Šta je novo?

Izbori 2024

ja ga zaista ne razumem
ne razumem ga ovako kao čoveka, kao ličnost
ja, da sam u njegovoj kozi, sa njegovim autoritetom, moću, ne bih nikada mogao ovako jadno da se ponasam I ovako jadnu sliku o svom narodu da stvaram
zasta je ovo bilo potrebno? niko ga nije terao na ovo, on je svojevoljno uzeo i napravio scenu
sta bre to nije u redu s ovim covekom? koje bre traume mogu da izazovu ovakvo ponasanje?
Probaj da ga razumeš kao čoveka koji je dokumentovano pozivao na određene radnje za vreme rata u Bosni.
 
Ja sanjam o ovakvim izborima. Uvek sam razmisljao koliko smo daleko da se ocistimo od crno-crvenih, zutih krimosa... Pinka i Informera, Nove i IDJ-a.

Nijedan politicar nije idealan, da je idealan ne bi bio politicar, ali tu neke ekipa iz grada, neke komsije koje su odlucile da se iscimaju, neke gradjanske opcije bez ikakve istorije povezanosti sa bivsim vlastima, kriminalcima...

I imamo takve izbore. 400 000 glasaca Srbije 90ih treba ignorisati.

Milion i dvesta hiljada Beogradjana sa pravom glasa ima izbor izmedju dve opcije, dve sasvim pristojne opcije. I to su nasi izbori.

Ne treba nam cak ni 50 posto izlaznost od tih milion i dvesta ljudi, a ti koji izadju, neka izaberu ko im se vise svidja, te opcije ce biti zajedno i izmedju njih ne postoje nepomirljive razlike vec je razlika u detaljima.

Svakako se niko ne zalaze za kriminal, ubistva, 90e, korupciju, huliganizam, jeftini i lazni patriotizam i nacionalizam, rasizam, homofobiju...

Tako da, imamo izbore pa birajte.
 
Sme li onaj vrljavi Vucic 1 na 1? O Dobrici da ni ne pricamo...

1000007283.jpg
 
Kladionice su toliko gresile da se sve dovodi u pitanje. Ajde greske 1 ili2 posto, ali oni su bas masili.
Najviše su pogrešile za sps prošle godine, daj Bože da pogreše i za sns ovaj put
Inače sam se totalno iskljucio iz politickih dešavanja, odmorio lepo mozak i odlucio da ipak izađem i glasam i da je bojkot čista glupost.
 
veceras sava, mali, nestor i dobrica na rtsu
nerealno da je dobrica tu, zasto uopste on predstavlja ista? nemoguce covece da nema osobe sa malo vise harizme na listi
zanimljivo sto su poslali malog
sava naravno najbolji ispada tu
garantujem da ce nestor veceras na kontu ovoga solidno da ojaca
 
Ја кад сам пред прошле изборе причао о коалицији ЗЛФ-Неторовић људи се смејали :D
 
to mi je cudno, ne znam ali cini mi se da bi sapic bio bolji od malog (za njih)
mali je bezlican, gangula je tezak pajser sto verujem da je zapravo bolje nego da budes bezlican (u smislu popularnosti kod glasaca)
 
Не сме Шапић у дуел, не зна да се понаша а и упецали би га за Кућу цвећа и ту би пољуљали поверење гласача Титиних пионира.
 
Lupaš kao Maksim po diviziji. Biće zanimljiva debata, najzaninmljivije je što Šapić ne sme na debatu.

Mali je iskusniji i smireniji od njega, logičan potez za sns, takođe je i elokventniji
 
Ако није проблем да неко ко стигне да одгледа дебату укратко напише како је дебата ишла и ко је шта отприлике рекао и предлагао?
 
Vrh