Šta je novo?

"Kula Beograd" - Beograd na vodi [Hotel i stambeni objekat | 65 000 m²]

Evo par slika od pre par dana.
Ima ovde još posla i mislim da je Oktobar izvesniji za otvaranje.
3CAE932C-7A48-4F00-98CB-2385F506B13A.jpeg
D2E1BDBD-316D-4E66-97C1-52AEF7937AA3.jpeg
2F7B4570-0DDC-4538-9CAB-791781337D4D.jpeg
C32B3AA7-448D-4751-9943-90DC0131EDC8.jpeg
29DC1D80-EDE0-4497-9814-C643CE9072C0.jpeg
59227213-8E11-40B9-A9D2-F326E22B80F1.jpeg
 
Hehe, dezo barijera do većeg bazena, koji sigurno postoji :p.
 
Ovolicko bazenče pritom nije uključeno u cenu održavanja već korišćenje mora da se plati dodatno. Poenta je verovatno na privatnosti i ekskluzivnosti. A kad se setim da su se komšije iz Terasa bunile zbog cene održavanja...
 
Ovolicko bazenče pritom nije uključeno u cenu održavanja već korišćenje mora da se plati dodatno. Poenta je verovatno na privatnosti i ekskluzivnosti. A kad se setim da su se komšije iz Terasa bunile zbog cene održavanja...
Tako je +2e za zenba. :) Bilo je price 10e ukupno ali bice to vise svakako jer je to bilo bas odavno.
 
To o cemu pricate je godisnji service fee ako sam dobro razumeo?
Generalno mi se cini kako je magla koju su prodali sve losija.
 
Te cevi polažu 4 meseca minimalno

Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk
 
A zašto se cevi ne slažu u betonsku kasetu pa da kasnije bude lakše za popravku
I kad se zgrada otvara zna li se
 
Dr Awesome je imao odlicne izvestaje napretka gradnje kada se radila betonska konstrukcija, steta sto nema sada na forumu nekog ko zna kako napreduju unutrasnji radovi.

Jel realno da se hotel otvori za goste 01.Oktobra kao sto stoji na Meriot sajtu bookiranje?
 
Sudeći po situaciji na terenu, izgleda da će uskoro otvoriti šetalište ispred kule, vidim da su postavili nove zaštitne panele, a i užurbano se čisti šetalište i ograde duž istog.

Buni me samo jedan panel koji stoji, doduše moguće privremeno, tako da deluje kao da će svi morati na selfi mostić, a opet iza tog panela radnici peru šetalište, tako da nema smisla da neće otvoriti ispred same kule.
 
Sudeći po situaciji na terenu, izgleda da će uskoro otvoriti šetalište ispred kule, vidim da su postavili nove zaštitne panele, a i užurbano se čisti šetalište i ograde duž istog.

Buni me samo jedan panel koji stoji, doduše moguće privremeno, tako da deluje kao da će svi morati na selfi mostić, a opet iza tog panela radnici peru šetalište, tako da nema smisla da neće otvoriti ispred same kule.
Da kažu otvaraju mostić sad za vikend
 
Kad pogledas malo, da nema ovog BGNV turisti bi se slikali i dalje sa penzionerima na kalemegdanu. Tuzno ali istinito.
 
Bukvalno. Nevrovatno kako se grad promenio i uredio taj deo grada.

Jedino sto bi voleo da se upumpa neka ozbiljna mesecna cifra u odrzavanje celog grada.
 
Vrh