Šta je novo?

Izbori 2024

Nameštaš mi se i ti na volej.
Mnogo jace igrace od tebe sam ja politicki sahranio, rahmetli @vucko ti je ziv primer.
Procitaj avatarov post iznad, zahvali se sto ti ukazujemo na probleme i resi sta mozes, ako mozes.

Nisam ni jak igrac, nisam nikakav igrac, a nisam u politici ni na jedan nacin, da bi me politicki sahranio.

Ovo je forum o gradjevinarstvu, mozes nekoga da nadmudris u raspravi, ispadnes duhovitiji... a ne politicki da sahranjujes.

Davno sam rekao Igoru da bi ljudi trebali prvo da imaju odredjen broj postova na gornjim temama, a ne samo da uskacu na temu o izborima. I tu ima i gorih od tebe, da se razumemo, sa svih strana.

A sto se tebe tice, osim sto si samo direktno uskocio na ovu temu, sto nije protiv pravila foruma, iako bi po meni trebalo da bude, ono sto jeste protiv pravila su dupli nalozi 😉

Stvarno bi bilo lepo da mi kao forum imamo nekog ko moze nesto da uradi i da mi ukazemo na problem, ti resis i svi srecni.

A ne da nas sahranjujes i polivas. Ako se radi po zakonu i ne peru pare gradjana, ne znam ko nije srecan kad se sredi fasada, zameni i popravi nesto...

Tako da, ako imas neku funkciju, koristi je da pomognes Srbiji, jer zivela Srbija, a ujedno ces biti i najcenjeniji forumas ovde i nece biti potrebe da neko nekoga sahranjuje.
 
Ne zna se da li je gori Vračarac ili vi što ulazite u diskusiju sa njim. Da nema botova ova tema ne bi imala 1000 stranica.
 
Рамбо са Дедиња.
1716817424124.png


Мајица му је бисер. ПОНОСАН САМ ШТО САМ СРБИН. "Поносан."
1716817617392.png

Боже, спаси Србију.
 
Јел могуће да овде има фанова жваљузгаре, издајничког лоповског шљама чији хулигани некажњено лове људе и децу као на сафарију?

Због радикалских и патриЈоЦких битанги не смем да изведем дете у паркић.

Иначе не миришем Савоа али гласао бих и за команданта Лешија само да се жвалави одрон и његове подгуне муве скину.
 
Јел могуће да овде има фанова жваљузгаре, издајничког лоповског шљама чији хулигани некажњено лове људе и децу као на сафарију?

Због радикалских и патриЈоЦких битанги не смем да изведем дете у паркић.

Иначе не миришем Савоа али гласао бих и за команданта Лешија само да се жвалави одрон и његове подгуне муве скину.
Има у Србији много патриотски оријентисаних људи који не подржавају ову власт.
 
Странке су одлучиле да потпуно униште Нови Сад. Нажалост, нисам успут наишао на графите Томислава Бокана, он кампању води на фасадама.
Неки што позивају на бојкот шарају тротоаре.
IMG_20240527_134111_954.jpg
IMG_20240527_134439_178.jpg
IMG_20240527_134449_228.jpg
IMG_20240527_152858_175.jpg
IMG_20240527_152913_881.jpg
 
Странке су одлучиле да потпуно униште Нови Сад. Нажалост, нисам успут наишао на графите Томислава Бокана, он кампању води на фасадама.
Неки што позивају на бојкот шарају тротоаре.
Pogledajte prilog 199661Pogledajte prilog 199662Pogledajte prilog 199663Pogledajte prilog 199664Pogledajte prilog 199665
To je sve delo SNSa. U Beogradu na istim mestima gde su lepili plakate u decembru sad lepe plakate za bojkot.
 
Иначе не миришем Савоа али гласао бих и за команданта Лешија само да се жвалави одрон и његове подгуне муве скину.
Hvala bogu tvoj komadant je dva metra pod zemljom. Ne mogu da verujem da niko pri zdravoj svesti moze da koristi ovakve komparacije
 
Мислим да има и од удружене опозиције, а тек Томислав Бокан шта ради на фасадама...
U Beogradu nisam video nijedan, bukvalno ne znam dal sam i za prosle viddo opozicione plakate, tj da naglasim od SPN, iskreno ni bilborde nisam video,jedan sad kod Ušća, dok npr jedan Bastać ima na par mesta.
 
U Beogradu nisam video nijedan, bukvalno ne znam dal sam i za prosle viddo opozicione plakate, tj da naglasim od SPN, iskreno ni bilborde nisam video,jedan sad kod Ušća, dok npr jedan Bastać ima na par mesta.
У НС има и опозиционих реклама на билбордима, чак и код покрајинске Владе.
 
Ovo sa plakatima je delo SNS-a, isto i sa onim tagovima po trotoaru i zidovima.

Nego, ako se dobro zagledate u bilborde "Srbija/Beograd sutra", primetićete da raspored boja odgovara Hrvatskoj, a ne Srpskoj trobojci.
Kardinalna greška, koja prolazi neopaženo, toliko o SNS patriJotizmu.
Čak i da su pokušali da replikuju grb Beograda, raspored boja je opet netačan, jer je plava prva od vrha.

Znači, dobismo Ante Šapića. 😃

IMG_20240527_112824_368.jpg
 
Nameštaš mi se i ti na volej.
Mnogo jace igrace od tebe sam ja politicki sahranio, rahmetli @vucko ti je ziv primer.
Vračarac, jel tačno ono što Stamatović priča? Pošto sigurno nije, kako mu dozvoljavate da vas blati onako? Ako jeste tačno, jel si bio i ti u prilici da nekad da odlučuješ da li ćeš ostaviti nekog bez posla jer je sakupio samo 9 od 10 sigurnih glasova?
 
Poslednja izmena:
Изашле квоте у Меридиан кладионици. Преузео сам са сторија екостраже
1000022715.jpg
 
Дакле Цес Мекон одрађује одличан посао за Асомакум.
 
Vrh