Šta je novo?

K-District [Nekadašnji Beko Projekat]

Jednoj od retkih svetlih tacaka ovog kompleksa, prodavnici Univerexport preti zatvaranje jer je investitor odjednom resio da im zabrani prolaz dostavnim vozilima postavivsi samovoljno rampu na prilazu (koji je inace i pozarni put i po projektu predvidjen za kretanje vozila snabdevanja lokala) tako da vec danima u prodavnici nema nove robe pa podseca na slike iz 90ih godina... Navodno ih po recima zaposlenih reketira da mu plate milion dinara da im ponovo dozvoli prolaz. :mad:
 
Pozdrav komšije, da li je neko možda ugrađivao komarnike? Takođe, da li postoji Viber grupa za stanare K distrikta?
Hvala :)
 
Hvala! Našli smo kontakt majstora koji je radio dodatne komarnike u A i B fazi.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: KDB
Postovane komsije c faze dali neko moze da mi pomogne kako najlakse i najjednostavnije da dovezem namestaj,ulaz je onaj do poslovnog prostora,hvala
 
Асфалтира се тротоар, надам се да ће станари после пар година моћи да цивилизовано пешачки комуницирају, јер до сада су живели изоловани као коаксијални кабл.
20230614_172421.jpg

А, да мени буде лепо, побринула се моја омиљена грађевинска машина: вибро-жаба:
20230614_172450.jpg

А, тротоар даље ка граду, изгледа прилично неспектакуларно. Без обзира на то што је баш у згради иза, скован мени омиљени термин (невероватно сличан вибро-жаби), који је уједно и поносни наслов мог музичког ремек дела:
20230614_172632.jpg
 
Асфалтира се тротоар, надам се да ће станари после пар година моћи да цивилизовано пешачки комуницирају, јер до сада су живели изоловани као коаксијални кабл.
Pogledajte prilog 164745
А, да мени буде лепо, побринула се моја омиљена грађевинска машина: вибро-жаба:
Pogledajte prilog 164746
А, тротоар даље ка граду, изгледа прилично неспектакуларно. Без обзира на то што је баш у згради иза, скован мени омиљени термин (невероватно сличан вибро-жаби), који је уједно и поносни наслов мог музичког ремек дела:
Pogledajte prilog 164747
Nadam se da ce biti rampa na ulazu ili nešto da onemogući ulaz automobilima..
 
Osim dužeg čekanja na useljenje (koje sam konačno dočekao) moram da pohvalim Investitora za sve izvedene radove. Naselje je fenomenalno. Najlepši kvart u gradu sigurno.
 
@Jankomarko hoces li ga pohvaliti i za dodatni stan koji zida na jednoj od zgrada 😂😂😂
Ono što hvalim je: ulazi su prostrani i široki, stolarija, keramika i drugi bitni elementi su izvanrednog kvaliteta, celo naselje nema spoljnog parkinga, nema mimoilaženja sa kolima, ima iznenađujuće puno zelenila u samom naselju s obzirom da sam očekivao betonski blok koji ima u blizini parkove medjutim prijatno je i u okviru samog naselja, povezanost sa ostatkom grada je takva da ste i izdvojeni iz centra i u samom centru istovremeno. Biće još lepše ako se zaista i realizuje linijski park mada i bez njega je zaista lokacija fenomenalna. S obzirom da sam okružen zgradama koje deluju da su suviše blizu izuzetno sam iznenađen da je stan osunčan gotovo ceo dan.
 
Коначно, цивилизован приступ станара било чему изван комплекса.
20230625_211556.jpg
 
Komsije ima li neko prazno parking mesto u c fazi da mu ne treba imam majstore i trebaju mi dva parking mesta,hvala
 
Ako bih birala jednu stvar koja ce se izgurati do kraja nakon sto ovi odu onda u je to kazna za sve koji su ucestvovali u ovome i rusenje do prvobitne spratnosti (i naravno obestecenje ljudi koji su kupili stanove) tako da objekat ne narusava vizuru. Kalemegdan sa tvrdjavom je najbolje sto Beograd ima.
 
Ako bih birala jednu stvar koja ce se izgurati do kraja nakon sto ovi odu onda u je to kazna za sve koji su ucestvovali u ovome i rusenje do prvobitne spratnosti (i naravno obestecenje ljudi koji su kupili stanove) tako da objekat ne narusava vizuru. Kalemegdan sa tvrdjavom je najbolje sto Beograd ima.
Mislite kalemegdan zajedno sa k distriktom koji apsolutno narusava vizuelni integrited tvrdjave u obe forme i sa dodatim spratom i bez, je najbolje sto beograd ima? Ovaj projekat ceo treba da se srusi..
 
Vrh