Šta je novo?

Izbori 2024

Samo zaslepljen, naivan, ili klinac koji prvi put glasa je mogao da misli da ce biti drugacije od ovoga. Opozicija je jedinu sansu koju je imala prokockala kada je mesecima pricala o beogradu kao o ratnom plenu, i dala vlasti priliku i da tu pokrije rupe koliko je potrebno. Tadic odradio posao kao i 2012. godine, a nije jedini
 
Ljudi se čude za Nestorovića, trenutno gledam za sela Zaječarskog regiona.
Pored ubedljive pobede SNS-a upravo je lista Nestorovića često imala visok broj glasova, čak su u nekim selima i pretekli SPN.

SPN-u ozbiljno fali program za ruralne sredine, mada ostajem pri stavu da su rezultati neregularni i da sutra treba da se izađe na ulicu.
 
Pa ako bude ponavljanja izbora, to ce biti dobro, jer ce debili Radule/Tadic/Jeremija valjda ukapirati da su korisni id***.
A i ako ne ukapiraju niko normalan nece glasati za njih jer zna da baca glas.
Bice novih Nestorovica. Cionisticki pomocnici Hulje znaju kako se to radi.
 
SPN-u ozbiljno fali program za ruralne sredine, mada ostajem pri stavu da su rezultati neregularni i da sutra treba da se izađe na ulicu.
Ако сад седнете а не наседнете најјаче до сад, Србија је спашена. Јел капирате барем сад сав бесмисао лажно гандијевске приче наспрам насилног корумпираног режима?
И онда да се досели још 200000 људи са Космета у Београд.
И опет скочи цена квадрата што је крунски доказ благостања.
 
SPN-u ozbiljno fali program za ruralne sredine, mada ostajem pri stavu da su rezultati neregularni i da sutra treba da se izađe na ulicu.
Sve fali SPN-u. Bas sve.

Oni su najvise odgovorni sto cemo sledecih 5 godina nastaviti da zivimo u paklu.

Ali gospodin Hiill je tako zeleo.
Da li vam je svima konacno jasno koliko je nesuvereno delovanje opasno?
 
Poslednja izmena:
O čemu pričate? Kakvu komparaciju pravite između MI i NS!?
Totalno druga priča, drugi glasači.
MI je privukao patriotsku ekipu, samo je pitanje da li će sada to da proda. Ja, možda naivno, verujem da neće.
Nek ostane komentar, pa da vidimo za koji dan.
 
23:15 jos ni rec iz SPN ovo je stvarno neozbiljno.
Reci ti meni iskreno.
Zar si ocekivao neku ozbiljnost od njih?
Pa neozbiljni su do daske. NGO podmladak. profesocic, saradnik Ane B. Streberi koji glume navijave i pale baklje.
Preprodavci na pijaci imaju bilji marketing.

Ipak, ovo je prilika da nesto naucimo. Preporucujem ovu knjigu. https://www.amazon.com/Propaganda-Edward-Bernays/dp/0970312598
Ljudi su slabi, mozgovi su nam slabi. Smrtni smo. Plasimo se. Nadamo se.
Korporacije, SLuzbe, pol partije to znaju da iskoriste.
Obrazujte se tako da sledeci put ne mogu da vas prevare. Organizujte se.
Sada je tu internet i svako moze da lako razluci tehnike manipulacije.

21:25 N1 IZBORI 2023 (BLOG): SNS objavila pobedu na svim nivoima​

20:30 N1 Srbija protiv nasilja: Svi su izgledi da pobeđujemo u Beogradu

nego, kako to da je i Dj Vukadinovic pogresio sa svojim anketama?
 
Da da Obradovic uzasan kandidat sa 35% a tvoj Ristic 2.8%. Bas nas je jedina lista koja je zapravo pored SNS porasla u odnosu na proslu godinu sahranila.
To tvoj Ristić su priče za osnovnu školu. Tvoi Listic.

Želeo sam boljeg kandidata od strane SPN-a jer sam verovao da Beograd zaslužuje bolje i da tako imamo veće šanse za pobedu, što se i ispostavilo kao apsolutna istina.

Malo sam ventilirao svoja razmišljanja na forumu, čemu forumi i služe, jelte, malo sam zanesenjački mislio da to možda neko negde i čuje. Naravno, forum nije jedino mesto.

To je sve bilo mnogo pre izbora. Iz iskustva znam da one čvrsto opredeljene ne možeš da menjaš, a da na ove koji ne znaju gde bi, kojih je mnogo zahvaljujući opoziciji, možeš da utičeš neposredno pred izbore.

