Šta je novo?

Lidl Beograd

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=579818#p579818:1w53cpl3 je napisao(la):
marrecar » 07 Nov 2018 05:55 pm[/url]":1w53cpl3]Direktor misli na lanac prodavnica "Dućan moj", koji ima rinfuz.

Mislim da je i tu isti vlasnik kao Coffee Factory
 
Danas sam prvi put kročio u Lidl, napravio 3 koraka i izašao napolje. Više ne ulazim tamo dok ne uvedu korpe ili bar neka mnogo manja kolica.
 
ja sam u nedelju imao problem, kad sam izašao iz Lidla sa malim kolicima drugih takvih kolica nije bilo da izvučem svojih 5 dinara :) Morao sam da čekam a već se stvorio red onih koji su čekali mala kolica.
 
Pa i kada nema nijednih malih kolica, tu vam je onaj lanac i možete izvaditi svojih 5 ili 10 dinara odnosno žeton.

Poslato sa CLT-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Jel svuda u ovim novim objektima ulaz kontra tj. sa leve strane?

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Motorno ulje W5 nema deklaraciju na srpskom, nego samo poljski i mađarski. Zovite inspekciju...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
I sad kad su podvuce crta, zbog kojih proizvoda vredi otici u Lidl? Ako uopste vredi.
 
Krem Mister Choc, testenina, voce koje je na snizenju bice nar sledece nedelje vrlo povoljno. Dosta grickalica koje su povoljnije. Virsle, nemacki sirevi.
 
Bio sam sinoć u Lidlu na Adi, bila je poprilična gužva, ali su se potrudili da bolje popune rafove. Pokretne stepenice su odlične, nema klizanja, pa je lako otići na sprat sa kolicima a i spustiti se sa punim. Pošto je u pitanju novootvorena prodavnica, pored akcije iz aktuelnog kataloga, tamo se mogu pazariti i još neki artikli na posebnom sniženju povodom otvaranja, pa su banane 60 dinara za kilogram, krofne posute šećerom sa nadevom od kajsije 17 dinara (njih nisam ni viđao nakon prvog kruga otvaranja), mlečna čokolada Fin Carre sa seckanim lešnicima 100g 55 dinara, pizza margarita 99 dinara, W5 tablete za mašinsko pranje sudova 60 komada 340 dinara, pileća posebna 800g 120 dinara, mleko 2,8% mm. 55 dinara, Freshona ananas kolutovi 565g 150 dinara. Grapolo paradajz su spustili na 100 umesto 120 koliko piše u katalogu, vidim da opet imaju lazanje (neko vreme nisu imali nakon otvaranja) sada po regularnoj ceni od 500 za kg, stvari na odeljenju neprehrane, pre svega odeće, bilo je mnogo više nego što sam ikad primetio u objektima na Trošarini ili Vidikovcu. Takođe, kese nisu naplaćivali i pomagali su pri pakovanju.

b927e233832ca5bbbe7c41ce124bfbc9.jpg


Poslato sa CLT-L29 uz pomoć Tapatoka
 
dejjan":1gzq8vub je napisao(la):
Motorno ulje W5 nema deklaraciju na srpskom, nego samo poljski i mađarski. Zovite inspekciju...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Zovi ti. Niti su okačio sliku, niti rekao koja prodavnica...

Послато са SM-G800F уз помоћ Тапатока
 
Korektna akcija od 19.11.
Zna li se do kada je akcija čokolade sa sitnim lesnicima 55 din u objektu na Adi ? Ko je nije nikada probao, da kazem da je po meni vrhunska cokolada. Redovna cena skoro duplo skuplja nego u svim Lidl radnjama u inostranstvu. Za trenutno smesnih 55 dinara...
 
astrodule":197ou77e je napisao(la):
dejjan":197ou77e je napisao(la):
Motorno ulje W5 nema deklaraciju na srpskom, nego samo poljski i mađarski. Zovite inspekciju...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Zovi ti. Niti su okačio sliku, niti rekao koja prodavnica...

Послато са SM-G800F уз помоћ Тапатока
Nije ti ovo slikovnica... Bez obzira koji je objekat u pitanju, može inspekcija ceo lanac da proveri dok se ne razmašu preterano.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Da bi inspekcija reagovala mora neko da prijavi to ....
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=580851#p580851:q8yxgdus je napisao(la):
dejjan » 12 Nov 2018 05:55 pm[/url]":q8yxgdus]
astrodule":q8yxgdus je napisao(la):
dejjan":q8yxgdus je napisao(la):
Motorno ulje W5 nema deklaraciju na srpskom, nego samo poljski i mađarski. Zovite inspekciju...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Zovi ti. Niti su okačio sliku, niti rekao koja prodavnica...

Послато са SM-G800F уз помоћ Тапатока
Nije ti ovo slikovnica... Bez obzira koji je objekat u pitanju, može inspekcija ceo lanac da proveri dok se ne razmašu preterano.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Ne mozes da ocekujes od ljudi da ti veruju na rec. Postavis sliku i napises koji objekat je u pitanju. Uostalom, bilo bi bolje da si to predocio nekom radniku da povuku tu robu iz prodaje, ja verujem da bi to ucinili. Ako ne ucine, onda pisi prijavu i kraj.
 
Mozda dejjan je neki saboter iz maxi tabora. :gobb: , elem sta mi ima da prijavljujemo nismo mi ovde kontakt centar.
 
marrecar":22kmmwuj je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=580851#p580851 je napisao(la):
dejjan » 12 Nov 2018 05:55 pm[/url]":22kmmwuj]
astrodule":22kmmwuj je napisao(la):
dejjan":22kmmwuj je napisao(la):
Motorno ulje W5 nema deklaraciju na srpskom, nego samo poljski i mađarski. Zovite inspekciju...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Zovi ti. Niti su okačio sliku, niti rekao koja prodavnica...

Послато са SM-G800F уз помоћ Тапатока
Nije ti ovo slikovnica... Bez obzira koji je objekat u pitanju, može inspekcija ceo lanac da proveri dok se ne razmašu preterano.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Ne mozes da ocekujes od ljudi da ti veruju na rec. Postavis sliku i napises koji objekat je u pitanju. Uostalom, bilo bi bolje da si to predocio nekom radniku da povuku tu robu iz prodaje, ja verujem da bi to ucinili. Ako ne ucine, onda pisi prijavu i kraj.
Nema ko šta da veruje, niti imam cilj da ubeđujem bilo koga. Svako može da se uveri sam.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
KartmenBG":2hzdfc3z je napisao(la):
Mozda dejjan je neki saboter iz maxi tabora. :gobb: , elem sta mi ima da prijavljujemo nismo mi ovde kontakt centar.
Možda i jesi kontakt centar čim si se našao prozvanim. Svi su tebe baš hteli da sabotiraju tako...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Daj dokaz ovde se ne veruje na reč vec neki jači dokaz na primer slika. Mislim ja sad mogu da kažem da su svi pilići u lidlu truli i da trazim ovde da se to prijavi, a realno svakakvih nas ima.Uostalom ovde se ceni kada ti prijavis pa dojaviš rezultate toga .
 
Verovatno je stikerisano i mozda je na proizvodu otpala dekleracija...pogledacu sutra


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vrh