Šta je novo?

Izbori 2024

Znam da se moze, ali ekstremno mali i talentovan deo naroda kao tvoj brat, ostali moraju da se nacekaju na stan, lekari imaju od 5-7 hiljada platu, bez velikog kredita mogu samo da sanjaju dobar stan. U Svajcarskoj nema stana bez 500k, u vecim mestima. Nemacka je naravno daleko povoljnija.
U Eindhovenu 70 m2 600 000 E.
 

Па нормално, цела прича око затвора је била потребна да се патетише и створи слика да су они неке жртве иностраног терора. Такви ће стварно видети прдекану само сменом власти.
 
Boris Tadić i Đilas nisu videli zatvor nakon smene vlasti,zašto bi onda i Vučić i Vučević? Možda će ih hapsiti ogranci žute stranke zeleno-ljubičaste boje?
 
Boris Tadić i Đilas nisu videli zatvor nakon smene vlasti,zašto bi onda i Vučić i Vučević? Možda će ih hapsiti ogranci žute stranke zeleno-ljubičaste boje?
U pravu si. Najbolje da nam predsednik bude Šešelj, a premijer Vulin. Želimo rat sa svima, želimo sukobe. Jel to poenta? U zatvor treba da ide Tadić, a šta ćemo sa radikalskom bagrom?
 
U pravu si. Najbolje da nam predsednik bude Šešelj, a premijer Vulin. Želimo rat sa svima, želimo sukobe. Jel to poenta? U zatvor treba da ide Tadić, a šta ćemo sa radikalskom bagrom?
Nismo mi krivi zato što svi ostali žele sukob sa nama. Ako Srbi žele sukob sa svima,ne bi se dva puta žrtvovali za muslimane u Bosni,Slovence i Hrvate u toku prošlog veka. Što se mene tiče,u zatvor trebaju da idu svi koji su za vreme vlasti krali,a to se neće ako se vlasti dočepaju oni koji su je već posedovali. Meni je lično bolje da političar,iako možda krade,zastupa patriotske interese ( ili samo glumi da to čini),poput Vulina,jer će se,ako se ipak pretvara,oni koji su mu poverovali okrenuti protiv njega,nego da krade i otvoreno radi protiv interesa naroda i države,trudeći se da raspoloženje i svest građana menja određenim teorijama,poput npr. Tadića i njegove ekipe. Ja sam eto isto tako poverovao Tomi Nikoliću i Vučiću da ćemo biti ,,rupa u svilenom ćilimu'',pa su se otkrili,na možda još bahatiji način nego ovi pre njih. Vojvoda Šešelj je rekao da nakon oslobođenja Vukovara pada ustaški režim (što bi se i desilo da nije bilo određenih okolnosti) ,pa se pokazalo suprotno.
 
visestrukim isplatama "pomoci" SNS podmicivao celokupno biracko telo u Srbiji.

To ti je sad ovaj deo inflacije koji nije uvezen onih 2× 100 evra mladima i ostala neselektivna davanja + loš menadžment u energetskom sektoru...

Njegovu partijsku državu i njegovu neprekidnu izbornu kampanju neko mora i da plati

Meni je lično bolje da političar,iako možda krade,zastupa patriotske interese ( ili samo glumi da to čini),poput Vulina

Što reče defke, već post meseca, samo ne znam u kojoj tačno kategoriji 🙂 a imaš najlepše ime na svetu, nemoj ime da kaljaš... stavi neki levi nik kao ja Noki pa se sprdaj 😊
 
To ti je sad ovaj deo inflacije koji nije uvezen onih 2× 100 evra mladima i ostala neselektivna davanja + loš menadžment u energetskom sektoru...

Njegovu partijsku državu i njegovu neprekidnu izbornu kampanju neko mora i da plati



Što reče defke, već post meseca, samo ne znam u kojoj tačno kategoriji 🙂 a imaš najlepše ime na svetu, nemoj ime da kaljaš... stavi neki levi nik kao ja Noki pa se sprdaj 😊
Hvala. Nisam ni mislio da se predstavljam po imenu,ali sam slučajno izradio nalog na forumu bez da sam gledao pod kojim imenom ću biti registrovan :)
 


Da se još malo postidimo...
 
Da, bili smo ugroženi pa je deda Ratko gađao Sarajevo. Nisam primetio da su se pobunili muslimani u tzv. Sandžaku i da su tražili republiku. Samo su Srbi i Albanci tražili secesiju. Svi su zli, Srbi su plemeniti. To je ta mantra koja je i dovela do ratova. Milošević je hteo da vlada Srboslavijom. Kada to nije moglo, onda je hteo da otkine od ostalih republika deo teritorije i da ga pripoji Srbiji. Kada ni to nije moglo, ajde daj tu SRJ. Kasnije je izgubio Kosovo. Potom je Srbiju ostavila i Crna Gora. Jel su Srbi nešto naučili? Nisu, naravno.

