Šta je novo?

Izbori 2024

Pa eto, desilo se to ili je na neku foru ubijen od strane USA. Kako god, poenta je da na kraju ipak nije ono što je većina pomislila bez ikakvog daljeg kritičkog razmišljanja i analiziranja. Nadam se da sam ti pomogao da sledeći put razmisliš pre nego što ispadneš ovca.
 
Мислиш да је Нада европска десница?

Miloš je u rangu Meloni ili onog Slovaka, da mu ne guglam ime... nije kao Orban... u fazonu dok prikupi glasove malo i vama titra a posle će biti evropska desnica...

Inače mislio sam da me pitaš za NDSS...

Nemam pojma ko čini NADU i POKS... Što se desnice tiče dobacio sam do Miloša i ćao... de se smaram više... 😄

Dveri i Zavetnike isto površno znam jer su bili ekscentričniji u medijima... Nemam pojma nikog iz te NADE, POKSa... Možda i znam poimenično, al da vežem uz stranku ne. 🤔
 
Pa eto, desilo se to ili je na neku foru ubijen od strane USA. Kako god, poenta je da na kraju ipak nije ono što je većina pomislila bez ikakvog daljeg kritičkog razmišljanja i analiziranja. Nadam se da sam ti pomogao da sledeći put razmisliš pre nego što ispadneš ovca.
Ozbiljno otrovanoj osobi je sigurno značajno narušeno zdravlje uz naravno zatvorske uslove.
 
Miloš je u rangu Meloni ili onog Slovaka, da mu ne guglam ime... nije kao Orban... u fazonu dok prikupi glasove malo i vama titra a posle će biti evropska desnica...

Inače mislio sam da me pitaš za NDSS...

Nemam pojma ko čini NADU i POKS... Što se desnice tiče dobacio sam do Miloša i ćao... de se smaram više... 😄

Dveri i Zavetnike isto površno znam jer su bili ekscentričniji u medijima... Nemam pojma nikog iz te NADE, POKSa... Možda i znam poimenično, al da vežem uz stranku ne. 🤔
NADA=DSS+POKS
 
@Beki Razumem, al ne znam više ko je tu...

Jednostavno me smara desnica... I za Jeremićevu stranku mi je trebalo vremena da upamtim da se zove narodna... Ne mogu da se bavim kočničarima društva, organski teže ulazi u glavu, nije to voljno... Sem ako su ekstremni, ekscentrici pa se nameću i vidljiviji su..

Te tunjave, otužne stranke prosto prolazi mimo mog radara... Ne rade im dobro marketing, ne znam do čega je tačno...
 
Miloš je u rangu Meloni ili onog Slovaka, da mu ne guglam ime... nije kao Orban... u fazonu dok prikupi glasove malo i vama titra a posle će biti evropska desnica...

Inače mislio sam da me pitaš za NDSS...

Nemam pojma ko čini NADU i POKS... Što se desnice tiče dobacio sam do Miloša i ćao... de se smaram više... 😄

Dveri i Zavetnike isto površno znam jer su bili ekscentričniji u medijima... Nemam pojma nikog iz te NADE, POKSa... Možda i znam poimenično, al da vežem uz stranku ne. 🤔
Искрено сумњам да ће бити Европејац и поред педигреа.
Нада је коалиција НДСС и Покрета за обнову Краљевине Србије.
Иначе за град Београд у Нади је главни ПОКС, пошто је Дражин унук њихов кандидат за градоначелника. Милош је на републичком нивоу.
 
Malopre reče Beki da je NADA = DSS + POKS

Nisam mnogo ja obilazio ovu temu pre izbora i čitao šta pišete i svakodnevno strančarenje... To prosto preskačem, dosadno mi je 😊 zato i ne znam ko je tu ko...

U fokusu sam imao SPN i vidljive desne ekscentrike okolo nisam mogao propustiti...
 
Ozbiljno otrovanoj osobi je sigurno značajno narušeno zdravlje uz naravno zatvorske uslove.
Pre smrti je izgledao skroz zdravo:
Moguće zbog zatvorskih uslova (zatvor je u hladnom regionu) da je umro ali nije ubijen, više bi odgovaralo Putinu da trune u zatvoru nego brza smrt a posebno nema smisla u ovom trenutku jer svakako više nije relevantan u Rusiji kao ni na Zapadu tako da jedinu korist od njegove smrti može imati USA.
 
Šta znači izgledao zdravo kada je posle toga umro sve i da je na nekom tropskom ostrvu gde uživa a ne u "kazamatu". Naravno ignorišeš činjenicu da je bio otrovan i da je to ostavilo traga.
 
Ozbiljno otrovanoj osobi je sigurno značajno narušeno zdravlje uz naravno zatvorske uslove.
Izgleda se desilo ono što sam pretpostavljao da se desilo, ali neozbiljno je bilo pisati nešto što je čista pretpostavka, naročito o tako ozbiljnoj temi. Zanimljivo da rusofili veruju ukrajincima kad je nešto u odbranu njihovog ljubimca.

Elem, budući da je već bio otrovan, i samim tim narušenog zdravlja, sa oštećenim kardiovaskularnim sistemom, staviti ga u ledaru da čami je isto što i potpisati mu smrtnu presudu. Poput Šredingerove mačke, umesto u kutiju stavljen je u samicu gde se znalo da će mu biti kraj, samo se nije znalo kad će mu biti kraj.

Putinu nije odgovaralo da sada umre Navaljni, naročito što mu sada i nije smetao zatvoren, i pretpostavljao sam da ga on nije dokusurio. Budući da nikome drugom nije odgovaralo da ovog nema, logičan zaključak je bio da je usled lošeg zdravstvenog stanja, nije izdržao zatvorski život koji je bio u jeziv.

