Šta je novo?

"Kula Beograd" - Beograd na vodi [Hotel i stambeni objekat | 65 000 m²]

41. Sprat.
692DE191-D6C5-430C-A4B0-A751278C1AC3.jpeg
5080C654-E771-4C29-BDD9-548820DB6793.jpeg
 
Pa izgleda da će se otprilike u isto vreme otvoriti dva najvažnija gradska vidikovca za građanstvo/turiste - ovaj na kulčini i onaj na kupoli Hrama Svetog Save.
 
Taj ceo donji red koji si zaokružio je neprovidan, zato se razlikuje. Sva stakla koja su neprovidna izgledaju drugačije u odnosu na providna, to se najbolje vidi na fotografijama kada je kula osunčana. Na fotografiji koju je Igor okačio nedavno se vrlo lepo i jasno vidi koja stakla su prozori, a koja stakla su neprovidna:

Pogledajte prilog 136075
Првих девет спратова имају посебан премаз за одбијање птица.
 
ništa bez dorćolskog dimnjaka na renderima za vidikovac :gobb:
 
Dosta je zanimljivo citati komentare ljudi koji lupaju gloposti ovde. Ja sam kupio stan u kuli pre 2 meseca dupplex 152m2 na zalost dosta sam zakasnio jer puno izbora nije bilo, sve se vec prodalo. Ovde se ne placa samo stan u zgradi, vec sve sto ova zgrada nudi, teretanu, bazen, batlera, spremacice, obezbedjenje... Ja npr za sada ne planiram da zivim ovde, vec kada ponekad dodjem da imam gde da budem i 80% ljudi poput mene je kupilo stan u zgradi, ne ljudi iz Srbije vec iz inostranstva. Sami vlasnici stanova su milioneri i to je ono sto je super, ljudi istog nivoa, mesecna placanja za odrzavanje zgrade su od 8 do 10€ po m2 mesecno.
 
Dosta je zanimljivo citati komentare ljudi koji lupaju gloposti ovde. Ja sam kupio stan u kuli pre 2 meseca dupplex 152m2 na zalost dosta sam zakasnio jer puno izbora nije bilo, sve se vec prodalo. Ovde se ne placa samo stan u zgradi, vec sve sto ova zgrada nudi, teretanu, bazen, batlera, spremacice, obezbedjenje... Ja npr za sada ne planiram da zivim ovde, vec kada ponekad dodjem da imam gde da budem i 80% ljudi poput mene je kupilo stan u zgradi, ne ljudi iz Srbije vec iz inostranstva. Sami vlasnici stanova su milioneri i to je ono sto je super, ljudi istog nivoa, mesecna placanja za odrzavanje zgrade su od 8 do 10€ po m2 mesecno.
 
Ја нисам станар али је увелико зовем Шангајка
 
Dosta je zanimljivo citati komentare ljudi koji lupaju gloposti ovde. Ja sam kupio stan u kuli pre 2 meseca dupplex 152m2 na zalost dosta sam zakasnio jer puno izbora nije bilo, sve se vec prodalo. Ovde se ne placa samo stan u zgradi, vec sve sto ova zgrada nudi, teretanu, bazen, batlera, spremacice, obezbedjenje... Ja npr za sada ne planiram da zivim ovde, vec kada ponekad dodjem da imam gde da budem i 80% ljudi poput mene je kupilo stan u zgradi, ne ljudi iz Srbije vec iz inostranstva. Sami vlasnici stanova su milioneri i to je ono sto je super, ljudi istog nivoa, mesecna placanja za odrzavanje zgrade su od 8 do 10€ po m2 mesecno.
Au druže Nemac, avatar neka G klasa, pa ti sahrani nas što smo umereni (nismo apriori i uvek protiv projekta). Možeš biti milioner, sr**i pare, ali to ti neće ništa pomoći sa tim unutrašnjim stidom koji ako ti ne osećaš osećaće tvoja deca i stiditi se primitivnog ćaleta.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: Jev
Dosta je zanimljivo citati komentare ljudi koji lupaju gloposti ovde. Ja sam kupio stan u kuli pre 2 meseca dupplex 152m2 na zalost dosta sam zakasnio jer puno izbora nije bilo, sve se vec prodalo. Ovde se ne placa samo stan u zgradi, vec sve sto ova zgrada nudi, teretanu, bazen, batlera, spremacice, obezbedjenje... Ja npr za sada ne planiram da zivim ovde, vec kada ponekad dodjem da imam gde da budem i 80% ljudi poput mene je kupilo stan u zgradi, ne ljudi iz Srbije vec iz inostranstva. Sami vlasnici stanova su milioneri i to je ono sto je super, ljudi istog nivoa, mesecna placanja za odrzavanje zgrade su od 8 do 10€ po m2 mesecno.
I posle sto svi pricaju za nase ljude da su najgori sljam gde god da odu na stranu...