Najgori su ovi koji se pozivaju na 1918. godinu i na istoriju. Koga briga, granice su određene 1945. godine. Evropa ih je priznala pa čak i ta Rusija. Sada će mi objašnjavati kako to nije ta Rusija jer je Jeljcin vladao.... :rolleyes:
 
Pa dobro sad, hajde da se pravimo ludi zbog što su kolektivno amnestirani za zločine i bili nagrađeni teritorijama, hajde da pozdravimo to!

A da, baš danas mi neko poslao klip kako neko iz SDA na nekom skupu traži AP Sandžak. Bukvalno događaj od pre neki dan, nakon što je AV bio dole. Što i ne bi?
 
Da, bili smo ugroženi pa je deda Ratko gađao Sarajevo. Nisam primetio da su se pobunili muslimani u tzv. Sandžaku i da su tražili republiku. Samo su Srbi i Albanci tražili secesiju.
Муслимани у Рашкој се нису побунили зато што их нема толико да направе неку озбиљну побуну, али зато свакодневно пљују по Србији иако им је дала гомилу права, аеродроме, болнице... Чињеница је да је Милошевић први прекршио Устав 1988. године, али не можеш очекивати да муслимани у Босни прогласе своју државу без сагласности Срба и Хрвата (који су чинили 75% становништва БиХ) и да ови не прогласе своје републике. Алија Изетбеговић се отворено залагао за то да Босна буде исламска џамахирија и није хтео да Босна остане у саставу Југославије иако му је то Милошевић ( о ком мислим све најгоре) понудио то неколико месеци пре избијања рата у БиХ. По Уставу Хрватске она се могла отцепити од СФРЈ само уз сагласност и Срба и Хрвата, а БиХ уз сагласност и муслимана, и Срба, и Хрвата.
 
Муслимани у Рашкој се нису побунили зато што их нема толико да направе неку озбиљну побуну, али зато свакодневно пљују по Србији иако им је дала гомилу права, аеродроме, болнице... Чињеница је да је Милошевић први прекршио Устав 1988. године, али не можеш очекивати да муслимани у Босни прогласе своју државу без сагласности Срба и Хрвата (који су чинили 75% становништва БиХ) и да ови не прогласе своје републике. Алија Изетбеговић се отворено залагао за то да Босна буде исламска џамахирија и није хтео да Босна остане у саставу Југославије иако му је то Милошевић ( о ком мислим све најгоре) понудио то неколико месеци пре избијања рата у БиХ. По Уставу Хрватске она се могла отцепити од СФРЈ само уз сагласност и Срба и Хрвата, а БиХ уз сагласност и муслимана, и Срба, и Хрвата..

Spisak aerodroma u Sandžaku:
Spisak farmi svinja oko Teherana:

Za još korisnih spiskova posetite anonymo96.rs.
 
Stvar je u tome da većina ljudi Miloševića doživljava kao pozitivnu ličnost. Koliko još puta treba da propadnemo da bismo shvatili kakvo nam je zlo ostavio? On je prvo bio loš za sopstveni narod, kao što je Putin upropastio Ruse za narednih 100 godina. Sve prethodne dobre strane njegove politike, izbrisane su ovim besmislenim ratom. Ako je vama u redu da se održavaju referendumi u ratnim zonama, onda ste baš realni. Jedino sam rekao da je na Krimu uradio stvar za koju ima opravdanje. Za ovaj rat nema opravdanje, bez obzira na konstantno bombardovanje Rusa u Donbasu od strane Ukrajinaca.

Milošević nije imao nikakvo opravdanje za rat. Pozivao se na Drugi svetski rat, plašio narod ustašama. Nije mogao da preboli raskid pa je krenuo u agresiju. Onda su i drugi krenuli u akciju. Što je najgore, vodio je rat bez ijednog saveznika, protiv celog sveta. Valjda je verovao u bajke o snazi JNA.
 
Ипак је за танго потребно двоје. Туђман и Алија су подједнако криви за рат. Па и Словенци.
Zna se ko je najviše kriv. Oni rat ne bi mogli pokrenuti da nije bilo volje Beograda. Za sve bi bilo bolje da rata nije bilo, iz milion razloga. Nažalost, nećemo se nikada oporaviti od tog užasa. Brojke i statistika govore koliko je to sve bilo pogubno.
 
Vrh