Šta je novo?

Lidl Beograd

Svadjao sam se sa dva drugara zbog ovoga, vode decu namerno da skipuju redove. Ne kazem da svi to rade.
Menje iznervirala cinjecia sto mi zena pokazuje prstom na malo dete.
Druze cekam red i cutim, retko ko pusti decu iako su nemoguci dok cekas red sa njima. Mislis meni nije bolje da lagano sam sve zavrsim, volim da se sa njima natezem zasto ne mogu svi slatkisi ili da ih 20 puta stavim da sede u kolicima, pa da sidju dole... Ne treba donositi zakljucke o svima na osnovu nekih ljudi...
 
Ma nek jedu oni persun malo. Ja sa punim kolicima, rade 2 kase, ispred mene 10 ljudi sa 3-5 aritkala, NIKO NE IDE NA SAMOUSLUZNE KASE - Novi Beograd.
1. Penzosi su
2. Mladi su koji imaju APP ali "nemaju karticu"

Što nisi ti išao na samouslužnu? Inače moji roditelji penzosi samo te koriste. Nisu svi penzosi imbecili niti su svi mlađi tehnološki pismeni. Drugarica moje godište ide u servis da joj reinstaliraju Viber.
Što se tiče dece, nisam doživela da mi neko upadne preko reda, pustila bih samo ako je novorođenče ili ljude sa 2,3 artikla. Ostalo me ne zanima, dete od 4, 5 godina ako može da ''kupuje'' i bude u radnji može i da se uči da sačeka. Mogli bi da uvedu kase za par artikala i za decu/prastare ljude jer je njima sigurno teže da čekaju na nogama red.
 
Što nisi ti išao na samouslužnu? Inače moji roditelji penzosi samo te koriste. Nisu svi penzosi imbecili niti su svi mlađi tehnološki pismeni. Drugarica moje godište ide u servis da joj reinstaliraju Viber.
Što se tiče dece, nisam doživela da mi neko upadne preko reda, pustila bih samo ako je novorođenče ili ljude sa 2,3 artikla. Ostalo me ne zanima, dete od 4, 5 godina ako može da ''kupuje'' i bude u radnji može i da se uči da sačeka. Mogli bi da uvedu kase za par artikala i za decu/prastare ljude jer je njima sigurno teže da čekaju na nogama red.
Uvek idem kada kupujem manje stvari, skoro je maksi pored mene ubacio samousluzne i radnja je prodisala. Kes i ne korisitm. Inace je nemoguce da ispakujem ogromna kolica na vagu kase koja je 40x40. Nije da mi nije palo na pamet :D
Inace se slazem sa svim. Takodje sam bar u nekom obliku u prodavnici 4-5x nedeljeno u prodavnici/vise prodavnica jer uvek nesto deci zafali, tako da mi je apsolutna cesta i evidentna pojava da se ljudi svega dosete samo da preskoce red.

A apsolutna je cinjeica da su sada redovi u lidlu veci i duzi.
 

Ovo bi uspelo i u Srbiji, mnogi ljudi idu u Lidl zbog alata tamo, realno, cak i majstori kazu da imaju kvalitetan alat a vrlo povoljan.
Deluje mi i da im se to dosta prodaje.
Sta da pricamo kada odes u ovlasceni servis a pola alata parkside. Iskreno to nije idealno pogotovo ako se radi o preciznoj mehanici. Zna se zasto hazet, milwaukee, wiha, knipex i ekipa kostaju koliko kostaju.
 
Vrh