Šta je novo?

Izbori 2024

Мени је фасцинантан примерак брат Стамат. Без имало блама, прича на сва звона да је прелетео код лопова који би свакако покрали изборе. А ето, он добрица хтео да остане на власти, баш у најлукративнијој општини. Јер то је све легитимно, и тако треба.
On je nas covek u njihovim redovima, vidis da ih rovari iznutra, takoreci svedok saradnik.
 
Poslednja izmena:
Неки тврде исто и за Шапића. Да је опозициони Тројанац.
 
Не зна се шта доноси дан, шта доноси ноћ

IMG_3676.jpeg
 
Šta li rade ispod žita i sa čega skreću pažnju, kada nas od juče bombarduju vestima o nestaloj devojčici.. ono.. Malčanski berberin akcija..
 
Ово што ова бу******** Вулин овде прича о Републици Српској није уопште за*********, од укидања платног промета, па на даље,
потенцијално веома опасна ситуација,
тако да ако ту нема истине морао би бити ухапшен због ширења панике

овај нагли, малтене преко ноћи ничим изазван прелазак реторике Вучића и Вулина са Косова на Републику Српску забрињава, изгледа да су добили следећи задатак

 
Да, биће ухапшен, Вучићев наследник. Како да неће.

Мислио сам пре свега на РС и да ако има неко нормалан у руководству Републике Српске или уопште у политичкој јавности да пресече и да се што пре дистанцира од Вучића док не буде касно или неће добро да прођу,
да се прекине са овим Додиковим доласцима на сваки Вучићев вашар по Србији.
 

Još malo pa gotovo. Vučić obavio zadatak. Sada će malo dizati paniku, šatro izlazimo iz SE. Posle izbora ide gas i priča o EXPO 2027. godine. Nemojte se brinuti levičari, Vučić samo zavija čokoladu u foliju.
 
Kad Oskaru postave izbor bata ili Dodik šta mislte koga će se pre odreći?
 
Još malo pa gotovo. Vučić obavio zadatak. Sada će malo dizati paniku, šatro izlazimo iz SE. Posle izbora ide gas i priča o EXPO 2027. godine. Nemojte se brinuti levičari, Vučić samo zavija čokoladu u foliju.

Sve se slažem sem da je obavuo zadatak. Zvuči mi malo kao odricanje od odgovrnosti, neka posrednost, jer zadatak ti neko drugi zada...

On je prihvatio sporazum po kome će to sprovesti. Imao je izbor da prihvati ili ne prihvati. Niko mu nije zadao, nego je to naša međunarodnopravna obaveza sada. Sve drugo je kuknjava za unutrašnje prilike.

Mislim i jedna na primer Slovačka koja nije priznala Kosovo uzme i čita obaveze Srbije po sporazumu iz Ohrida, da se Srbija neće protiviti da Kosovo da postane punopravni član međunarodnih organizacija itd. I šta sad treba da budu veći katolici od pape (iako su protestanti) jer je Dačič ovih dana ljut 😄

Tako da ne sprovodimo nečije zadatke nego svoje preuzete obaveze. Ako je već zadatak zadili smo ga sami sebi. I sad ga samo dosledno sprovodimo.
 
Pošto je tema Crna strana medalje zamandaljena zbog PC i SJ cenzure, da okačim ovde:

Evo opet se pojavilo neko malo kretenče od 13 godina koje zna da mu država ne može ništa pa je slao dojave o bombama nekoliko puta


Naravno, nikako ne menjati zakon i ne spuštati granicu krivične odgovornosti, zakonu ništa ne fali i uopšte nije zastareo, skroz je adekvatan današnjem vremenu i okolnostima. I sistem nije zakazao™
 


Не верујем да нису знали са ким улазе у коалицију, али ајде, праве се невешти.. Нек је бар та маска пала.

Што се тиче предстојећих локалних избора у Чачку, могли би да се придруже овом савезу, али не треба заборавити да се два љута чачанска опозиционара Вучићевог режима, Бошко Обрадовић и Велимир Илић не подносе.
 
sto vulin panici za dodika
dal ce ga proda aco
Nemačka je izdejstvovala da se glasa o Srebrenici na sednici UN. Nisam siguran za datum, ali će sigurno biti ove godine. Dovoljna je prosta većina da se izglasa genocid. Tada će zaista RS biti u bezizlaznoj situaciji. Meni se čini da se krenulo u rasturanje entiteta RS i da će BIH biti unitarna. Jedan čovek, jedan glas, jedan predsednik. Deluje mi da je zapad otpisao Srbe i da će odrešene ruke dati muslimanima u Bosni. Prvo ubijaš muslimane u jednom delu sveta, a onda im izađeš u susret u drugom. Mi smo postali vreća za udaranje pošto Rusima očigledno ne mogu ništa.
 
Gde si to pročitao? Odakle si prepisao je možda bolje pitanje?
 
Daj neki link da i mi pročitamo. Zar ne treba u savetu bezbednosti UN da se raspravlja o bombardovanu SRJ? Otkud sad inicijativa o rezoluciji o Srebrenici opet?
 
Poslednja izmena:
Daj neki link da i mi pročitamo. Zar ne treba u savetu bezbednosti UN da se raspravlja o bombardovanu SRJ? Otkud sad inicijativa o rezoluciji o Srebrenici opet?
Ne znam gde sam pročitao. Možda je vest neozbiljna. Videćemo u narednom periodu šta će biti. Žestoko su udarili na Srbiju, pogotovu Nemci. Žele da nas zgaze zbog koketiranja sa Rusima. Oni ovaj sukob shvataju kao svetski rat, a mi bismo u svetskom ratu bili na strani Rusije. Žele preventivno da nas razbiju, do kraja.
 
Poslednja izmena:
Vrh