Šta je novo?

Izbori 2024

Šarović juče na Nova S:
- Da se ne lažemo više, Vučić sve ovo što radi, radi kao najevropljanin. Vučić za ovo što radi ima apsolutnu podršku i EU i SAD. Vučić je u ovom trenutku izbor zapada. Ovo su pokazatelji da zapad ne zanima kako ćemo mi živeti, da li će biti sloboda medija, da li će nas neko tući po ulici. Ne, oni kažu - ako je na čelu Srbije neko ko ispunjava to što mi od njega tražimo, ako nam daje to što daje na Kosovu, ako daje našim firmama unosne poslove, menjajući srpsku budućnost za svoj opstanak na vlasti, mi se sa tim slažemo.

Najzad istina i na UM

Zasto bi EU zanimalo kako mi zivimo?
Oni imaju svoje intrese.
Oni zele da nam uzmu sve sto ih zanima, sto jeftinije.
Takava je priroda kapitalizma.imperijalizma. Nema tu nikakve mrznje.


Razgovarah juce sa covekom iz Aleksinca,
On pristojno zaradjuje, visoko je obrazovan.

"Uvek cemo da glasamo za Vucica. Vi u Beogardu ne znate koliko je on uadio za Aleksinac"
 
Poslednja izmena:
А сад мало Боцан-Харченко, да се поједини Вучићеви противници не би до бескраја ложили да је Москва с њима (народ у Москви јесте вероватно, Кремљ, биће ипак, није - мени је посебно жао, волео бих, много, да су нормална држава, али су зло од државе):

Maidan-style coup attempt unfolding in Belgrade — Russian ambassador

BELGRADE, May 30. /TASS/. Serbian President Aleksandar Vucic’s opponents are trying to stage a Maidan-style coup (the term "Maidan" was coined after Kiev’s central Independence Square, or Maidan Nezalezhnosti, to refer to anti-government riots) in the capital, Russian Ambassador to Serbia Alexander Botsan-Kharchenko said on Tuesday...

Извор: ТАСС (Телеграфска агенција Совјетског Савеза)
 
To beše predstavnik one velesile kojoj neprijateljski dronovi doleću do centra glavnog grada... da, da..
 
А сад мало Боцан-Харченко, да се поједини Вучићеви противници не би до бескраја ложили да је Москва с њима (народ у Москви јесте вероватно, Кремљ, биће ипак, није - мени је посебно жао, волео бих, много, да су нормална држава, али су зло од државе):

Maidan-style coup attempt unfolding in Belgrade — Russian ambassador



Извор: ТАСС (Телеграфска агенција Совјетског Савеза)
Harcenko je na platnom spisku Hulje. On ne radi za Rusiju nego za HUlju kao i gomila briselskih i americkih diplomata.
To je opste poznata stvar.
Cela ekipa u RT Srbija su HUljini placenici.
 
Poslednja izmena:
Rusija se potpuno srozala.
Ruska elita ima zestok kompleks nize vrednosti.
 
Milsim da ne postoji elita kod njih, sada su slicna nama, Putin i ekipa oko njega, jako uzak krug ljudi, ostali postupaju po naredjenju.
 
Sramotan tekst, ne smem ni da ga prenosim koliko je odvratno.

 
Poslednja izmena:
Bas mi sad ovo iskocilo kao preporuka, zato je subota pravo resenje!

 
Dobra analiza, ova socijalistkinja koju u poslednje vreme guraju je solidna u diskusijama, a ovaj mamlaz bolje da promeni prezime u Ovnić.. na njega i podseća.

Zanimljivo će biti šta će Koferče da uradi u narednom periodu. Njegov govor na mitingu je bio potpuni promašaj, od tako veštog političara poput njega to nisam očekivao. On i SPS treba postepeno da se distanciraju od broda koji tone, a ne da se zakopavaju s njima, kako mi se čini-Dačić je odabrao tu opciju... Mislim, nije mi žao, i sns i sps treba da odu u prošlost, jednom za svagda, ali ako SPS namerava da postoji i dalje, moraće da se izmakne iz Vučićevog stiska, tj. utapanja u taj novi pokret.
 
Vrh