Šta je novo?

Izbori 2024

Obradović me pozitivno iznenadio. Uništio je ovu Miletićku.
 



IMG_3330.png
 



Pogledajte prilog 190352
Послушао сам Милорада Додика који ми је рекао да седам људи не може ништа да води. Зато оснивамо странку „Прави Ми“ чији ћу бити лидер, каже у разговору за Спутњик Бранимир Несторовић, носилац листе "Ми – глас из народа"
Капирам да каже да странку не може да води више људи, већ само један, тј он. Али не капирам зашто се онда зове "Прави ми" а не "Прави ја". :confused:
 
Несторовић је само још један у низу Титин пионир, то је проф. Мило Ломпар лепо уочио у критици коју му је порф. др Несторовић упутио како није уреду да професор који ради за државу критикује државу (тј. власт, тј. Вучића).
 
Јел има неко да не ради за службу? Од доктора па до попова сви радници службе јбт.

Кад мало боље погледаш није ни чудно сви се ложе на то да буду неки доушници, шпијуни,мафјаши, сви локали по граду су некаква имена конзулат, комуна, централа, гетсби, прохибиција, диверзија, валтер итд итд
 
Pozdrav od Eskobara

 
nAJCiStiJi IzBoRi dO sADa, cIsTI kAo sUzA
Boske je razradio model kupovine glasova da jedan isti birač bude prijavljen na novu adresu neposredno pre zaključenja konačnog biračkog spiska, tako da ostane upisan i na starom biračkom mestu i na novom prema novom prebivalištu, odnosno da može da glasa više puta. Na tim biračkim mestima su članovi biračkog odbora koji proveravaju UV lampom da li ima tragova spreja na prstu glasača bili obavezno iz SNS.
 
Одлична анализа. Свиђа ми се Цветановић предлог да ЕХПО треба правити код Ниша.
 
С обзиром на Брнабину изјаву о томе да ће бити нови избори у Београду, а не поновљени, надам се да опозиција неће бојкотовати и тако загристи удицу. Претње бојкотом би имале смисла да опозиција може да врши притисак с улице, али с обзиром на то да у овом тренутку не може то да уради, најбоље је да се одмах крене у кампању од врата до врата по целом БГ. Могу НАДА и СПН да направе заједничку листу за БГ изборе.
 
Реално то и треба урадити. Ја бих ту прихватио и ДЈБ, и НС, и СДС и Двери, има ту јаких имена за локал. Можда и јачих од СПН градских првака.
 
Реално то и треба урадити. Ја бих ту прихватио и ДЈБ, и НС, и СДС и Двери, има ту јаких имена за локал. Можда и јачих од СПН градских првака.
Molim te da nabrojiš imena i po čemu su "jaki".

 
Професор Ратко Ристић већ виђен као тврдокорни борац за екологију, доказан у борби против МХЕ и Рио тинта.
Доктор Жујовић лекар познат по оштрим критикама власти и система.
Адвокат Владимир Гајић је успешан у свом послу.
Радмила Васић је искусан грађевински инжињер и добро познаје комуналну проблематику.

Сви побројани су јачи играчи од професора Обрадовића и Добрице, озбиљнији и за политику и за вођење града.
 
Професор Ратко Ристић већ виђен као тврдокорни борац за екологију, доказан у борби против МХЕ и Рио тинта.
Доктор Жујовић лекар познат по оштрим критикама власти и система.
Адвокат Владимир Гајић је успешан у свом послу.
Радмила Васић је искусан грађевински инжињер и добро познаје комуналну проблематику.

Сви побројани су јачи играчи од професора Обрадовића и Добрице, озбиљнији и за политику и за вођење града.
Је ли Добрица постао наордни посланик или је препустио свој мандат? Хоће локал политику али и да буде посланик. Додуше јебига, то му је први прави посаао са четрдесет и кусур година.
 
Не знам те детаље. Немам ништа против њега и његовог ангажовања, али мислим да није најјачи играч из шпила опозиције, а и професор Обрадовић се показао лабаво.
 
Vrh