Inace iskreno se nadam da je to bio trol, previse bi tuzno bilo da je istinito.
 
Ma gde trol, nismo mi te sreće. Žali bože bačenih para na one skarabudžine od stanova sa cik cak zidovima da bi se gađali sa profilima prozora, nasumično zatamljenim staklima i sličnim idiotlucima. Toliko dobrih nekretnina u Beogradu, ali ne vredi, pokondirena tikva 'oće da na adresi piše Сејнт Риџис. Pokažite osnovu stana koji ste kupili bilo kom pismenom arhitekti, a da se ne boji da iskaže iskreno mišljenje, i bojim se silno ćete se razočarati.
 
Dosta je zanimljivo citati komentare ljudi koji lupaju gloposti ovde. Ja sam kupio stan u kuli pre 2 meseca dupplex 152m2 na zalost dosta sam zakasnio jer puno izbora nije bilo, sve se vec prodalo. Ovde se ne placa samo stan u zgradi, vec sve sto ova zgrada nudi, teretanu, bazen, batlera, spremacice, obezbedjenje... Ja npr za sada ne planiram da zivim ovde, vec kada ponekad dodjem da imam gde da budem i 80% ljudi poput mene je kupilo stan u zgradi, ne ljudi iz Srbije vec iz inostranstva. Sami vlasnici stanova su milioneri i to je ono sto je super, ljudi istog nivoa, mesecna placanja za odrzavanje zgrade su od 8 do 10€ po m2 mesecno.
Dosta zanimljiv pogled na svet.
Pretpostavljam da potiče od osobe koja je stan uzela kao oblik čuvanja vrednosti a ne kao način zadovoljenja nekih od životnih potreba, recimo stanovanje.
Zanima me red veličine investicije za jedna ovakav poduhvat (od 152 m2).
 
Eto sada sam ja bahat, los, glup….. samo zato sto neke istina boli. Ljudi u svemu negativno vide. Ljudi treba da shvate da postoji I neka druga strana sveta kojoj su druge stvari u zivotu bitne. Vi ste ovde ostavili preko 10xilj komentara za ovu zgradu, nasli ste toliko vremena u svom zivotu da o ovome negativno pisete, zapitajte se malo kakvom osobom to vas cini. Ova zgrada nije napravljena za stanovanja, ova zgrada je hotelski tip stanovanja I ljudi tu povremeno borave, vole luksus I sve ostalo sto se ovde nudi, i zato su mesecni troskovi minimum 1000€ da su uzeli stan na karaburmi imali bi vas za komsije. Kao sto sam rekao, ovde se ne placa m2 stana vec sve ostalo sto zgrada nudi.
 
Mana naseg naroda je sto svako daje sebi za pravo da komentarise, sudi i odredjuje drugima kako bi trebali da zive svoj zivot i sta da rade. Primer: svako ko je kupio stan u kuli je kr****, zaje*ao se, bacio je pare, mogao je kupiti mnogo bolji stan negde drugde, itd.. Pustite bre ljude da rade sa svojim parama sta hoce, njihove su.
 
Vrh