Šta je novo?

"Lastavice" [ Stambeno poslovni kompleks | 69 100 m²]

Jeste, jestw.
Info je da ce ulicica prema Sakuri biti sredjena o trosku grada. Treba visinski da bude u nivou kontejnera.
Ugovorena je firma za obezbedjenje zgrade. Bice fizicki nadzor 24h. Sedece u prizemlju lamele E.
Ugovorena je i firma za odrzavanje gasa u zgradi.
Kojim redosledom predaju stanove? Tri faktora 1. kada je ugovoren stan, 2. kada je kompletno isplacen 3. da li je sve kompletirano u stanu.
Po njihovim recima, tek je nekolicina stanova predata novim vlasnicima.

Drugu zgradu krecu do kraja godine.
 
Jeste, jestw.
Info je da ce ulicica prema Sakuri biti sredjena o trosku grada. Treba visinski da bude u nivou kontejnera.
Ugovorena je firma za obezbedjenje zgrade. Bice fizicki nadzor 24h. Sedece u prizemlju lamele E.
Ugovorena je i firma za odrzavanje gasa u zgradi.
Kojim redosledom predaju stanove? Tri faktora 1. kada je ugovoren stan, 2. kada je kompletno isplacen 3. da li je sve kompletirano u stanu.
Po njihovim recima, tek je nekolicina stanova predata novim vlasnicima.

Drugu zgradu krecu do kraja godine.
Da li se zna koja firma će održavati naselje? 😊
 
Je l' neko od ljudi koji su dobili kljuceve imao da prijavi neke nedostatke za otklanjanje?
Meni je delovalo da je sve skroz ok, sto je za ne poverovati 😀
 
Ne moze, i kod Sakure i Lastavica ne sme tu da se kopa za temelje, zato i imaju to "zelenilo".
 
Мене су управо звали за примипредају. Предуговор смо потписали у новембру прошле године, а цео износ исплатили у јануару.
 
Bas mi nije jasno da razvodna kutija u stanovima ide do plafona.
Deluje kao brzina vs funcionalnost (u pokaznom stanu je montirana dosta nize) Stanovi na ps imaju 3m visinu ako crkne osigurac treba ti oprema za penjanje :)

Ako hoces da spustis plafon, stemanje i nastavljanje kablova…

IMG_2821.jpeg
 
Купатило изгледа ужасно! Хладано је и стерилно, као они у јефтиним хотелима. Остало ми је у реду, али могли су да уграде плафоњерке, а не голе жице и диодне сијалице. Види се да су на томе штедели. Изгледа да је то постало тренд код новоградње да се штеди на основним стварима за осветљење. Беозбразлук!
 
Купатило изгледа ужасно! Хладано је и стерилно, као они у јефтиним хотелима. Остало ми је у реду, али могли су да уграде плафоњерке, а не голе жице и диодне сијалице. Види се да су на томе штедели. Изгледа да је то постало тренд код новоградње да се штеди на основним стварима за осветљење. Беозбразлук!

Koliko je to stvar ukusa! Meni su kupatila top! To mi se najvise dopada u stanu. Mislim da ce lepo biti ukombinovati sa nekim elementima od drveta kao sto su i oni uradili u uzornom stanu.
Za plafonjere se slazem. Mogli su da postave, pa makar ih posle stanari menjali. Ima li ih bilo gde? Cini mi se da sam videla jednu na terasi...
 
Pozdrav,

Koje je vase misljenje o kupovini stana na povucenom spratu (PS) u lastavicama?
Da li neko ima iskustva kako je ziveti na poslednjem spratu, ispod ravnog krova, da li je pretoplo leti a hladno zimi?
Koliko se u praksi desavanju problemi sa prokisnjavanjem krova?
Takodje, s obzirom na to da se dodatne instalacije nalaze na krovu, da li to moze uticati, generisati buku ako su neke pumpe u pitanju?
 
Ja sam živeo u dva potkrovlja i nije problem sa hladnoćom zimi, ali leti je malo reći pakao. Klima radi 24/7 da rashladiš potkrovlje.

Svako oštećenje krova tebi voda u stanu, sanira se o trošku svih stanara ali opet ti si na udaru i ti se cimaš jer ove ostale zabole.

Ovo je nova zgrada tako da nije realno da imaš probleme u narednih 5 godina, ali ja živim sad u novogradnji niže klase staroj oko 6-7 godina i ljudi na poslednjem spratu su počeli da imaju problema sa krovom pa se sad organizuju nešto oko sanacije.

Znajući cenu stanova u ovoj zgradi, za te pare bih jurio nešto bolje od poslednjeg sprata, ali ja sam malo i istraumiran potkrovljima...
 
Meni se dopada kupatilo samo sam malo iznenadjen kadom. Vidim da su tus kabine u poslednje vreme popularne u novogradnjama.
 
Evo od mene dobili kljuceve ,ni ogledalo nema .Nama je ovo prvi put da nemamo ogledalo u kupatilu :) .Ostalo je sve ok
Pogledajte prilog 209812Pogledajte prilog 209813Pogledajte prilog 209814
Nije praksa da se postavljaju ogledala, najviše iz razloga što se kupcima ostavlja mogućnost da biraju spram planiranog enterijera.
Iskreno, po meni bolja opcija da sami kupujete ogledalo.
A o keramici ne vredi trošiti reči , ukusi su definitivno različiti i to je unapred izgubljena bitka.
Definitivno jedna od "najkomplikovanijih" pozicija na zgradi gde kupci i njihovi projektanti enterijera često imaju posebne želje .
Srećno u novom stanu!
 
Nije praksa da se postavljaju ogledala, najviše iz razloga što se kupcima ostavlja mogućnost da biraju spram planiranog enterijera.
Iskreno, po meni bolja opcija da sami kupujete ogledalo.
A o keramici ne vredi trošiti reči , ukusi su definitivno različiti i to je unapred izgubljena bitka.
Definitivno jedna od "najkomplikovanijih" pozicija na zgradi gde kupci i njihovi projektanti enterijera često imaju posebne želje .
Srećno u novom stanu!
Mislim da je vise stednja :) barem se ogledalo da lako skinuti Ako nam se ne svidja .Nema veze ostalo je korektno :)
 
Mislim da je vise stednja :) barem se ogledalo da lako skinuti Ako nam se ne svidja .Nema veze ostalo je korektno :)
Meni licno nema logike da stave 400-500 ogledala, gde ce se svi odjednom baciti.
To su ukinuli i za ormarice u kupatilu, bas iz istog razloga. Realno ih niko ne zadrzava, vec svi odmah izbacuju i opremaju stanove od nule.
 
Vrh