Šta je novo?

Izbori 2024

Ok je da Ana Mihajlovski koristi svoju slavu i uticaj da prenese nečije muke i apeluje na rešavanje toga. Ali kad Ana Mihajlovski uzme da javno popuje o porodici i odgovornosti, to će onda verovatno dati negativne posledice. Pre par meseci sam naleteo na neki članak gde su prenosili neki njen manifest, govor, šta li... i pošto nisam znao mnogo o njoj, otvorio sam komentare i najpopularniji je bio u fazonu "udala se - razvela - udala - razvela - udala - razvela... a nekome priča o porodici i odgovornosti". 😄

Inače generalno i nemam neko mišljenje o njoj, čak malo i znam o njoj. Samo kažem šta sam tada video.

A slažem se da nije bitno KO nešto govori, nego ŠTA se govori. Osim ako je Vučić ili tako neko zlo. 😄 Ali da, saslušao bih Anu i većinu poznatih ako pričaju u ime nekog običnog čoveka ili ako apeluju na nešto dobronamerno i konstruktivno.
 
Poslednja izmena:
To što ti radiš je intelektualna perverzija izrasla iz patološkog odnosa prema drugoj Srbiji zadnjih 20 godina, od kojih poslednjih 12 oni nisu na vlasti.

Isti taj patološki odnos imaju levičari prema komunističkim neuspesima, govoreći kako to "nije pravi komunizam/socijalizam", tako i ti, svaki put kad trula performativna nacionalistička neoradikalština proda ovaj narod, govoriš "nije to pravi nacionalizam!"

Možda da prestanete da pričate stalno o DS-u, DOS-u i drugim reliktima istorije, manete se "SVI SU ISTI" parole i najzad kaznite SNS umesto da se stalno vode imbecilne borbe protiv "autošovinista/drugosrbijanaca/krugodvojkaša", koji su politički već toliko u blatu da je samo pitanje vremena kad će vrhovni komandant proglasiti doživotnu vlast kao Tito.


Делија има думерски однос према политици и склоност ка томе да пере руке од ње како би са узвишеног моралног становништва могао да доказује како су сви који се труде глупи или саучесници

Но потпуно је у праву када инсистира на томе да у понашању радикала нема никаквог национализма ни деснице. То што они тврде да су Х не значи да јесу ако раде супротно. Суди се по делима а не по речима. Исто тако може Трамп да тврди да је комуниста па то не значи да негативни аспекти његове власти представљају неуспехе комунизма. Вучић може да истетовира српску заставу на челу па то неће значити да је патриота док уништава Србију ради личног богаћења. Као што то не значи да је патриотизам нешто лоше нити да подразумева да политичари уништавају земљу ради личног богаћења.

Актуелна власт је добра само у две ствари:

1. Што је присвојила доста ДОСових економиста и стога гради квалитетнију економију него фејловане Тадићеве социјалдемократе и југобумери
2. Што је строжија према најекстремнијим аутошовинистима и субверзивним елементима које је тзв. "грађанска" струја увек хранила и подржавала

И то је све далеко слабије него што би било у једној Пољској или било којој успешној земљи али је боље него што би повампирени југословени и "грађанисти" радили.
 
Опет ти кажем, сабери се.



Уопште се овде не бавим странкама већ вредностима и интересима које баштине/бране структуре у овом друштву. То је оно што одређује његов курс.
Сасвим је свеједно да ли ми Вучић, Ђинђић или Тадић распродаје и уништава земљу за рачун окупатора.
Оно што је довело до тога јесте ваше примање на ту огавну, умоболну и сада потпуно очигледно лажну причу о ЕУ.

То је исто као сукоби између Недићевца и Љотићевца током другог светског рата. Ево, договорите се међу собом ко ће да распродаје и уништава земљу. Немам никакав проблем са тим.

За то дводеценијско фрулање у лажну евроунијатску причу упркос упозорењима сте ви одговорни и сада плаћате цену за то, а на жалост и ми са вама.


Не могу да верујем да се око овога уопште и расправљам са било ким! Капирате ли ви тајминг? Капирате ли да је ова повампирена Немачка пре неки дан узурпирала српски уставни суд за свој рачун, поништила вољу српског народа и после пар дана довела свог премијера да овде потпише споразум са својим вазалом у наше име?!

Крај
Prica o pokusaju Srbije od 2001., da udje u proces pridruzivanja EU, je proizasla iz nade naroda za boljim zivotom, nakon decenije ratova, sankcija, bede, viza i podivljalog kriminala.

