Šta je novo?

Koridor 10

Jel ova deonica stvarno otvorena za saobracaj? Na GM jos nije ucrtana kao autoput...
 
Hehe, ako stvarno postoji ucrtace je uskoro, verovatno kad azuriraju slike snimljene iz aviona ili satelita, ne znam kako snimaju.
 
:D Pitam posto su Pupinov most bukvalno ucrtali istog dana, kada je pusten.
 
Da, mislim na GE uglavnom ovako funkcionise, na GM verovatno kako astrodule kaze.
 
:violina: Ministarka nastavlja tradiciju: Izjavila je da je ove godine pušteno u saobraćaj 91km novog autoputa!!!!
 
Sta narod zna.. Verovatno racuna svaku traku AP posebno, ovih 26km je 52km kod nje
 
Pogledajte Google maps sada, mislim da su napravili grešku, tj. ucitali više auto-puta nego sto treba.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=361569#p361569:17gtgq9q je napisao(la):
Blade » 07 Dec 2015 03:43 pm[/url]":17gtgq9q]Pogledajte Google maps sada, mislim da su napravili grešku, tj. ucitali više auto-puta nego sto treba.
Ne samo to, nego su pretvorili stari magistralni put u autoput, iako je većim delom on ostao isti, a novi profil autoputa ima novu nozavisnu trasu!!!

Neko je dao loš predlog na autorizaciju, a dodatno su admini aminovali pogrešno.

Zanimljivo je da su u međuvremenu nekoliko puta par kraćih deonica od 3,4 kilometra, stavljali pa brisali (a bili su na dobroj trasi).
 
Evo sad su ispravili dužinu, ali je i dalje kompletno pogrešna trasa.
 
Ne mogu da pronadjem neki novi info iz 2015. do koliko su probijeni tuleli Manajle i Predejane? Zna li neko nesto novo?
 
Kad su oni ovako kilavo radili ovu deonicu gde je sve generalno ravno, za koliko li će napraviti od Grdelice do Vladičinog Hana, gde je potrebna mnogo veća priprema terena?

Nego, da li se radi deonica Srpska Kuća - Levosoje? Koja je dugačka svega 8-9 km. Ta deonica je em kraća, em lakša za gradnju, iz razloga što ima mnogo manje posla oko pripreme terena ili se varam?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=361767#p361767:30olqdp6 je napisao(la):
MaRkOs » 08 Dec 2015 08:04 pm[/url]":30olqdp6]Trebalo bi prvo da se update-uje mapa pa tek onda trasa.
NE
 
Evo konačno (nakon više od 15 izmena za 20 dana), trasa je konačno ucrtana kako treba na gmaps!
 
поред те грешке на мапи има још једна грешка


SA 1.808 metara Manajle će biti najduži tunel na Koridoru i uopšte u Srbiji - navodi zamenik šefa projekta "Jug". - Počeli su radovi sa obe strane na po dva napadna mesta. Do sada je probijeno 1.100 metara.

најдужи тунел је тунел „Златибор“(6.139 m.) изграђен на прузи Београд-Бар.
 
Ne mogu se porediti zeleznicki i automobilski pogotovo ne auto put tuneli koji su daleko siri sa vecim sigurnosnim merama itd.
 
Sad je Vucic na RTS1 prilikom prijema povodom otvaranja poglavlja EU dao "ekskluzivnu" vest, kako ce do kraja 2016. godine biti otvorena deonica Crvena Reka - Ciflik, i Prosek-tunel Bancarevo - Crvena Reka ako sam ga dobro razumeo. To su po ko zna koji put probijeni rokovi.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=362746#p362746:kr6rygql je napisao(la):
MaRkOs » 15 Dec 2015 03:55 pm[/url]":kr6rygql]To su po ko zna koji put probijeni rokovi.
Ali, prvi put u novojoj istoriji.
 
Igor":3mg36ofb je napisao(la):
Ne mogu se porediti zeleznicki i automobilski pogotovo ne auto put tuneli koji su daleko siri sa vecim sigurnosnim merama itd.
Zamenik nije rekao najduži tunel za autoput.

Rekao je najduži tunel

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=362746#p362746:2yoxrnon je napisao(la):
MaRkOs » 15 Dec 2015 03:55 pm[/url]":2yoxrnon]Sad je Vucic na RTS1 prilikom prijema povodom otvaranja poglavlja EU dao "ekskluzivnu" vest, kako ce do kraja 2016. godine biti otvorena deonica Crvena Reka - Ciflik, i Prosek-tunel Bancarevo - Crvena Reka ako sam ga dobro razumeo. To su po ko zna koji put probijeni rokovi.
Nisi dobro ispratio, deonica Crvena Reka - Ciflik se otvara za par dana, do kraja 2015., a Prosek - C.Reka navodno za godinu dana mada to izgeda jako tesko, jer trasa tunel Bancarevo - C.Reka je tek malo zagrebana, ali videcemo, ko zna :grand:
 
Vrh