Šta je novo?

Lidl Beograd

Znaci dva lidla trenutno u izgradnji u bg i 2 u pribavljanju dokumentacije ...
 
Prolazim često pored Lidla na Vidikovcu, tačnije onom bliže Labudovom Brdu. Svaki put tu je kolaps u saobraćaju. Rampa je postavljena tako da samo jedno vozilo može da stane ispred nje dok uzima kartu. Za to vreme drugo vozilo koje čeka napravi zastoj. Da ne pričam o vozilima koja skreću levo na parking Lidla. Pored svega toga na istom mestu su i pešački prelaz i autobuska stanica. Opšte ludilo. Oni bi trebali tu rampu potpuno da zatvore, a da otvore onu bliže okretnici koja već postoji, samo da je uvuku malo unutra (ima mesta) da može ispred rampe da stane 4-5 vozila, a da ne zakrče ulicu. Nije mi jasno kako se ni jedan stručanjak u Lidlu ne pozabavi tim problemom.
 
ево слика од јуче овог код мене на граници Јерковића и Медака

IMG-20201010-133541.jpg


IMG-20201010-133706.jpg


IMG-20201010-133716.jpg


IMG-20201010-133730.jpg
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=777547#p777547:18xyaikh je napisao(la):
tribi » 24 Sep 2020, 13:41[/url]":18xyaikh]Prolazim često pored Lidla na Vidikovcu, tačnije onom bliže Labudovom Brdu. Svaki put tu je kolaps u saobraćaju. Rampa je postavljena tako da samo jedno vozilo može da stane ispred nje dok uzima kartu. Za to vreme drugo vozilo koje čeka napravi zastoj. Da ne pričam o vozilima koja skreću levo na parking Lidla. Pored svega toga na istom mestu su i pešački prelaz i autobuska stanica. Opšte ludilo. Oni bi trebali tu rampu potpuno da zatvore, a da otvore onu bliže okretnici koja već postoji, samo da je uvuku malo unutra (ima mesta) da može ispred rampe da stane 4-5 vozila, a da ne zakrče ulicu. Nije mi jasno kako se ni jedan stručanjak u Lidlu ne pozabavi tim problemom.

Ne treba stručnjak iz Lidla da se pita o položaju rampe, već onaj ko je odobrio takav projekat.

Napiši pismo Sekretarijatu za saobraćaj (a možeš i Lidlu) i objasni problem, pa ćemo videti da li će upaliti lampica negde u Sekretarijatu
 
Pozdrav svima
Da li je neko od učesnika u mogućnosti da proveri status Lidlovog objekta u Valjevu?
Odavno su kupljene parcele na dve lokacije, Valjevo se spominjalo među prvim gradovima za otvaranje, ali ništa se ne dešava...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=782936#p782936:3b82kn77 je napisao(la):
Libero » Sun Oct 11, 2020 6:48 pm[/url]":3b82kn77]Pozdrav svima
Da li je neko od učesnika u mogućnosti da proveri status Lidlovog objekta u Valjevu?
Odavno su kupljene parcele na dve lokacije, Valjevo se spominjalo među prvim gradovima za otvaranje, ali ništa se ne dešava...
"Претраживање није дало резултате"
 
Jel kupio neko u Lidlu udarni odvijac na 220v ili nesto drugo sto se trenutno reklamira, vezano za kola?
 
Kupio je pre par meseci jedan prijatelj onaj aku odvijač (na baterije) i ostao u čudu da mu je iz prve skinuo sve šrafove sa felne :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=783655#p783655:2pk0doz2 je napisao(la):
Blade » Danas, , 13:55[/url]":2pk0doz2]Jel kupio neko u Lidlu udarni odvijac na 220v ili nesto drugo sto se trenutno reklamira, vezano za kola?

Drugar je koristio taj aku udarni odvijač iz prethodne ture. Kaže, da ima para sada, uzeo bi ga. Nije uopšte krš. A on ti je zakeralo za alat, uvek mora da bude minimum srednja viša klasa. Ako ti to nešto znači.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=783694#p783694:2lfkaqei je napisao(la):
Kartograf » Sre Okt 14, 2020 6:24 pm[/url]":2lfkaqei]Kupio je pre par meseci jedan prijatelj onaj aku odvijač (na baterije) i ostao u čudu da mu je iz prve skinuo sve šrafove sa felne :)

dzonihsv":2lfkaqei je napisao(la):
Drugar je koristio taj aku udarni odvijač iz prethodne ture. Kaže, da ima para sada, uzeo bi ga. Nije uopšte krš. A on ti je zakeralo za alat, uvek mora da bude minimum srednja viša klasa. Ako ti to nešto znači.

Koliko sam video, on je 400 nm. taj njihov Parkside. Ja imam na baterije od 380 mn. Kada je normalno stegnut brezon skine, odvije bez problema, pretegnute naravno nece. Ostalo sto nisu brezoni, na kolima i sta je zapeklo i sta nije, odvija bez problema. Vidim da je ovaj na struju sto kazu da ima sada, 4000 dinara. Bio sam do Lidla, na Tosinom Bunaru ka Zemunu, nema ni udarnog odvijaca, ni pumpe za izvlacenje ulja, a ni punjaca za akumulator. Ima punjaca, baterija za udarne odvijace, 3 gedore u kofercicu i stalak za felne.
 
Ima li nekih novosti u vezi Lidla. Vidim da se nista ne desava na gradilistu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imam ja ovaj na struju, radi svoj posao. Jedino sto mu je moment odvijanja veci nego zavijanja (valjda zbog sigurnosti) pa na kraju sve mora da se doteze rucno. Na njemu pise da je 150Nm, a odvija bolje nego ovaj na baterije koji je 3 puta jaci, nesto tu ne stima ?!?
Inace, primetno je da u poslednje vreme Lidl ima problema sa isporukom ili stokovima, cesto se desi da artikala koji su na akcijskoj ponudi (pogotovu tehnika) nema uopste.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=782910#p782910:3rfdpoi1 je napisao(la):
ivan1973 » Ned Okt 11, 2020 6:11 pm[/url]":3rfdpoi1]Srusise li sklonisste?
Nema više noćnih vikend pikanera, posle prepirke sa komšijama, verovatmo je to odavno, još kada su detonirali....
 
Libero":r74qyq2c je napisao(la):
Pozdrav svima
Da li je neko od učesnika u mogućnosti da proveri status Lidlovog objekta u Valjevu?
Odavno su kupljene parcele na dve lokacije, Valjevo se spominjalo među prvim gradovima za otvaranje, ali ništa se ne dešava...
Juče su podneli zahtev za građevinsku dozvolu.
5d070d1cf4e0db25ddd3a067074e0969.jpg
 
zainteresovani,
Odvijanje i jeste mnogo veci problem. Na puno odvijaca, gde sam obratio paznju, je veca sila odvijanja, nego zavijanja. Samo i zavijanje, ko nema osecaj moze da bude problem. Tockove (brezone) i vece srafove da, ali sve koji su manje debljine od 10, ne zavijam udarnim odvijacem, za njih je ili baterijska racna ili udarni odvijac za bitove, pa stavis nastavak za gedoru. On ima manju silu.
 
Vrh