Šta je novo?

Marriott Hotel

Coko, izdrži!
Neće predugo trajati.
 
coka":127siihg je napisao(la):
hvala na lepim željama, Homer Jay :D
samo se nadam da ćemo uspeti da se dogovorimo mi stanari zgrade da sredimo fasadu ka ulici. šteta što je toliko zapuštena i propala, jer ima po njoj zaista lepih reljefnih motiva stambol kapije :) :)


Coko, sve pohvale za slike i trud, šta da ti kažem nego da se pridružim Relji u njegovom savetu da izdržiš. :)

Nego, vezano za fasadu, ako je to ta zgrada, slika je sa street view... Stvarno bi bilo lepo kada bi se sredila, i da se skinu klime, ako mogu da se prebace na dvorišnu fasadu, zgrada bi sinula.

Da li ste raspitivali na nivou vaše opštine o uslovima sređivanja, a ne bi bilo loše da nam se investitor koji sada radi meriot otvori i ispruži za tu fasadu, ipak se naslanja na hotel.

capture.jpg
 
Da bilo bi sjajno da investitor sredi fasadu pored. E sada tesko je bas to ocekivati ali recimo da probate da pristupite partnerski da u odredjenom odnosu procentualnom podelite troskove. Fasada nema veliku povrsinu ali kada je zgrada manja manji je i broj stanova koji su zainteresovani za sredjivanje sem ako se cela zgrada sa stanovima iza ne slozi i resi da ulozi u fasadu.
 
Pa podjela na tri djela investitor , opstina /grad, stanari
 
Da to bi bilo jos bolje pogotovo sto bi se ovi iz grada hvalili kako su se dogovorili sa gradjanima i privatnim investitorom pa bi mogli da iskoristite taj pozitivan publicitet koji njima treba a vama pomoc za sredjivanje fasade :)

Ko zna mozda se time formira neki novi modela saradnje i sredjivanja fasada :)
 
Цоко, добро дошла на форум и имаш укњижене плусићћће.

Што се буке тиче мораћете и ти и комшије да издржите, нема вам друге. А шта да још побијају шипове на грађевини са старим машинама као у "чипси граду" тј. у А блоку 67а, онда би тотално полудела од буке и вибрација.
 
hvala na plusićima i hvala svima na lepoj dobrodošlici :D
što se tiče obnavljaja fasade ka ulici, nešto ćemo se dogovoriti već. mada ti dogovori idu malo teže...jer kao i svakoj zgradi, postoje ljudi koji se opiru svakoj promeni, pa tako i kod nas. moraće na kraju i to da se sredi, bilo bi ružno da samo moja zgrada u tom delu ulice ostane tako jadna zarozana i ofucana...počele su i cigle sa jednog dela vrha zgrade da padaju.
a buka...pa navikla sam se, osim što imam malo razrogačene oči u poslednje vreme :mrgreen:
 
Ova tema može u "Projekti u izgradnji" s obzirom na obim radova, a i na činjenicu da mu samo malo nedostaje da se uruši.

2.jpg
 
evo, stiže sličica...nisam bila pri kompu :)
ne znam šta niče ovo u dvorištu :o

bušilice i dalje buše...već 5 meseci...dosad su mogli probiti tunel dužine kao učka kod rijeke :lol:

dscn1766.png
 
Ја бих рекао да разбијају бетон на деловима који су предвиђени за уклањање.
 
posle godinu dana gledam ovu temu...iskreno nadao sam se da do ovoga nece doci.
sve pohvale za novi hotel - KAMENO DOBA NAPOLJU JE VRUCE
 
noćne sličice...jer radovi traju i kada padne noć :D

dositejeva.png


dositejeva1.png
 
ne znam zaista da li će uspeti da završe hotel do marta, do kad je rok da sve bude gotovo.
 
Coko, sve pohvale na noćnim fotkama :) .Krenuli su sa radom sredinom aprila ,godinu dan pa još dodati koji mesec recimo maj,juni 2015g
 
Ipak jesen 2015g :kafa:

četvrtak 11.09.2014. | 13:01
Beograd dobija još jedan hotel
Izvor: Tanjug
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php ... _id=898589

Beograd će sledeće jeseni dobiti još jedan hotel sa četiri zvezdice, i to prvi iz međunarodnog lanca hotela Meriot.

Hotel će imati 114 soba i ukupne korisne površine od 7.500 metara kvadratnih, saopštili su predstavnici kompanije PSP Farman, koja gradi hotel.

Investicija u budući hotel Meriot, u strogom centru Beograda vredna je oko 25 miliona evra, a hotel će biti zvanično otvoren krajem trećeg kvartala 2015. godine.

"Marriott Belgrade City Centar hotel - Beograd", gradi se na mestu nekadašnje robne kuće Jugodrvo, u Vasinoj ulici, odmah do zdanja Narodnog pozorišta.

