Šta je novo?

Izbori 2024

Велики неуспех је што није промењена власт у Београду, него се изгубило од једног тупог медиокритета Гангуле, па је то, бар код мене, пробудило и извесно разочарање, у смислу "није то више тај Београд". Остало ме није изненадило.
Koji taj Beograd i iz koje godine?

2012?

page1-1280px-SRpredsedni%C4%8Dki2012.pdf.jpg


2007?

Parl.2007.jpg


2003?

page1-600px-SRizbori2003.pdf.jpg



Ne znam sta se ocekuje od Beograda da prvi krene, klasican radikalski grad. Svaka cast ovim ostalim mestima.
 
Evo ga i brat Jakov, da malo ohladi glave domaćih rusofila :LOL:



I očekivano i na mestu od Jakova ono malo što sam ispratio, to je u skladu sa politikom koju vodi... Ništa što bi nekog moglo iznenaditi...

Stvarno su golemi debili ti domaći rusofili ako su se nadali nečemu drugom...
 
Koji taj Beograd i iz koje godine?

2012?

page1-1280px-SRpredsedni%C4%8Dki2012.pdf.jpg


2007?

Parl.2007.jpg


2003?

page1-600px-SRizbori2003.pdf.jpg



Ne znam sta se ocekuje od Beograda da prvi krene, klasican radikalski grad. Svaka cast ovim ostalim mestima.
Величина Београда је оно што храни СНС. Да имамо округ као и сваки други, другачија би ту прича била. Овако се периферија свети бившем ДОСу на игнорисању, али ни СНС није бољи већ деценију, мало које обећање су испунили.
 
И онда се после периферија разочарала у ДОС после 2000их, пропала друштвена предузећа, многи остали без посла, инфраструктурно су занемарени док се нпр. радио бехатон по Дорћолу, Врачару и Савском венцу, претрпавала се Звездара, претрпавали се нови сокаци по њивама у Банату и ето, ДС сам себи ископао јаму.
 
Radikali misle da je Jakov bu****. Oni zaista ne razumeju da dečka Rusija ne zanima. On je EU projekat i u potpunosti je zapadni čovek. Opasniji je od Mila po njihove interese. Milo pravi podele i time raste srpstvo u CG. Ima Srbi da se ohlade i konačno integrišu u crnogorsko društvo.
 
СНС наставља свој фолклор за бабе и деде који се ложе на Путина да је нови Тито.
НАТО је проценио да је време да пусти Мила низ воду. Слично као кад су Тадића пустили под лед.
 
Radikali misle da je Jakov bu****. Oni zaista ne razumeju da dečka Rusija ne zanima. On je EU projekat i u potpunosti je zapadni čovek. Opasniji je od Mila po njihove interese. Milo pravi podele i time raste srpstvo u CG. Ima Srbi da se ohlade i konačno integrišu u crnogorsko društvo.
Srbi ostaju Srbi, s mogucnoscu da oni koji su iz straha ili interesa bili iskljucivo Crnogorci budu nazad opet Srbi. CG sigurno nece biti Vuckov niti bilo ciji protektorat, niti vazal Srbije.
Pokret Evropa Sad ima bas mnogo Srba, samo su Srbi bili malo pametniji ovog puta pa nemaju u nazivu stranke "srpski" jer zele i glasove drugih naroda. I uspeli su.
 
Važno je da Srbe više ne diskriminišu i šikaniraju kao što je Milo do sada radio i ostave Mitropoliju na miru, što je sasvim za očekivati od Jakova i ekipe. Sve ostalo su budalaštine.

A najjače su mi ove profesionalne Srbende odavde koji zameraju novom predsedniku podršku NATO-u i odbijanju da povuče priznanje Kosova kad je ovaj naš de facto priznao to isto Kosovo u Briselu/Ohridu i radi sve što NATO/Amerikanci traže od njega...
 
To je nastavak politike Krivokapićeve Vlade (u kojoj su Milatović i Spajić bili ministri)... tada su rekli da se cg odluke iz prošlosti neće preispitivati (nezavisnost, Kosovo, NATO).

Vučić Krivokapića nije mogao da smisli. Neće moći ni Milatovića, videli ste koliko je hladan bio oko izbora i koliko mu je čestitka Milatoviću bila uzdržana... Brže bolje je potrčao da izjavi juče kako njega niko neće moći tako da pobedi i da će on da nađe naslednika (pošto neće imati pravo opet da se kandiduje na predsedničkim izborima)..

