Šta je novo?

Lidl Beograd

ma jok, de ces se zaje*******avas, mada mozda i nije toliko lose, al vise volim da budem siguran, motul se odlicno pokazao u oba juga 55
 
Svratio sam juce prvi put ovde kod nas u Vojvodjanskoj jo majko moja koji krs od prodavnice, ko da sam usao u neki pijacni market a cene - ovde vise necu uci nikad, pitam se jel ovaj narod normalan cene su ko u maksiju ja nikakvu razliku zbog koje bi zaobisao maksi nevidim.
 
Carrefour u Francuskoj zaista ima svoje pumpe uz veće tržne centre i tamo je najjeftinije gorivo u okruženju.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=581200#p581200:1hwws894 je napisao(la):
Nebojsa » Uto Nov 13, 2018 6:45 pm[/url]":1hwws894]Svratio sam juce prvi put ovde kod nas u Vojvodjanskoj jo majko moja koji krs od prodavnice, ko da sam usao u neki pijacni market a cene - ovde vise necu uci nikad, pitam se jel ovaj narod normalan cene su ko u maksiju ja nikakvu razliku zbog koje bi zaobisao maksi nevidim.


Nije tacno da su cene kao u Maksiju.

Sada je, npr, jogurt na akciji, 70din litar, to u Maxiju nemas nikad.
Voce je jeftinije, povrce, cokolade takodje. Vlazne maramice su jeftinije. Jeftiniji su kornisoni, fileti paprike i krastavci u tegli.
Ajvar Bakina tajna je oko 350, u Maxiju 500! Kiselo mleko i mileram, posebno kada su na snizenju, toaletni papir, ubrusi.
Kucna hemija je mnogo jeftinija. Kozmetika takodje, ali je nisam probala.
Riba na snizenju je jeftinija. Kome treba, ima povoljnih stvari za decu.
Minus je sto ne popunjavaju rafove!
 
Naravno da je Lidl i sa redovnim cenama mnogo jeftiniji od drugih lanaca, a tek na akciji.
 
Na Vidikovcu akcijske proizvode možete naći sigurno samo ujutru na dan početka ponude....termiti pojedu sve jako brzo. A i fali mnogo proizvoda kojih ima na Trošarini - postoji dakle razlika među prodavnicama.
 
ma samo zbog sireva vredi otici koji ni na sok alciji u tempu ne mogu da budu tako jeftini...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako je nešto skupo ne pitam zbog čega je skupo, ako je jeftino obavezno pitam zbog čega je jeftino tačnije, zbog čega je na akciji mada mi je jasno.
Lepo kaže Dejan Lučić i jedino to mu verujem, ne jedite salame a ja dodajem, pravite sami sireve a kupujte kozije ili još bolje, ne jedite mleko ni mlečne proizvode osim ako imate mogućnost za jednu mlečnu kozu. Ni mleko nije što je nekad bilo.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=581360#p581360:v8kyk6iy je napisao(la):
Lutraki » 14 Nov 2018 12:14 pm[/url]":v8kyk6iy]
Sada je, npr, jogurt na akciji, 70din litar, to u Maxiju nemas nikad.

Па имаш често око 80 на акцији у Максију неки бренд, и има већи избор, тако да је разлика минимална.

Али мени опет то што има мало намирница и није лоша ствар. Гомила људи у супермаркетима купује само основне производе и зато овај концепт успева свуда.
 
Izgleda da ce potrajati ta ludnica tj da postane normalna. Ni jednom do sad nisam otisao a da nije guzva u V Ilica, u onom drugom delu radnje gde su rashladne vitrine i izlozbene korpe. Na kasama nema guzve, ali u svakom trenutku bar 50 kupaca je u radnji.
 
Prošla Lidl euforija bio sam juče na Trošarini nema gužve kupovao devojci čarape :shock: i došao jako brzo na red :lol:
Ni na Vidikovcu vidim nema više redova
 
Ja pratim kilažu baba iz lokalnih zgrada, deluje da će i to da bude jedna od pozitivnih strana dolaska Lidla. Do pre nekoliko dana su sve išle par stotina metara uzbrdo na pijacu, vukući prazne cegere uzbrdo i pune nizbrdo. Sada sve idu u Lidl na Adi i situacija se obrnula - vuku prazan ceger nizbrdo, a pun uzbrdo. Jutarnji trening im je postao značajno teži, javljam uskoro rezultate.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=581360#p581360:1l9fhnw5 je napisao(la):
Lutraki » Sre Nov 14, 2018 1:14 pm[/url]":1l9fhnw5]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=581200#p581200:1l9fhnw5 je napisao(la):
Nebojsa » Uto Nov 13, 2018 6:45 pm[/url]":1l9fhnw5]Svratio sam juce prvi put ovde kod nas u Vojvodjanskoj jo majko moja koji krs od prodavnice, ko da sam usao u neki pijacni market a cene - ovde vise necu uci nikad, pitam se jel ovaj narod normalan cene su ko u maksiju ja nikakvu razliku zbog koje bi zaobisao maksi nevidim.


Nije tacno da su cene kao u Maksiju.