Hotel Meriot u Beogradu vlasnistvo je investicione kompanije PFB Propertis, a kada bude završen biće predat na upravljanje lancu hotela Meriot. Novi hotel imaće pet etaža nad zemljom, uz još dva sprata u potkrovlju, a imaće i dva nivoa ispod zemlje.

Direktor PSP Farman Holdinga u Srbiji Nebojša Crnobrnja rekao je u današnjem razgovoru sa novinarima, da je trenutno najveći objekat koji gradi ta kompanija poslovno-stambeni kompleks West 65 na Novom Beogradu od oko 150.000 kvadratnih metara.

Oko 106.000 kvadrata biće nad zemljom, dok je oko 46.000 kvadratnih metara smešteno na dva nivoa ispod zemlje kao i garaža sa 1.300 parking mesta, rekao je Crnobrnja.

Objekat će koristiti obnovljive izvore energije za grejanje i hlađenje, pri čemu se očekuju uštede u trošovima za klimatizaciju od najmanje 30 odsto, najavio je Crnobrnja.

West 65 se gradi u dve faze: u prvoj fazi treba da se izgradi 514 luksuznih stanova, 64 maloprodajna objekta i podzemna garaža i do sada je izgrađeno 150 stanova i 19 maloprodajnih objekata. U drugoj fazi treba da bude izgrađen luksuzni trgovinski centar i višenamenska poslovno-stambena-hotelska kula od 39 spratova i visine od oko 146 metara, ukupne korisne površine od preko 30.000 kvadrata, a početak njene gradnje planiran je 2016. godine, najavio je Crnobrnja.

PSP Farman Holding u svom portfoliju ima preko 300 izvedenih projekata, ukupne površine od preko dva miliona metara kvadratnih.
 
Zapao mi za oko ovaj naziv"Marriott Belgrade City Centar hotel - Beograd", verovatno ce graditi jos neki hotel :)
 
na jesen sledeće godine

ajmo, betonirajmo, pa dokle stignemo...u vis, ko šiša stanare koji će da gledaju u zidove hotela...ili u sobe. ma kad ja njima raširim svoj veš po terasi :laugh: :laugh:
šalim se. ne znam šta se zida ovo u dvorištu, pretpostavljam da je to ta garaža. a mogli su baš neki bazen da sazidaju :p

dositejeva.png


dositejeva1.png
 
milos.tro":2g8x6o4a je napisao(la):
Coko, sve pohvale na noćnim fotkama :) .Krenuli su sa radom sredinom aprila ,godinu dan pa još dodati koji mesec recimo maj,juni 2015g

nema na čemu, miloše :)
 
Izvor: Beobuild.rs

Predstavljen enterijer Marriott-a
140911-MARRIOTT-OS-02.jpg


Rekonstrukcija zgrade “Jugodrva” u Vasinoj ulici počela je u martu ove godine, i građevinski radovi teku jako dobro. U međuvremenu završene su pripreme enterijera, pa je danas novinarima i javnosti prezentovana ogledna hotelska soba.

Celu vest kao i fotografije ogledne sobe i prikaza enterijera i preseka spratova mozete pogledati u vesti na prvoj strani sajta ili na linku http://www.beobuild.rs/read.php/689.html

140911-MARRIOTT-OS-10.jpg


140911-MARRIOTT-VS-06.jpg


Celu vest kao i fotografije ogledne sobe i prikaza enterijera i preseka spratova mozete pogledati u vesti na prvoj strani sajta ili na linku http://www.beobuild.rs/read.php/689.html
 
coka":3btkgqwh je napisao(la):
ajmo, betonirajmo, pa dokle stignemo...u vis, ko šiša stanare koji će da gledaju u zidove hotela...ili u sobe. ma kad ja njima raširim svoj veš po terasi :laugh: :laugh:
šalim se. ne znam šta se zida ovo u dvorištu, pretpostavljam da je to ta garaža. a mogli su baš neki bazen da sazidaju :p
Ma bice sigurno i bazencic neki tu dole sa malim spa, kao u square nine ;) i naravno + za slike

Igore veliki + za vesti i slike, kao i na aktuelnosti BB :gobb:
 
Hvala dobri milanche trudimo se :) :gobb:

Info za Coku

Postavio sam pitanje i predlog investitoru kada je uredjenje one spoljne bocne fasade u pitanju. Kao sto smo ocekivali nije im u planu takva dodatna investicija ali je receno da ce se unutrasnje fasade sredjivati, nadam se da ces nam uskoro potvrditi takve aktivnosti posto su unutrasnje fasade u gorem stanju nego spoljasnje.
 
Уф, овај ентеријер ми се никако не свиђа.
 
Vrh