Šta je novo?

Izbori 2024

Ne znam gde sam pročitao. Možda je vest neozbiljna. Videćemo u narednom periodu šta će biti. Žestoko su udarili na Srbiju, pogotovu Nemci. Žele da nas zgaze zbog koketiranja sa Rusima. Oni ovaj sukob shvataju kao svetski rat, a mi bismo u svetskom ratu bili na strani Rusije. Žele preventivno da nas razbiju, do kraja.
Zar nisu Nemci doveli Oskara na vlasta? Mama Angela? I kako kaže Oskar: nemci su nam najvažniji privredni partner.

Kakvi sad Rusi i zbog toga da nas biju?

/sarkazam
 
Немцима је императив да штафету геноцидног народа увале нама како би могли без устезања да крену са ремилитаризацијом.
 
Битно је да не буду више у фокусу када се помене геноцид. Без тога тешко ће да милитаризују друштво.
 
Koriste situaciju dok je Solc jos na vlasti. Mislio sam da ce brzo da ga skinu. Jos se koprcaju. Treba AfD-u jos vremena. To je jedini iskreni saveznik Sns-a. Populizam, rusofilstvo i nacionalizam.
 
Samo, i ta militarizacija će im biti uzaludna ako Jevropu iznutra izjedu islamisti.

Eno juče u Lutonu nadomak Londona gradonačelnik (njihov čovek inače) naredio da se skinu britanske i okače zastave Palestine.

Naložili ih Ameri i njihovi podli ljubimci da se spremaju za nepostojeći rat sa Rusijom tamo negde 1000-2000 km daleko, a u realnosti ih neprijatelji već razaraju iznutra.

Lupeta se o nekakvoj Ruskoj invaziji do Lisabona i o branjenju Harkova dok im u Berlinu, Londonu, Parizu, Dablinu neprijatelji siluju i kolju decu. Bukvalno.
 
Poslednja izmena:
Koriste situaciju dok je Solc jos na vlasti. Mislio sam da ce brzo da ga skinu. Jos se koprcaju. Treba AfD-u jos vremena. To je jedini iskreni saveznik Sns-a. Populizam, rusofilstvo i nacionalizam.
Видели смо да је ЦСУ савезник СНС, а то значи да рачунају и на ЦДУ.

А некакво русофилство немачке деснице је апсурднији и краткотрајнији конструкт и од дрвене фуруне...
 
Јер ако нама не увале ту штафету, они неће моћи да крену у то.

Ово нема у Балканском шпијуну, овај Беобилд.
Strašno kakav paralelni metaverzum su sebi stovrili rusifiličari...
Ta njihova patološka rusifilija ne samo da gura srbiju u provaliju i dalje, nego od njih pravi potpuno odsečene od realnosti zombije,
pazi boga ti nemci hoce od nas da naprave genocidni narod da bi se militarizovali, kakva paranoja nebitnih likova lol,

pa nigde do sada niko nije napisao ili presudio da su srbi kao narod genocidni vec je to samo ona svinjarija jugoslovenskog komunjare mladića.
A to je presuđeno jos 2005 ako se ne varam u medjunarodnom sudu pravde koji inače srbija nikad nije prestajala da pristaje uz konstataciju da drzava srbija nije odgovorna za to (samo nije ucinila dovoljno da se spreci),
Al ne,
neka radikalska bu******** na happy-ju se proszere da "hoce od srba da naprave genocidan narod" i eto ti ovi koji su šatro protiv sns na sva usta ko papagaji ponavljaju..
...msm baš mene briga za njih nego što njihova patološka opsesija tom stranom državom šteti srbiji i celom narodu evo već kolko dugo,
Pa isti takvi su krajem 80tih za slobu govorili da je novi karađorđe, "slobo srbine sad se narod pita - ti ces nama zameniti tita!" Sta reći više...

