Šta je novo?

Lidl Beograd

smece, koja je poenta uopste tih njihovih aplikacija osim da postanes rob prodavnice
 
Има сад и ова апликација Dynamic Life животног осигурања, чији је циљ да постанеш роб већег броја продавница одједном... и Ђенерали осигурања.
 
smece, koja je poenta uopste tih njihovih aplikacija osim da postanes rob prodavnice
Poenta je da tako istražuju tržište. Znaju ko šta se kupuje u kom kraju, koja starosna struktura šta kupuje, koliko često, ko lovi akcije, a ko kupuje po punoj ceni i sl.

Mogućnosti su beskonačne.
 
Брза рачуница каже да је рекламирани попуст од 10% на крају месеца, заправо лимитиран на 1,9% од укупног месечног промета.
 
To je popust po osnovu 10% na jedan račun.
Korišćenjem lojaliti programa sam iskoriostio mnogo više. Stigne mi ona poruka na koju ne obraćam pažnju.
Ja koristim samo Lidl plus, Gigatron i OMV.
 
Super. Ovih dana samo svedoci koliko se plastičnih flaša baca, gledajući ove bujice. Zanimljivo, ali zaista nema kesa koje nosi bujica, tako da izgleda ima vajde od svih ovih akcija.
Ja sinoć bacih puno starih baterija, u najbližu Lindu. Čak sam namenski otišao do njih zbog toga.
 
Gde si to video? Pošto na njihovom sajtu ima samo 3 lokacije, ni jedna bg i pri tom samo za ambalažu kupljenu u Lidlu i prihod ide u humanitarne svrhe. Dok se ne uspostavi reciklaža kao u ino, nema od ekologije ništa.
 
Gde si to video? Pošto na njihovom sajtu ima samo 3 lokacije, ni jedna bg i pri tom samo za ambalažu kupljenu u Lidlu i prihod ide u humanitarne svrhe. Dok se ne uspostavi reciklaža kao u ino, nema od ekologije ništa.
U Borči u Lidlu, mada vrlo moguće da ide u humanitarne svrhe, na izlasku iz radnje sam video aparate, ali se nisam udubljavao u objašnjenja.
 
Super, baš ću da pogledam. Nadam se da će biti i kaucija, ne samo humanitarno jer će biti veći odziv. I naravno da će uvesti i za ostale ambalaže, ne samo Pet. Svakao veliki pomak, napokon.
 
Ima li naznaka za izgradnju Lidla u Mirijevu? Tamo mislim da bi baš dobro došao obzirom na manjak većih marketa.
 
IDEA, 2x Maxi, Super DIS, 2x Gomex, Aman ili Aroma kod okretnice Mirijevo III...
 
Poslednja izmena:
Valjao bi jedan i na Mirijevu. Najbliži su u Višnjičkoj i Ustaničkoj.
 
Ako su ti IDEA, Super DIS i drugi objekat Maxi mali i nezadovoljavajućeg kapaciteta, onda :rolleyes: .
 
A jezivo veliku navalu da svaki put kada bih prošao pored njih video bih po neko slobodno mesto. ;)

P. S.
I eto dođosmo nekako do toga da nije problem u veličini prodajnog objekta...
 
Na Vidikovcu gde najčešće idem u Lidl su parking mesta za invalide zauzeta jer rampe nema i parking se koristi i od strane obližnjeg TC Vidikovac. Kad god svratim bukvalno nema parking mesta a prodavnica prazna. Da postave rampu ne bi imali ovaj problem. Lidl kod toplane ima rampu i uvek ima mesta za sve, niko ne staje na invalidska. Ne kapiram ih što ne stave rampu, ja sam prestala da odlazim u Lidl zbog toga, zaista ne mogu da se nerviram oko parkiranja i da se blamiram da stajem na invalidska mesta.
 
Vrh