Šta je novo?

Izbori 2024

Нешто се догодило

Pogledajte prilog 204904
htedoh da napravim foru, al je dacic brzi
 
Gospodine Tramp mi smo nase raspale demokrate sahranili 2012. ocekujemo to i od vas u novembru.
Poseban pozdrav za gospodina Elona Maska iz Republike Srpske ;)
Vas Vracarac.
IMG-957f64a767017ca55e3c61ba6becf494-V.jpg
 
Gospodine Tramp mi smo nase raspale demokrate sahranili 2012. ocekujemo to i od vas u novembru.
Poseban pozdrav za gospodina Elona Maska iz Republike Srpske ;)
Vas Vracarac.
Pogledajte prilog 204947
Да ли подржаваш Вашингтонски споразум чији је резултат признање Косова од стране Израела?
Да ли подржаваш рударење читијума у Србији?
Да ли подржаваш Ану Брнабић као личност?
 
A sto legendo ne napises onda koliko je drzava otpriznalo Kosovo kao nezavisnu drzavu. Hoces ja da ti napisem ili ces ti?
Ova druga dva podrzavam itekako.
Ana mi je nebitna kao licnost gledam je kao politicara.
 
A sto legendo ne napises onda koliko je drzava otpriznalo Kosovo kao nezavisnu drzavu. Hoces ja da ti napisem ili ces ti?
Ova druga dva podrzavam itekako.
Ana mi je nebitna kao licnost gledam je kao politicara.

Вашингтонски споразум ће ући у историју дипломатије и све историјске уџбенике као највећа суманута лакрдија икада,

Вучић отишао у Вашингтон да уз посредство Трампа преговара са неким тзв председником тзв Косова
и онда право ниоткуда, ничим изазван потписао да ће Србија своју амбасаду у Израелу да премести из Тел Авива у Јерусалим, а као контра услугу Србији за овај велики уступак Израел ће да призна независно Косово.
 
Apsolutno sam uveren da bi ti i Stefana Nemanju nazvao izdajnikom koji je pao na noge Vizantijiskom caru Manojlu Komninu.
 
Apsolutno sam uveren da bi ti i Stefana Nemanju nazvao izdajnikom koji je pao na noge Vizantijiskom caru Manojlu Komninu.

Да ли је Тадић већи издајник од Вучића и зашто?

Да ли ти одговара Кена као нови партијски саборац?
 
Jel po tebi Stefan Nemanja izdajnik nisi mi odgovorio, zaj*** ti sad Kenu i Tadica.
Jel ti knez Milos izdajnik s obzirom na svoju vladavinu?
Jel ti izdajnik Stefan Prvovencani kad je krunisan papskom krunom?
Ajde lani...
 
Apsolutno sam uveren da bi ti i Stefana Nemanju nazvao izdajnikom koji je pao na noge Vizantijiskom caru Manojlu Komninu.
Напредњаци кад Тадић не одлучи да прекине односе са најмоћнијим државама на свету од којих Србија економски зависи јер су признале Косово: Уаааа, издајник, издајник!
Напредњаци кад Тадић изручи некога у Хаг: Уаааа, издајник, издајник!
Напредњаци 2012. када нам је цена хлеба 50 динара и јавни дуг 15 милијарди евра: То је превише, ми смо презадужени и цене су превисоке, најгора власт!
Напредњаци кад Вучић расформира српске институције на северу КиМ и преда север КиМ Албанцима: Па шта, нема неки избор, Србија је окупирана и ајде да им предамо део територије иако нам не прете бомбардовањем ни санкцијама.
Напредњаци кад Вучић продаје плодно пољопровредно земљиште и природна богатства страним компанијама: Па добро, шта ће нам пољопривреда и природна богатства, овако смо нешто зарадили.
Напредњаци 2024. кад нам је јавни дуг 35 милијарди евра, цена хлеба 200 динара и имамо трећу највећу инфлацију у Европи: Па добро, ништа страшно!
Напредњаци кад Вучић извози оружје у Украјину и Израел: Па шта.

A sto legendo ne napises onda koliko je drzava otpriznalo Kosovo kao nezavisnu drzavu. Hoces ja da ti napisem ili ces ti?
Џаба и што су неке државе повукле признање кад га је Србија признала.
 
Jel po tebi Stefsn Nemanja izdajnik nisi mi odgovorio, zaj*** ti sad Kenu i Tadica.
Jel ti knez Milos izdajnik s obzirom na svoju vladavinu?
За време Кнеза Милоша Србија се борила да добије још територија и што већу аутономију.
За време Вучића Србија је изгубила део територије и фактички признала Косово као независну државу и поставила себе у још гори колонијални положај од оног у ком је била раније.
За време Стефана Немање доживели смо ВОЈНИ ПОРАЗ од Византије и Стефан Немања је зато морао да нас стави у вазални положај у односу на Византију. То није случај са Вучићевом владавином кад нас је он довео у још гори колонијални положај у односу на све велике силе иако нам нико није претио ни санкцијама ни ратом ни прекидом евроинтеграција у последњих 12 година.
 
Одговара ти ЛГБТ пропаганда Ане Брнабић?

Ajde ne pričaj gluposti.. Ništa nije uradila za poboljšanje LGBTIQ+ prava... stagnacija i delimično nazadovanje u odnosu period pre njih...

