Šta je novo?

Izbori 2024

Placena da laje da je u Srebrenici bio genocid. Sta kad zavrnu slavinu?
 
П.С. Сигурно си пљувао Шапића док је био ДС и СПАС, скоро си причао против њега, сам си признао да је Весићев тим био бољи. Сигуран сам да ти ни данас није драг, али си по диктату гласао за њега од како је СНС.
 
Гласам за промену стања које ми се не свиђа. Тако сам гласао и за Тому против Тадића, мада је то била грешка.
Posle nekih stvari nema kajanja. Nikolic nam je progurao ovu diktaturu i povukao se u nametnuto cutanje u vili.
 
Makar je priznao da se kaje.. Mnogi bi prećutali..
Jeste bilo nepromišljeno što je poslušao Vesnu Pešić ali na greškama se uči. 🙂
 
Истина погрешио сам, али шта да радим. Први избори и антиДОС породично окружење и друштво. Свима Тадић био антипатичан, а мени мука од Г17 лопужа. А после све лопуже прешле у СНС из свих партија.
 
Истина погрешио сам, али шта да радим. Први избори и антиДОС породично окружење и друштво. Свима Тадић био антипатичан, а мени мука од Г17 лопужа. А после све лопуже прешле у СНС из свих партија.
U to doba, postojao je radio fokus, na kom je 15 sati na dan, uzivo program vodio Djuka - moler. To je onaj, koji je kupio tri nova stana na Vozdovcu i dva na Zlatiboru. Kaze Djuka jednom prilikom, ajde dobro Djilas, ali kako prihvatiti Dinkica, koga je smatrao za najvece zlo i nakon par meseci od te izjave, SNS ulazi u koaliciju sa Dinkicem.
 
Сећам се ја Ђуке да је био активан и на форумима тада.
 
 
На страну што је главна теза текста изгледа да је главни проблем опозиције што није довољно грађансколиберална, презанимљива реченица:
Za one koji su već bili u vlasti važno je da znamo zašto i pre pobede naprednjaka nismo imali dosledno poštovanje zakona, kako su obavljene sve privatizacije, ko je osim Koštunice bio protiv izručivanja Miloševića Hagu
У истој реченици жаљење због безакоња и ловљење ко је био против противуставног изручења. Когнитивна дисонанца level 1000.
 
Убацивањем небитних ствари попут Хага само гурају просте људе у загрљај СНС. Као Бе92 у периоду 2000.-2012.
 
Pitam se, šta li će sledeće Vučić izmisliti kako bi podigao rejting? Mislim da je izmišljeni atentat dobro rešenje, a može se uvek nabaviti i glumac koji će šatro biti atentator. Druga stvar koja mi pada na pamet, da postane persona non grata u Hrvatskoj. To bi mu podiglo rejting kod osovine Bosna-Krajina, prosek godina 65, vojna lica poreklom iz HR i BIH. Znam kako oni razmišljaju pošto sam iz tih krajeva. To je teška artiljerija i to su veliki branioci kradikala.
 
Ја сам у народу већ чуо да је онај ликвидирани убица полицајца код Лознице био послан да убије Додика.
 
U to doba, postojao je radio fokus, na kom je 15 sati na dan, uzivo program vodio Djuka - moler. To je onaj, koji je kupio tri nova stana na Vozdovcu i dva na Zlatiboru. Kaze Djuka jednom prilikom, ajde dobro Djilas, ali kako prihvatiti Dinkica, koga je smatrao za najvece zlo i nakon par meseci od te izjave, SNS ulazi u koaliciju sa Dinkicem.
имали смо и ово
1000025221.jpg
 
Pitam se, šta li će sledeće Vučić izmisliti kako bi podigao rejting? Mislim da je izmišljeni atentat dobro rešenje, a može se uvek nabaviti i glumac koji će šatro biti atentator. Druga stvar koja mi pada na pamet, da postane persona non grata u Hrvatskoj. To bi mu podiglo rejting kod osovine Bosna-Krajina, prosek godina 65, vojna lica poreklom iz HR i BIH. Znam kako oni razmišljaju pošto sam iz tih krajeva. To je teška artiljerija i to su veliki branioci kradikala.

Криза у Судану је део глобалне завере против нашег председника да се пољуља власт и уништи Србија али он то неће дозволити, колико год било тешко избориће се за нас, за Србију
 
Pitam se, šta li će sledeće Vučić izmisliti kako bi podigao rejting? Mislim da je izmišljeni atentat dobro rešenje, a može se uvek nabaviti i glumac koji će šatro biti atentator. Druga stvar koja mi pada na pamet, da postane persona non grata u Hrvatskoj. To bi mu podiglo rejting kod osovine Bosna-Krajina, prosek godina 65, vojna lica poreklom iz HR i BIH. Znam kako oni razmišljaju pošto sam iz tih krajeva. To je teška artiljerija i to su veliki branioci kradikala.
Stiže odgovor u expresnom roku:

FB_IMG_1722189818923.jpg
 
Ne spinuj, znaš i sam da sam hteo reći da su na istoj strani kada je litijum u pitanju.
 
Marinika i Đilas su za sada pokazali zagovaranjem "dijaloga" u skupštini posle kojeg ide referendum i tražili su nove izbore da se "narod izjasni" u vezi litijuma. Isto to želi i SNS. Naravno pro-zapadna opozicija nikad neće biti protiv litijuma.
 
Vrh