Šta je novo?

K-District [Nekadašnji Beko Projekat]

Krenula nadogradnja

PXL_20230627_084750623.jpg
PXL_20230627_084812430.jpg
 
Oni su se papirima pokrili tako da tesko izvodljivo
Rušenje mora biti legalno i po pravu. Sa tim u skladu sumnjam da su svi papiri 100% legalni. Mišljenja sam da bi neki pravnici mogli oboriti sve to.

Naravno, kupce bi valjalo obeštetiti i vratiti im uplaćene iznose.
 
Iz nekih mojih izvora dosta se sporova vodi oko ovog kompleksa sto interno sto eksterno, tako da od rusenja nema nista upravo zbog toga, a mozda nekada uvedemo lustraciju pa majmune koji su dozvolili ovo odrobijamo na jedno 50 godina.
Videćemo. Ima mnogo kandidata za pravnu obradu i izvršenje trajnog uklanjanja.

Meni je ovo na samom vrhu uz gradnju duž savskog nasipa. To će biti lakmus papir nakon promene vlasti. Znaćemo brzo da li se vlast zaista promenila ili nas opet varaju.
 
Rušenje mora biti legalno i po pravu. Sa tim u skladu sumnjam da su svi papiri 100% legalni. Mišljenja sam da bi neki pravnici mogli oboriti sve to.

Naravno, kupce bi valjalo obeštetiti i vratiti im uplaćene iznose.

Videćemo. Ima mnogo kandidata za pravnu obradu i izvršenje trajnog uklanjanja.

Meni je ovo na samom vrhu uz gradnju duž savskog nasipa. To će biti lakmus papir nakon promene vlasti. Znaćemo brzo da li se vlast zaista promenila ili nas opet varaju.
"Najjace" i najpovezanije advokatske kancelarije su ovde umesane kroz procese i ukrstaju koplja. Iz nekih mojih saznanja ono sto je mozda najgore je cinjenica da u par slucajeva ima cak i sukoba interesa advokata koji vode ove postupke, tako da cemo videti kako ce se sve zavrsiti. Em sto nije 100% legalno (na papiru verovatno jeste), em sto advokati koji se makljaju nisu bas cisti.
 
Onda se ide jos dublje i vidi kako i na koji nacin su pravljeni ti papiri.
Baš tako. Sve se može. Da li će biti, videćemo.

Novoj vlasti ne treba dati ni tih 100 dana. Od prvog dana ih treba pritiskati ulicom.

Inače K district mi je ok kompleks, samo da je na nekom drugom mestu. Generalno nemam ništa protiv i kamo sreće da nam je to standard u gradnji.
 
OK district.

Meni nije ni ok, ne svidja mi se, ali nije ni bitno jer o tome bi mogli da pricamo da se nalazi negde drugde. Ovde samo posle tretmana bagerom to mesto moze da izgleda ok.
 
OK district.

Meni nije ni ok, ne svidja mi se, ali nije ni bitno jer o tome bi mogli da pricamo da se nalazi negde drugde. Ovde samo posle tretmana bagerom to mesto moze da izgleda ok.
Diskutabilno je to. Naravno. Međutim pokušavam biti realan. Gledajući šta se sve gradi po Beogradu i Srbiji ovo je ipak iznad proseka.
 
Baš tako. Sve se može. Da li će biti, videćemo.

Novoj vlasti ne treba dati ni tih 100 dana. Od prvog dana ih treba pritiskati ulicom.

Inače K district mi je ok kompleks, samo da je na nekom drugom mestu. Generalno nemam ništa protiv i kamo sreće da nam je to standard u gradnji.
Jer ove sada ubismo ulicom. :rolleyes:
 
Aneks pre primopredaje sadrzi deo da se mi odričemo imanja prava na krovu i fasadi…..a to je zato da oni na svaku od zgrada nadograde još jednu etažu naknadno nalog odrađenog tehničkog pregleda…..čime je vrlo vrlo upitno dobijanje upotrebne dozvole jer te nadograđene etaže nema u gr.dozvoli, nema u projektu niti je tehnicki primljena.

Mislim da nas čeka dug put do UD.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: Mzj
Jedno pitanje za korenske i genske Beogradžane:
Recite mi, nije vam smetalo kada su zbog većine vas, da bi sa septičke jame prešli na kanalizaciju, prekopane kosti još starijih Beogradžana i kada su kopanjem i širenjem grada raskopani, uništeni ili zatrpani ostaci onih koji su isto što i vi sada mislite o došljacima, mislili o vama?

Ne budalasajte se, od rušenja ništa, džaba vam želja. No, usmerite tu snagu na nešto drugo što tek treba da se gradi, možda uspe.
 
Jel zna neko nesto o problemu parkiranja u garazi u zgradi A faze? Tamo gde je RT-RK?
 
Vrh