Šta je novo?

Izbori 2024

A meni je to sve ista ekipa ko god da je otisao juce pomerio je protest. Oni svakako ne mogu da organizuju protest sa ovolikim brojem ljudi to je valjda svima jasno. Sad preuzimaju masu i samim tim na ulicama vec sl. put nece biti onoliko ljudi koliko je bilo zadnji put. Jel to neko namerno radi ne znam, jel to neko dogovor ima sa presidenteom ni to ne znam samo znam da oni nisu nikakve "vodje" protesta ni marinika ni djilas ni savo ni cuta ni pera ni zika ni laza.
Bilo bi mnogo bolje da protest preuzme neka DB ekipa, kao npr narodne patrole.
 
Jedan dolar ili milijardu - isto je.

Ovo sam ja random nasao, ko zna koliko ovoga ima.

A tek onda dolazimo do onoga gde su glavne pare, a to sigurno ne objavljuju na netu.

U svakom slucaju, uzima pare od Rokfelera, zasto?
Bolje od njega nego od nas.
Ovo je cist uvoz deviza, pospesuje ekonomiju.
 
@Vox91
Pa ne bih rekao. Znas koliko volim zene.
Pre bih pio pivo s Nokijem na razdaljini od dva metra (razumes sta zelim reci) nego pio s Marinikom vino na razdaljini od pola metra.
@Noki je bar duhovit, zanimljiv, ima neku pricu, harizmu i energiju. Razume se u pravne stvari, nije kadar s Uniona nit s privatne NS Akademije. Pre bih glasao za njega nego za ovu.
Prosto, nije to to. Ima ozbiljan limit, dobra je da izgovara naucene tekstove, da nesto preprica doslovce i sl.
Za ozbiljnog opozicionara, uzimaju se kadrovi s pravnog i filozofskog.
Ne mrstavice i blebetala s filoloskog.

Zenu niko nije hteo da shvati za ozbiljno. Zaglavila u Zenama u crnom zato sto su dnevnice od raznih stranih fondacija dobre. A i to se istanjilo.
Skoro je tuzena Natasa Kandic od strane svojih zaposlenih zbog mobinga.
Za mene su sve jednako odvratne.
Marinika je posle dugo lutanja i menjanja stavova zaglavila u politici.

Voxe, ti si od mene mladji skoro 10 godina. Mnogo duze pratim politiku.
Danas je sve interes, kao i pre 30 godina. Ma, oduvek. Svi imaju svoju cenu.
Samo da se ne razocaras...
 
Aleksic je lep isto, Grbovic je seksi, fali nam jos neka seksi zena.

I Cuta da vrati ovaj imidz


maxresdefault.jpg
Izgleda kao taksista u cije vozilo ne zelis da udjes.
 
Znam dobro šta je politika i da tu nema čistih, ali u odnosu na snsovce Marinika je zlato.

Inače, ova opozicionarka iz Jeremićeve stranke lepo izgleda, Ivana Parlić:
Ivana_Parlic_FOTO_Narodna_stranka_1226x940.jpeg
 
Ја никоме из ССП не верујем још од "смиривања тензија" прошле године. Не кажем да Мариника није пристојнија од оних СНС кокошки али она једном спомене неку аферу и никад више је не спомене, а о томе да је пуно пута мењала политичке ставове и странке не морам да говорим јер мислим да овде сви већ знамо за то.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
Pa dobro, Marinika je dopadljiva, lepa žena, fina, prijatna..
Она јесте фина и лепа. Али битно је да се њена прича допадне гласачима и то већини а не само образованима и информисанима.
 
Neće se dopasti većini u Srbiji, to ne očekuj, ako ni zbog čega drugog onda zato što je Rumunka... toliko smo zatucani, eno našli sad da je zbog toga prozivaju.

Da je lopov i u kriminalu, iskopali bi da se za to zakače, a pošto nema ničega, onda ispade izdajnica strankinja.
 