Edit:
Ali reći da jednim nemcima pored ove ruske agresije koja traje vec 2 godine i cele te pretnje, trebaju neki tamo srbi prikazani kao "genocidni" da bi se oni "militarizovali" je jednan od najvećih idyotizama koji sam pricitao ovde
 
Poslednja izmena:
Ovo je samo ispipavanje (a posto su se evropljani pokazali kao poslusne ovce), krenuce i kvote za mobilizaciju, pa će ih hvatati kao sinteri kerove na ulici i slati po potrebi gde treba. Migranti kao zasticene osobe ce biti postedjene toga
Naravno uz sve to ide i obavezna i besomucna kupovina naoružanja od ankl sema. Ako ne u ovom ratu u nekom sledecem sigurno.
Uskoro ce i srpska i jug doci na red ne treba da brinemo, mi cemo po obicaju uz velike napore objasniti da je svaki gubitak ingerencija u stvari nasa pobeda i tako do konačne pobede ili poraza zavisi kako ko gleda.
 
Ok, hajde da se osvrnemo na politiku u Nemačkoj i to kako su povezane partije.
Evo rezultata federalnih izbora 2021. godine.

CDU-CSU centar desno partija Merkelove koja je saveznik sa SNS i u sestrijskoj Evropskoj narodnoj partiji u parlamentu EU.
SPD partija Šolca centar levo saveznici DS-a dok je SSP posmatrač.
FDP liberali kojima je saveznik PSG.
AFD ekstremna desnica koja kod nas nema formalno saveznika mada Dveri su figurirale da se povežu.
Linke levica koja u Srbiji nema saveznika u parlamentu.

41269782_906.png
 
Samo, i ta militarizacija će im biti uzaludna ako Jevropu iznutra izjedu islamisti.

Eno juče u Lutonu nadomak Londona gradonačelnik (njihov čovek inače) naredio da se skinu britanske i okače zastave Palestine.

Naložili ih Ameri i njihovi podli ljubimci da se spremaju za nepostojeći rat sa Rusijom tamo negde 1000-2000 km daleko, a u realnosti ih neprijatelji već razaraju iznutra.

Lupeta se o nekakvoj Ruskoj invaziji do Lisabona i o branjenju Harkova dok im u Berlinu, Londonu, Parizu, Dablinu neprijatelji siluju i kolju decu. Bukvalno.
Милитаризација Немачке је у Европском мултикулти духу - боримо се за људска права, грађанске вредности. У тој борби требају им и грађани исламске вероисповести. Зато је битно да се осуде Србија и Срби као геноцидни.
Све силе балансирају на свим пољима, ево Руси и Кинези као угњетавају централноазијске муслимане а бране Арапе, НАТО брани европске муслимане а угњетава Арапе и Авганистанце и сл.
 
Pa ne bih baš rekao da Kinezi nešto brane muslimane. Sarađuju sa njima, ali ne bih rekao da ih brane. Možda i grešim.

Arapi i islamizacija su oružje za masovno uništenje. A tim oružjem upravlja jedna mala mlada državica. U Kini recimo tu državicu, kao i njeno oružje - muslimane, uopšte ne fermaju i zato nemaju takvih problema. Mislim, ne volim Kinu ali po tom pitanju su mudri. Ne dozvoljavaju da im se kanceri šire.

P.S.
Lepo bi bilo da probleme sa muslimanima imaju samo oni koji su ih čačkali. Ali nažalost nije tako. Mislim, sam Islam je čačkao pola sveta, ne slažu se ni sa kim jer su naopaki i zaostali.
 
Poslednja izmena:
Čitao sam da nijedna stranka u Nemačkoj nema uticaj na spoljnu politiku tako da je svejedno za koga se glasa što se toga tiče. Mada ovo važi za skoro celu Evropu.

Što se tiče ilegalnih migranata saznao sam da je njihova namena da služe kao vojna okupacija države u smislu da ako se Nemačka okrene Rusiji i Kini što im je u interesu zbog resursa i tržišta da može biti terorističkih napada svake nedelje a možda i civilni rat. Da bi se rešili potencijalnih problema morali bi pobiti/proterati milione..u teškoj su poziciji.
 