Veruj mi, mnogi su juče ili danas odlučili tek i zato mislim da je finiš kampanje najbitniji. Da imam stranku, upao bih na prepad pred izbore i na neku euforiju i energiju kupio glasove.

To šta je neko pisao ovde pre mesec dana je nebitno.

Kada sam video da je kasno, stao sam uz tim, iako se nisam slagao za taktikom trenera i rekao, ajde da razbijemo protivnika.

Tako da, Ristić nije moj, niti sam glasao za njega, čak sam ga posle i kritikovao ovde.


Sa druge strane, potpuno je glupo porediti Ristića ispred Dveri/Zavetnika i Obradovića ispred SPN-a. Nisu oni samostalno izašli na izbore kao nezavisni kandidati pa kao Obradović ošurio Ristića. Ristić je napadač Čukaričkog, a Obradović Reala i normalno da je Obradović na utakmici između dva tima postigao više golova.

Ali, po mom mišljenju, sa tim timom bi neki napadač dao više golova.
 
Искрено, ја сам клонуо и тешко да ће ме сад ико подићи, наредних пар дана. Ево видим ватромет, и пи*дим у себи. СНС има неколико процената више него на прошлим изборима и вероватно ће моћи самостално да формира владу и ја сам добоко разочаран.
Potpuno te kapiram i potpuno se slažem sa skoro svime. Jbg, u takvom društvu živimo. Manjina normale i gospode, i većina debila i kromanjonaca koji vole da žive u haosu i bezakonju. Tako nam je jbg. Ali samo ne zaboravi da se ta SNS mašinerija hrani tvojim/našim defetizmom. Što si ti očajniji, to su oni jači. Ja sam isto očajan na mnogo nivoa - lično smatram da je Beograd nepovratno uništen, i to sam pisao nedavno. I zato sam prestao da trošim vreme i napore na neke stvari kojima nema spasa. Ništa bolje prognoze nemam ni za ostatak sveta, pogledaj samo ko vodi centre moći - dementni Bajden, Putin grozni, Trudo, Sunak, Makro, Šolc, Vini Pu i komunjare, Saudijski faraon, ona Argentinska anarhokapitaljara... sve sami degenerici i patologije... To su vođe sveta danas. Ceo svet je u kanalu, ne samo Vučićev Srbistan.

ALI kad god se ukaže prilika da im uzvratim udarac, na ovaj ili onaj način, ja to uradim. I to je najmanje što svako od nas može da uradi, i to dugujemo drugim dragim ljudima oko sebe i svojoj deci. Kad prođe neko vreme i kad dođe kraj, znaću da sam i na polju društva i kolektiva uradio nešto i dao nešto od sebe, a ne da sam bio list koga nosi vetar i gazi kako ko stigne, ili još gore - prodana beskičmena ljuštura.

Krali su, zastrašivali su, dobili su pare iz sveta, dobili su savetnike, imaju brdo korisnih idiota i plemenakih zajednica sa Balkana... Naravno da će opet da pobede. Ljudi ovde vole degenerike (pa i u svetu, kao što napisah). Pa ipak, imaće nešto manju moć nego do danas. Pa ništa, bože moj, ničija nije gorela doveka, pa neće ni njihova.


Malopre mi kaže ortak "a što ne jedu parizer na proslavi pobede, mame im ga... " 😄😄

P.S.
Nije ovo još gotovo.
 
To tvoj Ristić su priče za osnovnu školu. Tvoi Listic.

Želeo sam boljeg kandidata od strane SPN-a jer sam verovao da Beograd zaslužuje bolje i da tako imamo veće šanse za pobedu, što se i ispostavilo kao apsolutna istina.

Malo sam ventilirao svoja razmišljanja na forumu, čemu forumi i služe, jelte, malo sam zanesenjački mislio da to možda neko negde i čuje. Naravno, forum nije jedino mesto.

To je sve bilo mnogo pre izbora. Iz iskustva znam da one čvrsto opredeljene ne možeš da menjaš, a da na ove koji ne znaju gde bi, kojih je mnogo zahvaljujući opoziciji, možeš da utičeš neposredno pred izbore.

Veruj mi, mnogi su juče ili danas odlučili tek i zato mislim da je finiš kampanje najbitniji. Da imam stranku, upao bih na prepad pred izbore i na neku euforiju i energiju kupio glasove.

To šta je neko pisao ovde pre mesec dana je nebitno.

