Šta je novo?

"Lastavice" [ Stambeno poslovni kompleks | 69 100 m²]

Da li imate neke fotografije koje gledaju ka jugu, prema reci, dalekovodu... ?
Tako reci, da se vidi neki okvirni pogled juzno orijentisanog stana.

Фотографисао је из Сакуре поглед ка југу, само треба наћи. Негде је у првој половини теме, мислим.
 
lastavice-230411-01.jpg

lastavice-230411-02.jpg

lastavice-230411-03.jpg

lastavice-230411-04.jpg

lastavice-230411-05.jpg

lastavice-230411-06.jpg

lastavice-230411-08.jpg

lastavice-230411-09.jpg

lastavice-230411-10.jpg

lastavice-230411-11.jpg

lastavice-230411-13.jpg

lastavice-230411-14.jpg

lastavice-230411-15.jpg
 
Da li imate neke fotografije koje gledaju ka jugu, prema reci, dalekovodu... ?
Tako reci, da se vidi neki okvirni pogled juzno orijentisanog stana.
Screenshot_2023-05-15-15-27-29-038_com.miui.gallery-edit.jpg

Pogled na jug je lep. Zimi, kad otpadne lisce se vidi i reka. Takodje suncana je strana. U ovom toplaninom parku inace setaju fazani. Od toplane ima malo buke, bolje bi bilo da i lastavica stavlja troslojna stakla... Zagadjenje od toplane je na nivou ostalih blokova u kraju, toplana ne koristi odavno mazut, samo gas.

Pozdrav!
 
Hvala @tomic70a na poslatoj slici. Mi smo kupili stan sa južne strane jer volimo osunčane stanove. Da li znate možda sa kog sprata je ovo slikano?

Da li neko možda ima novije slike unutrašnjih radova i kako napreduju? Hvala!
 
Па и треба да ти се смеју, када не размеш шта су груби радови. Шта је завршено? Бетонски стубови и зидови? Остало је само још милион других ствари да се одради, што ће трајати неколико пута дуже. Али ти ако мислиш да је завршено, ево усели се данас.
 
Па и треба да ти се смеју, када не размеш шта су груби радови. Шта је завршено? Бетонски стубови и зидови? Остало је само још милион других ствари да се одради, што ће трајати неколико пута дуже. Али ти ако мислиш да је завршено, ево усели се данас.
Sve je to meni jasno, zivi bili pa videli. Moj komentar je bio kada je radjen temelj ove zgrade, znaci odavno. Sakura se nije ni pomerila po pitanju radova od tada.
 
Pretposlednja fotografija.
Da li je po pravilima struke da odvod iz WC solje ide u stranu sa malim padom ?
Deluje cudno.
 
Ima li nekih informacija sta ce biti sa potezom od lastavica prema mostu na Adi?
 
Da li neko možda zna kada okvirno planiraju da započnu prodaju stanova za drugu zgradu?
 
Чији је оно нови паркинг између Ластавица и Сакуре?
 
Ali ozbiljno svaka cast ekipi Lastavice, cini mi se kao da je juce bilo radova na temelju a zgrada ozbiljno izgradjena vec.
Ne znam koja firma stoji iza njih i koliko brzo rade druge projekte. Nadam se i da rade kvalitetno.
 
Vrh