Šta je novo?

K-District [Nekadašnji Beko Projekat]

20230729_181144.jpg


Divlja nadogradnja?
 
Sta im fali. Ja bih dodao neku fontanu, neki deo sa parkicem za klince, ali uredjenje je skroz ok.
Kako sta im fali, pa ogromne su i bespotrebno zauzimaju prostor koji bi fino mogao da se izbetonira, pa postavi jos jedan kulturni sadrzaj u vidu preko potrebnih i deficitarnih kafica gde bi pridosla elita ispijala svoj latte...a moze i fontana ali da bude vesara style, da sljasti i peva
 
Kako sta im fali, pa ogromne su i bespotrebno zauzimaju prostor koji bi fino mogao da se izbetonira, pa postavi jos jedan kulturni sadrzaj u vidu preko potrebnih i deficitarnih kafica gde bi pridosla elita ispijala svoj latte...a moze i fontana ali da bude vesara style, da sljasti i peva
Da, da...kada tako lepo pojasnis mislim da si upravu skroz...ili bolje da se izbetonira novi kafić prekoputa, ima neki prazni park ispod kalemegddna.
 
Postovane komsije,ima li neko da rentira garazu na 10 dana pocev od subote 12 avgusta,hvala
 
Lokacija je fantastična, ali eksterijer kompleksa izgleda jezivo. Jako nekreativan projekat, bar spolja.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MrD
Ako vam je ovo jezivo, za zmaj I slicno mogu vam reci da smo prilicno digli standard kao drustvo. Steta sto vas demantuje izgled postojecih stambenih objekata kako uzeg tako I sireg centra grada...
 
Vrh