Jasno je da je Vučić uradio sve da Kosovo postane daleko nezavisnije nego što je bilo pre njegovog dolaska na vlast, nabrajalo se puno puta i šta i koji su to sve bili konkretni ustupci i kada. Mi za uzvrat ni ZSO nemamo. Sam je kumovao situaciju da izgubimo Kosovo in the first place ili barem ne dobijemo nešto drugo za uzvrat katastrofalnom politikom čiji je bio deo i gle čuda eto njemu druge šanse i to kakve...

Iz sunovrata 90tih u koje nas je sam uveo mi treba da budemo zahvalni što neki egzotični protektorati povlače formalna priznanja... Pa će sad neki naprednjak da nam nabraja...

Lakrdija od teme... a ako si nam ti alternativa sa "lgbt propaganda", bolje i da ostanu... Srbija onda baš ovo i zaslužuje...
 
Nece biti jastrebe.
Crnu Goru smo izgubili 2006.
Kosovo 2008.
Косово јужно од Ибра 1999, а северно од Ибра смо изгубили почевши од Бриселског споразума 2013. до Охридског споразума и бојкота избора од стране Антисрпске листе 2023. године.
 
Gresis mladicu, javno priznanje je kad prodas dedovinu siptarcinama na Kosovu kao Savo Manojlovic i doselis se u Beograd. To je izdajnik.
 
Jel po tebi Stefan Nemanja izdajnik nisi mi odgovorio, zaj*** ti sad Kenu i Tadica.
Jel ti knez Milos izdajnik s obzirom na svoju vladavinu?
Jel ti izdajnik Stefan Prvovencani kad je krunisan papskom krunom?
Ajde lani...
Банално је из данашње перспективе оцењивати историјске личности.
Него какво ти је мишљење од Дијани Хркаловић? Беше она одговорна за покушај државног удара?
Gresis mladicu, javno priznanje je kad prodas dedovinu siptarcinama na Kosovu kao Savo Manojlovic i doselis se u Beograd. To je izdajnik.
ИЛи када даш Подриње злу званом Рио Тинто. Знаш ли да ће тај рудник затровати не само Подриње у Србији већ и у Републици Српској?

Ajde ne pričaj gluposti.. Ništa nije uradila za poboljšanje LGBTIQ+ prava... stagnacija i delimično nazadovanje u odnosu period pre njih...

Jasno je da je Vučić uradio sve da Kosovo postane daleko nezavisnije nego što je bilo pre njegovog dolaska na vlast, nabrajalo se puno puta i šta i koji su to sve bili konkretni ustupci i kada. Mi za uzvrat ni ZSO nemamo. Sam je kumovao situaciju da izgubimo Kosovo in the first place ili barem ne dobijemo nešto drugo za uzvrat katastrofalnom politikom čiji je bio deo i gle čuda eto njemu druge šanse i to kakve...

Iz sunovrata 90tih u koje nas je sam uveo mi treba da budemo zahvalni što neki egzotični protektorati povlače formalna priznanja... Pa će sad neki naprednjak da nam nabraja...

Lakrdija od teme... a ako si nam ti alternativa sa "lgbt propaganda", bolje i da ostanu... Srbija onda baš ovo i zaslužuje...
Ноки нисам очекивао да се упецаш на јефтину провокацију.
 
Nece biti jastrebe.
Crnu Goru smo izgubili 2006.
Kosovo 2008.
Neće biti, jastrebe. Kosovo smo izgubili pogubnim ratovima Miloševića i kradikala. Zvanično je izgubljeno 1999. godine, kada vojska napušta Kosovo jer je poražena. U toj vladi, ministar informisanja je bio AV. Voleo bih TV duel sa kradikalima i Zlobinim fanaticima. Mislim da bih bio učinkovitiji od sadašnje opozicije.
 
Gresis mladicu, javno priznanje je kad prodas dedovinu siptarcinama na Kosovu kao Savo Manojlovic i doselis se u Beograd. To je izdajnik.
Prodaje "Šiptarčinama" jer ste te ljude dole izigrali. Tvoja crno-crvena koalicija je pogubila sve ratove pa su Srbi morali da beže iz svojih dvorišta. Verujem da bi i ti vrlo brzo napustio mesto stanovanja da ti preti opasnost. Lako se šepuriti iz BG- a i pljuvati po Srbima koje je BG izigrao. Uostalom, Vučićev deda je takođe "pobegulja". Koliko se sećam, pobegao je od "ustaškog noža". Ti vetrovi gde se pljuju takvi ljudi najviše dolaze od onh koji su sanjali velike Srbije. Sam sam iskusio to. Pošto ste isterani dogovorom Zloba-Sranjo, postali ste ustaša.
 
Gresis mladicu, javno priznanje je kad prodas dedovinu siptarcinama na Kosovu kao Savo Manojlovic i doselis se u Beograd. To je izdajnik.

Auf, idi to reci ljudima iz Bosne i Hrvatske isto tako što su došli ovde..

Inače, Kosovo je otišlo 99. kad je vaš vođa bio ministar, tako da sad je samo završio priču sa tablicama, ličnim kartama, energetici, itd. Dobro mu ide, toliko je kukao da se vrati na vlast, očigledno da bi završio započeto baš te 99. godine :D
 
Ноки нисам очекивао да се упецаш на јефтину провокацију.

Ali njoj možeš zameriti miiilion toga... sve je sebi upodobila, ona je i u braku i ćale i ima dobru ribu i pare i ima gde da odleprša na kraju iz Srbije i uživa do kraja života... a gde si ti, ja i... Bender Rodrigez 🙂 O tome se radi...
 
Vrh