Šta je novo?

Izbori 2024

Gubimo komparativnu prednost jer se razlika u ceni naših usluga smanjuje a pošto mi lovu donosimo u zemlju red bi bio da nas država oslobodi nekih dažbina, da nam otvori mogućnost da ljude zapošljavamo sa umanjenim doprinosima, da lobira da dobijemo pristup Stripe-u, itd, itd.
Razlika u ceni se smanjuje jer drugi počinju da rade jeftinije, a mi skuplje. Kukanje kako jednoj grani (koja inače raste)treba smanjiti dažbine dok drugima koji se jedva bore za opstanak da ostanu iste je sebično. U prevodu "mislim samo na svoje dupe" je ono što nas sprečava da napredujemo.
Ako Ti nisi glasao jer si morao da bindžuješ samo nemoj to da opravdavaš nekim "problemima". Mlad si još, zatrebaće i tebi neka institucija kad tad, a tad ih neće biti jer si ti bindžovao.
 
Каже малопре Несторовић да неће у коалицију ни са СНС-ом, ни са СПН
 
Избори су врло успешни. Око 70% бирача гласало је на овом референдуму о Косову за и формалну дезинтеграцију Србије, пошто је правно већ де факто непостојећа.
Jaoj samo da bude istina da ce sad stvarno da proda to Kosovo konacno da imam razloga i ovaj rezultat da slavim.
 

Vučić: I u Beogradu smo osvojili najviše, siguran sam da Šapić ostaje gradonačelnik​


eto srece za nas.
Ali je i potpuno logicno. Hulja je odresio kesu. Neke porodice dobile su po 50000, sto u novcu , sto u vaucerima. Koliko je dao Djilas?

Ima jedan stari yu film (Neki nadobudni komesar dolazi u neki seoski partizanski odred, pa se cudi i negoduje sto partizani pljackaju ustaska sela.
Pa mu neki lokalac kaze "Pe ne mislis valjda komesaru da ce narod dzabe ratovati"

Kakva naivnost urbanog stada.
 
Poslednja izmena:
Nestorovicevi glasaci su imbecili. I naprednjaci/radikali po mentalnom sklopu.

Prica da ovo nije lose jer se mrdamo je kretenska.

Prosle godine nas je zaje*******ao Tadic za nesto sitno.

Prosle godine su SPS i SNS imali 45 posto u Beogradu, sad imaju 44 posto plus Nestorovic 5 posto.
 
Pa ako bude ponavljanja izbora, to ce biti dobro, jer ce debili Radule/Tadic/Jeremija valjda ukapirati da su korisni id***.
A i ako ne ukapiraju niko normalan nece glasati za njih jer zna da baca glas.
 
Nestorovicu su verovatno pomogli da prikupi potpise za listu, sada ce da uzvrati uslugu. Ali da dobije 5% u Beogradu, vise nego u ostatku Srbije, neverovatno. Nisam se vakcinisao jer sam bio u grupi sa 0% sanse za ozbilje posledice ali kakve gluposti je taj covek pricao na youtube .... i da ga neko ozbiljno shvati ....
Kao sto vidis. Narod ga je shvatio vrlo ozbiljno.
Ozbiljnije od cele NS.
To samo apsolutno potvrdjuje da je vecina politicki imbecilna.

Jednostavno, moramo da padnemo nize u jos vece blato.
Moramo da propadnemo jos.
Moramo da se priblizimo bioloskom nestanku jos vise.
Nasi zivoti moraju da postanu jso bedniji, okruzenje jos nenormalnije. Vazduh jos smrdljiviji. Kao veceras.
Onda ce st.oci (urbanoj i neurbanoj) stvari mozda posatti jasnije. (A mozda i nece).

Pa vi izpunjavajte zelje gospodinu Hillu.

PS
Granica sa koje nema povratka vec je predjena.
Ko zeli dobro svojoj deci neka ih uputi u emigraciju.
 
Ma kakvo ponavljanje izbora.
On sada može da radi šta hoće, može Nestoroviću da da ako hoće i 5 milijardi € da uđe u koalciju
 
Vrh