Sada je, npr, jogurt na akciji, 70din litar, to u Maxiju nemas nikad.
Voce je jeftinije, povrce, cokolade takodje. Vlazne maramice su jeftinije. Jeftiniji su kornisoni, fileti paprike i krastavci u tegli.
Ajvar Bakina tajna je oko 350, u Maxiju 500! Kiselo mleko i mileram, posebno kada su na snizenju, toaletni papir, ubrusi.
Kucna hemija je mnogo jeftinija. Kozmetika takodje, ali je nisam probala.
Riba na snizenju je jeftinija. Kome treba, ima povoljnih stvari za decu.
Minus je sto ne popunjavaju rafove!

kako bre nema jogurt? 70*1.5=105, uvek je neki jogrt na popustu, pa bude 110 a ponekad i 105 litar ipo
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=581550#p581550:2y2g1ph5 je napisao(la):
Beki » Čet Nov 15, 2018 12:28 am[/url]":2y2g1ph5]Ja pratim kilažu baba iz lokalnih zgrada, deluje da će i to da bude jedna od pozitivnih strana dolaska Lidla. Do pre nekoliko dana su sve išle par stotina metara uzbrdo na pijacu, vukući prazne cegere uzbrdo i pune nizbrdo. Sada sve idu u Lidl na Adi i situacija se obrnula - vuku prazan ceger nizbrdo, a pun uzbrdo. Jutarnji trening im je postao značajno teži, javljam uskoro rezultate.
:lol: :lol: :lol:
Beki, nasmeja me pred svanuće i načisto razbudi. Obavesti babe da postoje i kolica za trgovinu namenjena za sve uzraste. Kilaža će opadati a leđa se neće kriviti. Ništa mi nije ružnije nego kada vidim žene koje vucaraju kese, cegere a ramena spuste do poda. Misle li one na kičmu. Npr. imam kolica ali ih retko koristim iz razumljivih razloga.
Kada sam već na temi. Nisam posetila ni jedan beograski Lidl niti nameravam. Ne volim stvari i događaje u trendu.
Dobro jutro džezeri. :D
 
Juče na Trošarini su me prvi put iznervirala kolica, prevelika su i previše prostora zauzimaju, čini mi se čak i gore nego prvih dana kad nije bilo parkinga...
Zanimljivo je da ima ljudi koji izgleda žickaju siću iz kolica - kad sam prišao da ih vratim u kućicu i izvučem svojih 5 din, jedan mi za malo nije oteo iz ruke "Daj ta kolica", kao da sam ih zaključao novčanicom od 100 EUR...ovu pojavu sam vidjao ranije i ispred Metroa.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=581757#p581757:2ylippq2 je napisao(la):
Ksenija » 16 Nov 2018 03:46 am[/url]":2ylippq2]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=581550#p581550:2ylippq2 je napisao(la):
Beki » Čet Nov 15, 2018 12:28 am[/url]":2ylippq2]Ja pratim kilažu baba iz lokalnih zgrada, deluje da će i to da bude jedna od pozitivnih strana dolaska Lidla. Do pre nekoliko dana su sve išle par stotina metara uzbrdo na pijacu, vukući prazne cegere uzbrdo i pune nizbrdo. Sada sve idu u Lidl na Adi i situacija se obrnula - vuku prazan ceger nizbrdo, a pun uzbrdo. Jutarnji trening im je postao značajno teži, javljam uskoro rezultate.
:lol: :lol: :lol:
Beki, nasmeja me pred svanuće i načisto razbudi. Obavesti babe da postoje i kolica za trgovinu namenjena za sve uzraste. Kilaža će opadati a leđa se neće kriviti. Ništa mi nije ružnije nego kada vidim žene koje vucaraju kese, cegere a ramena spuste do poda. Misle li one na kičmu. Npr. imam kolica ali ih retko koristim iz razumljivih razloga.
Kada sam već na temi. Nisam posetila ni jedan beograski Lidl niti nameravam. Ne volim stvari i događaje u trendu.
Dobro jutro džezeri. :D
Jutro je, jutro jeeeee.....
Ovi saveti za izbor muzike, i pravilno držanje tela su dragoceni, naročito za nas dobroj muzici sklone i povisočije, čak iako nismo babe sa cegerima.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=582188#p582188:2n8hilhl je napisao(la):
ada huja » Ned Nov 18, 2018 12:30 pm[/url]":2n8hilhl]Lidl Obrenovac

file.php

Ovi toliko brzo grade da su počeli 15.08.2018 a završavaju 5 meseci pre početka radova, 01.03.2018. :lol: :lol: :lol:
 
tragac":2d9qu2q2 je napisao(la):
a usput vršite fotosintezu (sungazing).
Care
KartmenBG":2d9qu2q2 je napisao(la):
Interno, menadžment lidla nije očekivao ovoliku navalu oni su planirali 30-40% manji proment.
Eksterno...

Menadzment je pogresan i treba ga menjati.
Zasto?
Pa zato sto su svojom losom procenom anulirali rezultate agresivne reklamne kampanje. Evo i ovde na temi vidimo iskustva da su rafovi nepopunjeni, da artikli, posebno oni na akciji, brzo nestanu.
Prazni rafovi su i nemanje robe koju upravo agresivno reklamiras u medijima je najbolji nacin da oteras kupce da vise ne dolaze.
A nije da je kompanija juce dosla, zapolila ljude i danas otvorila, vec su pripreme (kao i treninzi) bile duge, pa i preduge.

Oni se jos nisu sastavili a relativno skoro ce novogodisnja kupovna groznica. Hoce li im tada rafovi izgledati kao 1993 u Cmarketu i Pekabeti

Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Tapatalk
 
Vrh