Njemu je Milo kao lopov i krimos mnogo više odgovarao, jer su isti.. a ovi ljudi poput Milatovića, koji će, nadam se, vladati pošteno i žuriti da uvedu CG u EU-njemu su potpuno suprotni i ne dele ništa zajedničko..a pogotovu mu ne odgovaraju jer im ne pada na pamet da se njemu potčinjavaju..i zato već kreću otrovne strele iz Bg-a..

Vučić hoće da Mandić i Medojević, kao njegove sluge, preuzmu neku važniju ulogu u cg vlasti.. videćemo kako će proći na parlamentarnim izborima u junu.. nakon prošlih izbora Vučiću nije uspelo da Mandića ugura u Krivokapićevu Vladu na poziciji ministra policije ili šefa njihovih obaveštajnih službi... a žarko je želeo to, samo to mu je bitno... Hvala bogu pa Krivokapić nije dao..
 
Hvala bogu pa Krivokapić nije dao..
Ne samo Krivokapić-nisu dali Amerikanci, Eskobar je otvoreno rekao da DF takav kakav je ne može u vladu CG. Znači ili će da otkače Rusiju ili ima da grickaju nokte u opoziciji.

Ja očekujem da će Jakovljeva i Milojkova Evropa da pokupi najviše glasova u junu i formira vladu sa Dritanom, Bečićem i manjinama. DF ima opet da otpadne iz kombinacije i onda će tek AV da pobesni :D
 
Milojko Spajić se tu najviše iskompromitovao.. Namazan je i lagao je i folirao poprilično.. Te da nema stan u BnV, te njegova bivša devojka (koja mu je rodila dete), je taj stan otkupila od njega... te da nema državljanstvo Srbije, pa se onda ipak otkrilo da ima (vadio se da je advokatu dao punomoćje da preda zahtev za brisanje još prošle godine, a ovaj je kao zaboravio), pa mu je pre mesec dana propala predsednička kandidatura zbog toga i ni kriv ni dužan-Milatović izbi u prvi plan..

On im je slaba karika, ali nadam se da to neće preterano uticati na njihov rezultat u junu..
 
Milojko Spajić se tu najviše iskompromitovao.. Namazan je i lagao je i folirao poprilično.. Te da nema stan u BnV, te njegova bivša devojka (koja mu je rodila dete), je taj stan otkupila od njega... te da nema državljanstvo Srbije, pa se onda ipak otkrilo da ima (vadio se da je advokatu dao punomoćje da preda zahtev za brisanje još prošle godine, a ovaj je kao zaboravio), pa mu je pre mesec dana propala predsednička kandidatura zbog toga i ni kriv ni dužan-Milatović izbi u prvi plan..

On im je slaba karika, ali nadam se da to neće preterano uticati na njihov rezultat u junu..
Ako ta njihova Evropa Sad dobije najviše glasova u junu, a ubeđen sam da hoće, Milojko će im biti novi premijer. Pokupiće dosta glasova od ostalih ,naročito očekujem gomilu DPS-ovih preletača/jajara koji uvek idu tamo gde je vlast. Narod ima pileće pamćenje , do juna ima da zaborave taj njegov srpski pasoš i celu tu ujdurmu.
 
Mislim da je bolje da mi vidimo sta cemo, nego da gledamo u CG.
Okupator u CG morao je da odstupi od svog glavnog igraca Mila Djukanovica.

Sve sto slabi Hulju i SNS, slabi i uticaj evropskih okupatora i za nas je dobro.
 
Poslednja izmena:
Što se američkih ambasadora tiče, taman da su samo ovo uradili, dosta je

 
Пљују "Информер" због подршке Русији на почетку рата у Украјини.
 
Mislim da je bolje da mi vidimo sta cemo, nego da gledamo u CG.
Okupator u CG morao je da odstupi od svog glavnog igraca Mila Djukanovica.

Sve sto slabi Hulju i SNS, slabi i uticaj evropskih okupatora i za nas je dobro.
Kako su sad morali da odstupe, za nije kupio njihovu podrsku da vlada dok ne umre, ko sto ce je kupiti Vucic?

Ulazak u NATO mu ni 6 godina nije kupio.
 
Vrh