Nemacka ne moze nista da uzurpira, vec je jedan domaci covek uzurpirao vlast u Srbiji.
 
Из те наде произашло је комадање одвећ раскомадане Србије, потпуно економско и политичко поробљавање. Тек ћете/ћемо да плаћамо цену те наивности и тих надања.
И какво бре надање уопште?! Нада и стратешко, социо-економско и политичко позиционирање не смеју да иду у исту реченицу у противном колапс је известан, што се сада и дешава. Ако си кренуо на неки пут онда обезбедиш и одређене гаранције у оквиру и на крају тог процеса. А не овако, стопирање и парадирање на плавом мосту запуштене несрећнице у нади да ће је покупити неко са бесним колима.
Смешно је ово јако. Дваес година сте волели о себи да мислите како сте баш ви рационални, просвећени људи који ће одвести Србију у светлу будућност а иза тога је један обичан емотивни нагон и слепо веровање.

Видим ја да људи више ни свој српски језик не умеју ни да користе а још мање и да га разумеју. Чуј надали сте се. Баш слатко. :rolleyes:

"Немачка не може ништа да узурпира".

Како се осећаш после написане такве реченице? Уста и образе си нашминкао, перику ставио, остаје ти само још ону црвену лоптицу на нос себи да натакариш.
 
Poslednja izmena:
Из те наде произашло је комадање одвећ раскомадане Србије, потпуно економско и политичко поробљавање. Тек ћете/ћемо да плаћамо цену те наивности и тих надања.
И какво бре надање уопште?! Нада и стратешко, социо-економско и политичко позиционирање не смеју да иду у исту реченицу у противном колапс је известан, што се сада и дешава. Ако си кренуо на неки пут онда обезбедиш и одређене гаранције за то. Смешно је ово јако. Дваес година сте волели о себи да мислите како сте баш ви рационални, просвећени људи који ће одвести Србију у светлу будућност а иза тога је један обичан емотивни нагон и слепо веровање.

Видим ја да људи више ни свој српски језик не умеју ни да користе а још мање и да га разумеју. Чуј надали сте се. Баш слатко. :rolleyes:

"Немачка не може ништа да узурпира".

Како се осећаш после написане такве реченице? Уста и образе си нашминкао, перику ставио, остаје ти само још ону црвену лоптицу на нос себи да натакариш.
Čudiš se tome što se narod nečemu nadao, nakon pakla koji je prošao?

Ako komadanjem podrazumevas Milosevicevu kapitulaciju u Kumanovu, onda ok.

Nemačka je 1941. uzurpirala Srbiju, odnosno državu u kojoj se Srbija utopila, ali danas, Nemačka nema volje za vojnom uzurpacijom Srbije. Uzurpator je AV.
 
Жао ми је али мислим да не разумеш оно што пишем а видим и да на један потпуно ирационалан начин игноришеш очигледну узрочно-последичну везу швапског черупања Србије преко распродаја и издаја од стрене Вучића за њихов рачун и слободе за његово шенлучење по Србији коју је добио заузврат.

Кад већ говориш о Немцима 1941 едишн

rt-png.7590059
 
Жао ми је али мислим да не разумеш оно што пишем а видим и да на један потпуно ирационалан и немогућ начин игноришеш очигледну узрочно последичну везу Швапског черупања Србије преко распроадаја и издаја од стрене Вучића за њихов рачун и слободе за његово шенлучење по Србији коју је добио заузврат.
Samo uz podršku Srba, nikako bez nje. U tom delu izvrćeš realnost
 
Аха! Дакле сматраш да су сви досадашњи избори били регуларни и легитимни. :sesir:
Poslednji fer izbori su bili kada je Nikolic pobedio Tadica, ali ta cinjenica, ne skida odgovornost sa naroda, za trpljenje uzurpatora.
 
Ти буквално негираш начин на који свет функционише последњих 600 година.

Ако је Жвалави једини узурпатор овде онда је Србија једина суверена земља на свету, пошто то иначе више није чак ни САД.
 
Ти буквално негираш начин на који свет функционише последњих 600 година.

Ако је Жвалави једини узурпатор овде онда је Србија једина суверена земља на свету, пошто то иначе више није чак ни САД.
Dok imas izbor da prihvatis ucenu ili ne, jos uvek si suveren.
 
Сећате ли се човека који је прошле године сам протестовао у Књажевцу када је СПН организовала протесте по мањим градовима?
 
Vrh