Šta je novo?

Izbori 2024

Sta se ikada desilo sa onom Ksenijom, nekada su ona i Dobrica isli u paru?
 
Плашим се да ће опозиција лоше проћи са Добрицом као кандидатом. Можда накупе нешто у централним општинама максимум.
 
NDMBGD privatizova BB kao Djilas SPN 🥲

Ne znam sa kojim pravom

1000006308.jpg


Ajde, nek je sa srecom i nek uzmu 5 posto, morace Savo 40, par fantomskih stranaka ispod cenzusa i pobedjujemo!
 
Prozapadna oozicija ne može da dobije više 25% na pravim izborima , evo i posvađali su se, taman da prozapadnim glasačima naprave pometnju. Kreni-promeni može samo da uzme glasove ostatku i to je to. Vučić sa ovakvom opozicijom može da bude miran...
 
mozda sam naivan, ali brate ovo sto marinika tepic prica da su imali vucica u saci je katastrofalno smesno. jos sa sve tim da su priznali parlamentarne izbore a kao moralisu oko beogradskih. Pa meni licno deluje da bi mnogo veca frka bila da nisu priznali parlamentarne i pokrajinske.

stvarno bib voleo da ovaj savomir ispadne ok lik i da ove posalje u penziju, i trenutnu vlast i zutu opoziciju
 
Jedina nada ostaje da ce Nestorovic opet iskulirati Vucica.

Pa da se opet ide na izbore i tada jos bolje radi.

Savo sad ima bas malo vremena za sve.

Da bude tipa:

SNS 54 mandata
Savo 30
Nestor 13
Dobrica 13

I da se opet ide na nove izbore. Valjda ce Djilasovi botovi popustiti do tad.
 
Jedina nada ostaje da ce Nestorovic opet iskulirati Vucica.

Pa da se opet ide na izbore i tada jos bolje radi.

Savo sad ima bas malo vremena za sve.

Da bude tipa:

SNS 54 mandata
Savo 30
Nestor 13
Dobrica 13

I da se opet ide na nove izbore. Valjda ce Djilasovi botovi popustiti do tad.
SNS 65
Nestor 15
Dobrica 20
Savo 10
 
SNS 65
Nestor 15
Dobrica 20
Savo 10
Po kom osnovu ce Dobrica dobiti toliko?

Savo ima ogroman potencijal, pljuje Hila, ne da Kosovo, ne blebece o Srebrenici... a ima hipstersku i urbanu organizaciju, dobro organizovanu, bavi se aktivizmom, ekologijom...

Spaja i desnicu i levicu i centar, ogroman potencijal.

I Savu vole zene. Nije to mala stvar.



NDMBGD je prilicno ogranicen. Imali su kao Moramo 11 posto pre dve godine odnosno 13 mandata. Bilo bi logicno da sa Aleksicem i DS-om imaju vise, ali ja vidim da su ih skroz skrajnuli i preuzeli sve.

Ne znam gde su im nestali sajt biramborbu.rs i instagram nalog, imali su ih pre neki dan, ali sve je bilo u NDMBG fazonu skroz i samo su bile izjave Dobrice, Biljane i Lazovica.

I evo ga sad Dobrica kao kandidat.

Tako da je BB po svemu sudeci manje vise ZLF, a i ZLF-u Savo otkida dosta hipstera, tako da ne vidim gde vidis toliko mandata za njih.

Razumem da se ti ljudi cimaju i prave dobru organizaciju, dok Ekoloski ustanak i Aleksiceva stranka su neki nivo Dundjerove stranke po pitanju organizacije (mozda gresim), ali prilicno sam siguran da je tako.

Problem je sto se prilicno oseti taj vajb kod ZLF-a da su oni u fazonu, mi se cimamo i radimo, a vi jedete govna i filozofirate, e, sad cemo sve mi da preuzmemo, bili kvalikovani ili ne, ne mozemo da cekamo vas dok se smislite i organizujete.

A Cuta i Aleksic su prilicno popularni, svakako popularniji od Lazovica, Biljane i Dobrice, ali su sad skrajnuti nekako.

I u takvom odnosu snaga unutar BB-a, uz pojavu Save, ne vidim da ce napraviti nesto.

No, ocekujem, eto, da bar zajedno sa Nestorom imaju vise od Vucica, nebitno koliko ce BB, a koliko K-P.
 
Има један битан детаљ. Од целе бивше СПН само ДС и ССП имају одборе у свим општинама. Значи у ББ ће сва логистика избора као процеса да падне на ДС. Нека ме упућенији исправе ако грешим.
А то да се Саво и Добрица кољу за исти комад меса стоји, с тим што ипак народ Саву доживљава озбиљније од Добрице.
 
SNS 65
Nestor 15
Dobrica 20
Savo 10

Što je najgore, ja mislim da je ovo realna predikcija.
Dobro, Dobrica koji mandat manje, definitivno.
Ne vidim načina da Savo preskoči cifru od 15 mandata, previše je ograničen infrastrukturno, pokret je nastao "juče".
Closed fingers za izborno iznenađenje od strane njega, ali tako nešo čekamo već 12 godine...


Meni žao Jože, moraće nazad u Kumrovec kako stvari stoje.
 
Savo ce po svemu sudeci biti ogromno iznenadjenje, samo jbg, mi smo svi vec tanki sa zivcima i dosta nam je radikala.

Da uzme 22 posto bi bilo cudo nevidjeno i nije ni realno da neko ko prvi put izlazi uzme vise i prakticno mu otvara prostor da sledeci put osuri i bude lider stranke koja ce osvojiti najvise glasova.

Samo ko ce docekati sledeci put ako SNS sam bude imao dovoljno mandata ili im se Nestor pridruzi.

Ako nije prevara, svakako jedna zdrava prica za buducnost i prilika da prvi put ne gledamo na vlasti sve koji nas jasu decenijama.
 
Žene glasaju za Savu zbog lepote? 😂 Znači da se bakama sviđa Vučić???
Onda je trebalo da mi muškarci glasamo za Hanu Adrović. Šta bih glasao za dobru žensku pa neću ja spavati sa njom! 😁
 
Tu nista nije smesno, to je ozbiljan faktor, bez ikakve sale. Ne celog birackog tela, ali jednog dela.


Da, bake vole Vucica.

A Hana Adrovic naravno da ne bi mogla da bude predsednik, ali bi osvojila jedno pet puta vise glasova nego sto bi osvojila da izgleda kao Dabrica.

Tadicu je to dosta pomagalo isto.
 
Sada još objasniti našem narodu da nema izbora za gradonačelnika Beograd već liste partija, a one ako dobiju većinu posle predlažu gradonačelnika sa liste kandidata.
Takođe, u prošloj SPN kampanji smo super sarađivali NPS, ZLF i DS koji smo sada i nosioci koalicije pored PSG EU i NLS. Blago rečeno SSP je precenjen.
 
Vrh