Postoji nešto što se i u medicini primećuje kao "zimska smrtnost", odnosno pravilo da zimi više ljudi umire nego leti. To je povezano sa kardiovaskularnim problemima, gde je recimo 1/3 svih smrti posledica toga. Deo okidača ide na zagađenje i slično, ali da ne širim temu, važan faktor je i energija, odnosno grejanje.
Aleksandar Kovačević je u studiji "stuck in the past", rađenoj za UN govorio o tome https://www.resfoundation.org/wp-content/uploads/2021/03/ZAGLAVLJENI-U-PROSLOSTI.pdf

Po prirodi, siromašni ljudi moraju da štede, i često se štedi tako što se greje polovina stana, ili se ne greje kupatilo, spavaća soba i slično. Krvni sudovi koji su već kod matorih ljudi izgubili elastičnost, usled mržnjenja/kravljenja ispaštaju toliko da se život završava pre vremena, na sve one načine svima poznate.

Nešto tako se verovatno desilo i Navaljnom, koji nije star, ali je svakako imao uništene krvne sudove. Uzgred, dobar deo otrova funkcioniše tako što zgrušava krv (tromb), i jednostavno ubija žrtvu tako što cirkulacija stane.
Ne znam kako Novičok funkcioniše, a mrzi me da guglam, ali to je neko razmišljanje koje sam imao o celoj toj situaciji.
 
Malopre reče Beki da je NADA = DSS + POKS
Jednostavno ti je, Vuk Drašković je osnovao Srpsku narodnu odbranu, prvu srpsku nacionalnu stranku nakon obnove višestranačja, napušta tu stranku i zajedno sa Šešeljem, koji je bio lider Srpskog slobodarskog pokreta, osniva Srpski pokret obnove, a POKS nastaje kada je Srpski pokret obnove napustila grupa ljudi predvođena Žikom Gojkovićem, koji je u tom trenutku bio narodni poslanik i član poslaničkog kluba Srpske napredne stranke, dok ti je NDSS nastao tako što je DSS promenio ime, a DSS je nastao tako što se jedna grupa izdvojila iz DS-a jer su želeli da uđu u DEPOS, a NDSS i POKS zajedno čine NADA-u.
 
Imam tendenciju da sumnjam u sve što se piše u zapadnim medijima i preispitujem pa tako i to trovanje. Nije mi jasno zašto se vratio u Rusiju ako su već pokušali da ga otruju, zar nije logično da će ga onda kad-tad ubiti?
Čak i da je stvarno otrovan, kako je mogao da preživi? To je jak otrov.
Ne razumem se u otrove ali i meni je palo na pamet da bi ostavilo neke posledice po zdravlje ali ne znam kakve?
 
Imam tendenciju da sumnjam u sve što se piše u zapadnim medijima i preispitujem pa tako i to trovanje. Nije mi jasno zašto se vratio u Rusiju ako su već pokušali da ga otruju, zar nije logično da će ga onda kad-tad ubiti?
Znaci logicno je ipak da su ga oni ubili?
 
Да ли се НДСС изјаснио поводом смрти Алексеја Анатољевича?
 
Imam tendenciju da sumnjam u sve što se piše u zapadnim medijima i preispitujem pa tako i to trovanje. Nije mi jasno zašto se vratio u Rusiju ako su već pokušali da ga otruju, zar nije logično da će ga onda kad-tad ubiti?
Čak i da je stvarno otrovan, kako je mogao da preživi? To je jak otrov.
Ne razumem se u otrove ali i meni je palo na pamet da bi ostavilo neke posledice po zdravlje ali ne znam kakve?

Pogledaj prvo njegovu biografiju, on ti je od ulaska u politiku bio zatvaran nebrojeno puta zbog političkih presuda, ubijani mu saradnici, uništavali im štabove, hapsili ljude po protestima, bukvalno ga saplitali na svakom koraku, ti misliš da se takav čovek plašio da se vrati u Rusiju? Napadan je on i pre ovog trovanja, 2017. je skoro oslepeo jer su mu isprskali nešto u lice. Pa vratio se da bi se borio za promene, verovatno se i on nadao drugačijem ishodu jer su ga prvobitno u zatvor strpali sa kraćom kaznom zbog smešnih optužbi, da bi mu naknadno nabacili praktično doživotnu. On je i u zatvoru bio aktivan politički, pa očigledno Putin to nije više mogao da trpi.
 
Прича се да му је пресудио Кадиров због вређања муслимана.
 
Ljubo i ekipa, ostao sam vam dužan odgovor. Ako ostanu isti izborni uslovi ozbiljno ću razmisliti da li ću ponovo ići na izbore kao aktivista.
NDSS i SPN imaju koaliciju u Čačku a čujem da će biti u još gradova po Šumadiji. Izgleda mi izvesno da će biti koalicija i u Beogradu, i da je plan da pokušamo svi zajedno da skinemo SNS.

Ne verujem da će SPN dozvoliti da se priključe NS, SDS i DJB koji su u protekloj kampanji više napadali SPN nego vlast. Detinjasto je misliti da se takve stvari ne pamte.
Što se tiče Dveri možda bi bilo najbolje da se ugase jer su bili u koaliciji sa SNS minsitarkom Milicom zavetnikom (zavetnicom).

Moje informacije su da će ove nedelje biti raspisani Beogradski izbori, a na to ukazuje što je SNS poslao više autobusa svojih partijaša iz Zrenjanina da idu po Mirijevu i Malom Mokrom lugu. Takođe, SNS radi štandove radnim danima na Cvetkovoj i Đeram pijaci što nikada ne rade osim kada su izbori. Neka nam je svima sa srećom.
 
Vrh