Šta je novo?

Izbori 2024

@Beki šta da kažem Savo-u 🙃 jel dolaziš?
20240526_153751.jpg
 
Što su i ẓ̌enski fanovi potvrdili, osmeh ih šarmirao, ali još samo... 🤣

1000007245.jpg
 
Dok oni djuskaju kod Moskve i pokusavaju da budu urbani i cool i od Pristinca naprave Beogradzanina po meri kruga dvojke na nasem lepom Vracaru radno. Fenjeri se skidaju i nose u radionicu u toku nedelje ce zasijati punim sjajem.
Screenshot_20240526_211927.jpg
Screenshot_20240526_211913.jpg
Screenshot_20240526_211858.jpg
Screenshot_20240526_211846.jpg
Screenshot_20240526_211832.jpg

Zivela Srbija
 
Dok oni djuskaju kod Moskve i pokusavaju da budu urbani i cool i od Pristinca naprave Beogradzanina po meri kruga dvojke na nasem lepom Vracaru radno. Fenjeri se skidaju i nose u radionicu u toku nedelje ce zasijati punim sjajem. Pogledajte prilog 199506Pogledajte prilog 199507Pogledajte prilog 199508Pogledajte prilog 199509Pogledajte prilog 199510
Zivela Srbija

Годишњи буџет града Београда је милијарду евра
 
Добро да неки добри инвеститор није срушио ту зграду са фењерима и изградио брже бољу и јачу са лед расветом на фасади какав је обичај на Врачару у последњој деценији.
 
Dok oni djuskaju kod Moskve i pokusavaju da budu urbani i cool i od Pristinca naprave Beogradzanina po meri kruga dvojke na nasem lepom Vracaru radno. Fenjeri se skidaju i nose u radionicu u toku nedelje ce zasijati punim sjajem. Pogledajte prilog 199506Pogledajte prilog 199507Pogledajte prilog 199508Pogledajte prilog 199509Pogledajte prilog 199510
Zivela Srbija
Да Вам мало исправим ово:
Док ви бивате и урбани и забринути за фасаде и патриотизам, дотле неке друге фасаде изгледају овако
1000022666.jpg

Да ли је свима вама у СНС манир да се на питања не одговара?
Симболично је овај фењер на тој слици, фењерашима се називају они са дна табеле, ваша групација му некако дође са дна каце.
И да Вам исправим ову последњу реченицу:
Преживеће Србија и вас.
 
Dosao sam do zakljucka da su nam Amerikanci najslicniji narod po kulturi.
У доста елемената и јесу.
Они имају револуционаре, ми устанике.
Они имају каубоје, ми имамо хајдуке.
Они имају конфедералце, ми имамо четнике.
Они имају култ оружја, ми имамо исто.
Они имају култ Капонеа, мафије, гето гангстера, ми имамо култ Гишке, Кнелета, Аркана, видимо се у читуљи, крими навијачке групе.
 
Dok oni djuskaju kod Moskve i pokusavaju da budu urbani i cool i od Pristinca naprave Beogradzanina po meri kruga dvojke na nasem lepom Vracaru radno. Fenjeri se skidaju i nose u radionicu u toku nedelje ce zasijati punim sjajem. Pogledajte prilog 199506Pogledajte prilog 199507Pogledajte prilog 199508Pogledajte prilog 199509Pogledajte prilog 199510
Zivela Srbija
И ово је твоје максимално достигнуће за Београд? Јел ти се икад догодило да 160 пута пријављујеш Беоком сервису и Београд путу рупе на неким тротоарима све док оне не буду закрпљене или тротоар пресвучен? Питам пошто мени јесте за тротоаре у Омладинских бригада од кружног тока до БЗЂ у смеру ка блоку 70А.
 
Готово ниједан странац нема појма шта се дешавало ван тога да је његова земља учествовала против Срба, он ће мишљење најпре формулисати на основу...
Не можемо овако да водимо дискусију Калиане, одговорио сам на твој пост где си ти причао о креирању става о Србима у контектсту деловања западних држава/империја према нама а сада нас враћаш на неке странце и општа места.

Њихови људи задужени за Балкан и те како знају шта, ко и како овде ради. Па наш начелник генералштаба из 90их је био доказани ЦИА агент. Да неће можда себе да осуде за овдашња срања? Мој отац је из рова гледао како под плаштом хуманитарне помоћи НАТО наоуружава муслимане. И на крају вадикали, тај Шешељ у својој биографији има рупу од неколико месеци 90е или 91е када борави у Великој Британији. Мора да је случајност.

Што се тиче РСК, у старту велика неистина. Крајишнике је водио од народа изабрани демократа и академик док је у Србији ведрио и облачио од народа изабрани комуњара, популиста и наивац. То су стартне позиције пред рат а ти гуглај за даље пошто видим да си изузетно лоше информисан по питању судбине Срба из других српских земаља.
 
Zasto se ne popravi trotoar u Bojanskoj kao i u Juznom bulevaru od Bojanske levo? Ko je dozvolio da investitor u Cerskoj zauzme trotoar? Zasto u Svetolika Rankovica nema ulicnog osvetlenja? Zbog cega cega u Cuburskom parku deo pesacke staze zadrzava vodu (deo od starog ka rekonstruisanom delu centralne staze)? Zbog cega komunalne sluzbe se po Vracaru dobacuju sa kontenerima tj.pomeraju ih gde kome odgovara? Zasto su iskljivljeni saobracajni znaci u zonama skola poput Milice Pavlovic a i sire? Zasto je postavljenja kluoa u Filipa Filipovića da gleda u kontejnere? To je verovatno manje nuzno nego fenjeri @Vračarac
 
Vrh