Kada sam video da je kasno, stao sam uz tim, iako se nisam slagao za taktikom trenera i rekao, ajde da razbijemo protivnika.

Tako da, Ristić nije moj, niti sam glasao za njega, čak sam ga posle i kritikovao ovde.


Sa druge strane, potpuno je glupo porediti Ristića ispred Dveri/Zavetnika i Obradovića ispred SPN-a. Nisu oni samostalno izašli na izbore kao nezavisni kandidati pa kao Obradović ošurio Ristića. Ristić je napadač Čukaričkog, a Obradović Reala i normalno da je Obradović na utakmici između dva tima postigao više golova.

Ali, po mom mišljenju, sa tim timom bi neki napadač dao više golova.
Na nivou Beograda, sto se opozicije tice, apsolutno najmanje ima sta da se zameri SPN-u. Gradjanska opozicija ovakav rezultat nije ostvarila jedno 30 godina.

To sto ti mislis da bi sa nekim nepostojecim savrsenim kandidatom uzeli 60% sami to je samo tvoje nerazumevanje srpske politicke scene i biraca.
 
Želeo sam boljeg kandidata od strane SPN-a jer sam verovao da Beograd zaslužuje bolje i da tako imamo veće šanse za pobedu, što se i ispostavilo kao apsolutna istina.

iskreno slazem se sa ovim. ja sam u fazonu kao mora da se smeni vucic, aj da glasm sta je protiv. ali kada sam slusao ove njihove predizborne intervjue, brate iskreno vidi se da su tankoza nevidjena, ego je jak, pricaju radi pricanja... kada bi morali da pricaju samo istinu ne znam sta bi rekli... a i sve se svodi nekako na anti vucic. jos kada sam video ovaj lik kada je pricao za beograd na vodi, pala mi klapna... sada se ramzisljam da li je nestor uzeo vise glasova jer je skroz nov u politici ili je samo ono zona sumraka
 
Реално опозиција подбацила где је морала да буде најјача. Сад чекамо постизборну математику.
 
Драго ми је да је НАДА добро прошла. Једини су у опозицији имали пристојну кампању и само на добром/адекватном називу листе за навукли барем 1 проценат.

Нисам их нешто пратио, цело то тумбање дсс-а ми је било мучно јер сам одувек био при ставу да је то била једина демократска странка у Срба у 21. веку. Причају свашта о њима из свих табора и са целог политичког спектра али ми делује да барем знају шта раде.
 
Е да, радикалима је продужен век трајања захваљујући паразитирању на листи СНС.
Са друге стране, имамо крах кафанске русофилије.
 
Gubimo komparativnu prednost jer se razlika u ceni naših usluga smanjuje a pošto mi lovu donosimo u zemlju red bi bio da nas država oslobodi nekih dažbina, da nam otvori mogućnost da ljude zapošljavamo sa umanjenim doprinosima, da lobira da dobijemo pristup Stripe-u, itd, itd.
Ako se dobro secam ti vozis q8 i imas lep nov stan, tako reci zivot kao bubreg u loju, kakav je tacno problem sa placanjem doprinosa?
Ako neki posao ne ide, moraces da se preorijentises i to je to.
 
Ja sam pisao da bez strane podrške vlast neće moći da se menja.
I opet se ispostavilo tačno.
Dokle god nam stranci ne pruže logistiku, obuku, podršku i sl promene vlasti neće biti
То, то нам треба роде! Да демократски круг двојке преноси марке из Пеште и трпа их служби/дружби у џепове, баш као ономад 2000е. What could possibly go wrong?
 
Beograd zasluzuje ovo sto je izabrao. To je to. Ovo je Beograd.
Beograd bi i da se j i da mu ne udje.
To tesko moze.
Beograd bi da smeni fasiste, ali bez da zrtvuje nokat na malom prstu.
To ne moze.
 
Aleksić drži govor i kada je počeo da navodi biračka mesta u Bgu na kojima su ubedljivo pobedili-prekidaju prenos na RTS-u i vraćaju se na priču u studiju.. Dotadašnje govore političara emitovali u celosti.. Sramota i beda "javnog servisa".

Još jedna sramota je što SPN po Aleksićevim rečima do duboko u noć neće imati prebrojane glasove u Beogradu.. Halo? Pa do prošlih izbora smo sve rezultate imali do 22-23h uveče.. I pre 20,15,10, 5 godina... Od 2022. nemamo rezultate iste noći. O čemu mi pričamo.
 
Vrh