Šta je novo?

"Lastavice" [ Stambeno poslovni kompleks | 69 100 m²]

IMG_0121.jpeg
Samo me zanima kako će se odnositi smeće jer su kontejneri skoro na metar od nivoa “puta”
 
I ja sam dobila poziv za ponedeljak. Cula sam da idu redom ko je kad kupio stan, pa moze biti da im je to princip deljenja kljuceva.
Cestitke svima na useljenju i od menne
Cula Sam se s prodajom kao prave raspored sledece nedelje za ostale Po tome Koji je Stan ociscen .Ajd videcemo bitno je da smo blizu
 
Pogledajte prilog 209049Samo me zanima kako će se odnositi smeće jer su kontejneri skoro na metar od nivoa “puta”
Zar ne postoji drugo rešenje već ovako da kontejneri smrde tik ispod terasa i prozora?

I još jedna stvar: da li je morala onolika trafo stanica da stoji na čeonom delu zgrade? Kao neki bunker iz doba hladnog rata. Zar stvarno nije moglo nigde drugde da se postavi?!?!
 
Mi smo malopre primili poziv za primopredaju kljuceva u sredu. :)
Cestitke! Da li nam možete reći kada ste platili stan sada ili ranije? Mi smo dobili poziv za uplatu, pa nas zanima kojim tempom će ići podela ključeva nakon uplate. Hvala unapred na odgovoru.
 
Hvala! :)
Uplata je bila odavno, tako da ne znam koji su kriterijumi za poziv.
Vidimo se tamo, nadam se uskoro.
Lep pozdrav,
 
Meni još nisu. Verujem da većina nije dobila bilo kakvu informaciju osim uputstva o korišćenju zgrade na portalu.
 
Vrh