
 
hvala na lepim željama, Homer Jay :D
samo se nadam da ćemo uspeti da se dogovorimo mi stanari zgrade da sredimo fasadu ka ulici. šteta što je toliko zapuštena i propala, jer ima po njoj zaista lepih reljefnih motiva stambol kapije :) :)
 
Vrh