A Nemačka okrenuta Rusiji već jedno 100 godina bar, a pogotovo posle II svetskog rata :D
 
Јер ако нама не увале ту штафету, они неће моћи да крену у то.

Ово нема у Балканском шпијуну, овај Беобилд.

Ne štafetu, štafete.
Od kojih je jedna i naša.

Dobro dođemo kao kusur. Ili to, ili nemci toliko brinu o balkancima da moraju da razreše šta se dešavalo pre 29 godina, dočim za Palestinu kažu sve ok idemo dalje. Ili za Azerbejdžan Jermenija rat.

Možda im treba Srebrenica da bi svojim građanima muslimanima objasnili kako oni nisu protiv muslimana kao takvih, nego samo protiv palestinaca i da podržavaju Izrael bespogovorno. Tu im naši muslimani dođu kao dobri i za njih će da zalegnu.

Sve je to 3. ešalon političara koji se nama bave, ali i 3. ešalon mora nešto da radi.
 
Pa ne bih baš rekao da Kinezi nešto brane muslimane. Sarađuju sa njima, ali ne bih rekao da ih brane. Možda i grešim.

Arapi i islamizacija su oružje za masovno uništenje. A tim oružjem upravlja jedna mala mlada državica. U Kini recimo tu državicu, kao i njeno oružje - muslimane, uopšte ne fermaju i zato nemaju takvih problema. Mislim, ne volim Kinu ali po tom pitanju su mudri. Ne dozvoljavaju da im se kanceri šire.

P.S.
Lepo bi bilo da probleme sa muslimanima imaju samo oni koji su ih čačkali. Ali nažalost nije tako. Mislim, sam Islam je čačkao pola sveta, ne slažu se ni sa kim jer su naopaki i zaostali.
Имаш ону муслиманску мањину у Кини која наводно трпи кршење мањинских права. И Турци који се боре да се представе као заштитници муслимана целог света им то замерају заједно са европским борцима за људска права.
Проблем са исламским светом јесте једна компликована спирала насиља у коју је уплетен цео свет изузев Латиноамерике.
 
Da, Ujguri.

Ali Kinezi ih gaze i ne fermaju nikog ni pet posto. Evo šta su im uradili sa nekim raketama i džamijama:

ss-2020-10-31-13-36-1_trans_NvBQzQNjv4BqqVzuuqpFlyLIwiB6NTmJwfSVWeZ_vEN7c6bHu2jJnT8.png


Kamo sreće da je Jevropa upola tvrda po tom pitanju kao što su oni. Umesto toga im siluju i kolju decu i žene, njihove potplaćene marionete odbiju da iznesu detalje i osude ih, a kad se dese protesti zbog toga, svakoga ko protestuje (što mu siluju i kolju sunarodnike) bude medijski linčovan i opisan kao desničarski ekstremista i neonacista.

Ljudi su čak po netu širili slike Nemačkih sudija koje su odbile da osude tuđine koji su klali i silovali. Jer su besni i očajni, i jer je to svakodnevnica. Svakog dana u zapadnoj Jevropi ovi naprave neko zverstvo i nikom ništa.
 
Možemo mi da se sprdamo, taborimo ili teramo u apsurd, ali Evropu čekaju ogromni, ogromni problemi.

I ne može niko da me ubedi da su 1) zverski incidenti na dnevnom nivou i 2) odbijanje EU vlasti i država da to sankcionišu i 3) armije tuđina koji svakog dana organizovano stižu brodovima na obale EU - puka slučajnost i splet okolnosti.

Ne znam šta treba da se desi da ljudi uvide i priznaju da postoji problem. Možda po 10 terorističkih napada dnevno, ili po 10.000 silovanja, možda da Vatikan podigne zastavu sa polumesecom ili šta... Ne znam šta se to dešava sa ljudima generalno u zadnjih par godina, mnogi kao da su nadrogirani nečim i odbijaju da priznaju realnost i probleme oko sebe.
 
Poslednja izmena:
Vrh