Verovatno ću zvučati šokantno ali meni Marinika jeste lepa žena. ALI, da, nema harizmu. I ne znam zašto ona i njeni politički partneri ne porade već jednom na tome. Ne mora ništa drastično, samo da za početak ne izgleda stalno kao da je neko umro i da ne govori stalno kao da je na sahrani.
 
Neće se dopasti većini u Srbiji, to ne očekuj, ako ni zbog čega drugog onda zato što je Rumunka... toliko smo zatucani, eno našli sad da je zbog toga prozivaju.

Da je lopov i u kriminalu, iskopali bi da se za to zakače, a pošto nema ničega, onda ispade izdajnica strankinja.
Glupost.
Licno sam pre 15-tak godina pre nego sto sam se ozenio bio u nekom flertu, a ne i vezi, s jednom Rumunkom iz Vrsca. Odlicno prica rumunski. Ime i prezime rumunsko, ali zivi u Svedskoj. Gastos s nasim pasosem. Udade se za Srbina.
Prica srpski i voli srpske pesme.
Prati srpsku reprezentaciju.
Lojalna srpskoj drzavi bez zelje za rumunskom Sao Krajinom u Banatu.

Ne pljuje po srpskom narodu, nit je frustrirana kao Marinika. Nema generalizacije. Ljudi ima dobrih i losih, za mene Marinika ne valja nimalo.
 
Kod ovih iz opozicije mi se ne sviđa to što su bez nekog obrazovanja i profesionalne karijere.. Ćuta studirao FDU, ne kaže da je i završio i od čega je celog života živeo, Aleksić završio Višu poslovnu.. ono, znamo šta je ta škola, a 2010. je završio državni Ekonomski fax u K. Mitrovici.. :rolleyes:Onda, Radomir Lazović, studirao poljoprivredu i grafički dizajn, ne zna se da li je nešto i završio, 10 godina se bavi aktivizmom.. Đorđe Miketić jedino izgleda ima fax, završio je stomatologiju, ali ne kaže da se bavio time, nego pisanjem..

Jesu pametni ljudi, sve to stoji, ali opet..
 
Sta je zavrsio Lazovic?
Studirao jeste, dva razlicita faksa i dve razlicite branse. I ne zna se koji poljo faks, jel u Zemunu?
Gde mu je diploma? Za coveka koji ima preko 35 dina, a nema diplomu, smatra se propalim studentom koji nije pronasao sebe.

Ako neko ima neku info, nek mi iskopa.
Bas me zanima, keva zavrsila poljoprivredni, bilo je ekonomista koji su ucili agroekonomiju, pa su bili kadri da postanu ministri, nego neki sto su zaglavili na melioraciji zemljista ili prehrambenoj tehnologiji. Nije za svakog ali moze da se zavrsi, dupe i stolica su uvek donosili diplomu, bez krivinarenja.
 
Pa ne zna se da li je nešto završio, čim napišu "studirao" pretpostavlja se da nije.

A Marinika koju toliko hejtuješ sa 16 god. upisala Filološki i sa 20 god. završila..
 
Poznata mi je ta cinjenica.
Znam manje-vise biografije dobrog dela poslanika koji se trenutno isticu u Skupstini za govornicom.
 
Није само до факултета већ и до достигнућа у животу. Где си био, шта си радио, који су ти резултати?
 
Ne treba prekidati tradiciju..

Da, šta te kvalifikuje da vodiš državu, šta imaš iza sebe, ne može prvi posao u životu da ti bude premijer, ili ministar.. Ali, kod nas sve može.. I Neron nema dana radnog staža..
 
Nemoj da idemo u off.
Sportisti i intelektualci u vecini slucajeva, cast izuzecima, ne idu u istu ravan.
Kosarskasi su vecinom intelektualci poput Zarka Zecevica i Cvetkovica iz Zvezde.
Dobar deo fudbalera ne zna ni da lepo napise prosto prosirenu recenicu. Odmah se nalaze greske i provaljuje da su umesto citanja knjige nosili zvona i praporke.
 
Zato sad pate od toga da se išaraju i ispišu po celom telu, žal za propuštenom literaturom..
 
Vrh