Šta je novo?

Izbori 2024

Ladno stоkа prebroji Crne Trave i Lebana, sa nereprezentativnim uzorkom po bilo kakvom merilu, i izađe sa ovako nekim brojem od 47%. Pa ti budi u koži RIK-a koji treba da objavi realnu cifru, 37%, 40%, koliko već.

Još jednom se obistinjuje ova izjava:
1702845603190.png


Opozicija POD HITNO mora da reaguje. Neka makar slažu neke manje cifre, ovi SNS preliminarni rezultati ne smeju da ostanu do kraja dana.
 
Нисмо ми ништа криви, 3 милиона гласача из Фоче и Угљевика преломило изборе
 
Toliko su jezivi rezultati u Srbiji, da ni Beograd neće moći da mi popravi utisak, jbg.
Напротив, добар је знак да о Београду ћуте, а да прво говоре о републици, где имају системе уцена какви у Београду не пале тако лако. То у републици је очекивано.
 
Овај број 47 ће сигурно да пада, питање је колико је њихов узорак репрезентативан. Фаце напредњака ми нису изгледале баш толико задовољне као да стварно очекују 47 посто што би био за њих успех без препца а за нас исто такав ужас.
Међутим ипак не очекујујем да ће толико да падне да се доведе њихова власт у питање, јбг дуга ће ово борба да буде.
 
kako hoces, nema mnogo koristi.
Ako bas izadjes, glasaj za NS.
Iskreno, NS mi je možda čak i najbliža, ali ipak sam ostao apstinent da ne bih prekidao tradiciju. I sa i bez mog glasa neće se nešto mnogo promeniti.
Па претера га.
Могу ли се знати проблеми које нико није адресирао?
Probleme preduzetnika i vlasnika biznisa koji iz Srbije rade sa inostranstvom i takoreći izvoze pamet a uvoze devize. Naše specifične probleme baš niko nije adresirao.

Ако не освоји опозиција барем Београд. Нема више поенте учествовати на изборим, у политици или било чему у овој држави.
Osvojiće BG sigurno, u to nemam sumnje. Kao ni u postizbornu koaliciju SNS + makar deo SPN na republici da bi se održala stabilokratija.

Tako da sve u svemu nismo tako loše prošli, ako sve interese svih stejkholdera uzmemo u obzir (stejkholderi: 1) USA, EU, 2) trenutne najjače opozicione stranke, 3) SNS i AV)

Budi jednom covek a ne placipi*ka, uleti u zadnjem minutu i preokreni rezultat !
Razmišljao sam o NS-u, ali ipak sam ostao kući i bindžovao neku seriju na Netflixu do pre pola sata.
Ili evo ti praktican primer, dodje ti kolega iz inostranstva, jer ti radis sa stancima koliko razumem, i pita te, jel ti ovo predsednik:
Već su me pitali i nekima je na moje veliko iznenađenje simpatičan, ne znam zašto.
Ubih se zbog je*******enog Ðilasa da ubedim gomilu ljudi da se ipak iskuliraju i izađu da glasaju ilii da ih ubedim da je SPN ipak najbolja opcija...
Nisam mogao da verujem da ću napisati ovo, ali makar me ti onda razumeš zašto nisam izašao
 
Ko je mogao da sanja da ce neko da glasa za vanzemaljce koji se isto ne vakcinisu
Evo da sam bio u BG ja bih glasao za "MI - iz naroda" i to ne zbog Nestorovica vec zbog drugih veoma ozbiljnih ljudi koji su tamo (general Kovac, Sinisa Ljepojevic, itd.) Inace sam vakcinisan sa 3 doze. Meni njihov plasman uopste nije iznenadjenje, nasuprot.
 
Iskreno, NS mi je možda čak i najbliža, ali ipak sam ostao apstinent da ne bih prekidao tradiciju. I sa i bez mog glasa neće se nešto mnogo promeniti.

Probleme preduzetnika i vlasnika biznisa koji iz Srbije rade sa inostranstvom i takoreći izvoze pamet a uvoze devize. Naše specifične probleme baš niko nije adresirao.


Osvojiće BG sigurno, u to nemam sumnje. Kao ni u postizbornu koaliciju SNS + makar deo SPN na republici da bi se održala stabilokratija.

Tako da sve u svemu nismo tako loše prošli, ako sve interese svih stejkholdera uzmemo u obzir (stejkholderi: 1) USA, EU, 2) trenutne najjače opozicione stranke, 3) SNS i AV)


Razmišljao sam o NS-u, ali ipak sam ostao kući i bindžovao neku seriju na Netflixu do pre pola sata.

Već su me pitali i nekima je na moje veliko iznenađenje simpatičan, ne znam zašto.

Nisam mogao da verujem da ću napisati ovo, ali makar me ti onda razumeš zašto nisam izašao
Nebitan si, liče. Šta hoćeš, da ti čestitamo? Ajde, uživaj.
 
Iskreno, NS mi je možda čak i najbliža, ali ipak sam ostao apstinent da ne bih prekidao tradiciju. I sa i bez mog glasa neće se nešto mnogo promeniti.

Probleme preduzetnika i vlasnika biznisa koji iz Srbije rade sa inostranstvom i takoreći izvoze pamet a uvoze devize. Naše specifične probleme baš niko nije adresirao.


Osvojiće BG sigurno, u to nemam sumnje. Kao ni u postizbornu koaliciju SNS + makar deo SPN na republici da bi se održala stabilokratija.

Tako da sve u svemu nismo tako loše prošli, ako sve interese svih stejkholdera uzmemo u obzir (stejkholderi: 1) USA, EU, 2) trenutne najjače opozicione stranke, 3) SNS i AV)


Razmišljao sam o NS-u, ali ipak sam ostao kući i bindžovao neku seriju na Netflixu do pre pola sata.

Već su me pitali i nekima je na moje veliko iznenađenje simpatičan, ne znam zašto.

Nisam mogao da verujem da ću napisati ovo, ali makar me ti onda razumeš zašto nisam izašao
Druze na pogresnom mestu trazis paznju.
 
Evo da sam bio u BG ja bih glasao za "MI - iz naroda" i to ne zbog Nestorovica vec zbog drugih veoma ozbiljnih ljudi koji su tamo (general Kovac, Sinisa Ljepojevic, itd.) Inace sam vakcinisan sa 3 doze. Meni njihov plasman uopste nije iznenadjenje, nasuprot.
General Kovač je mnogo pošten... Ajde, neću o tome. Niste obavešteni, prosto.
 
Vrh