Šta je novo?

Izbori 2024

Скоро сам причао са једним мајстором који ради тамо на градилиштима.
 
Gresis mladicu, javno priznanje je kad prodas dedovinu siptarcinama na Kosovu kao Savo Manojlovic i doselis se u Beograd. To je izdajnik.
Стари господине ово је веома далеко од истине. Продаја имовине нема везе са признавањем друге државности нити то доводи до промене исте.
Могу ја да продам своју имовину нпр Мађарима али то не значи да је Нови Сад постао део Мађарске због тога.
Исто тако могу да купим некретнине у нпр Токију али то не значи да је Токијо Србија нити Србија до Токија.
Јавно признање је оно што сте ви урадили, написали да је Косово изгубљено 2008. Такође је издавање нечега препустити некоме нешто или некога без икаквог отпора а још горе уз личну корист.

Али да се послужимо вашом логиком која каже "продаја дедовине = издаја":
Продали смо земљу Арапима, тачније власт Српске Напредне Странке, странке чији сте ви наводно члан. То имплицира да је ова власт издајничка а и ви заједно са њом јер је подржавате.
Успут су Мађари купили колико пословног простора у Београду. По вашој логици тиме сте ушли у још један издајнички чин.
Да ли вреди спомињати све продане фабрике и друга земљишта.

А рећи да су људи који су отишли трбухом за крухом издајници, чист испад злобе и пакости због које се не враћају. Реците ми још, да ли је и Вулинова тетка у Канади издајник и хоћете ли тражити њено изручење?
 
oni rade svoj posao, ovde je iskljucivi krivac Igor sto dozvoljava.
Pošto Igor očigledno ima razlog zašto neće da ih skloni sa foruma onda nama samo preostaje da ih totalno ignorišemo.
Više i ne krivim toliko botove koliko vas što ulazite u besmislene diskusije sa njima jer postajete deo problema.
 
meni je super sto igor dopusta ovakve forumase i postove.
cisto da vidimo tu bahatost, na nekom obicnom diskusionom forumu, ovakva izvrtanja recenog. slicno se to trenutno desava sa njegivom sefom i ostalim ulizicama oko pokusaja atentata na trampa, izvrtanja reci one jadne zene koja je izgubila muza i sina u srebrenici, ili tusiranjem uranijumom... i sl.

moram reci da je djecarac vracarac, vrv, uspesno polozio sa desetkom na akademiji mladih lidera.
novi jovanov, brnabic, you name it.

ali, dzaba, obraz, ogledalo, to ne postoji u njihovoj moralnoj higijeni.
samo pare, rektum vodje ili malo manjeg vodje, a pre svega svoje d.pe, da se bude kalif umesto kalifa.

moralno ste upropastili drzavu i dalje je upropastavate.

nisu ni kradje i korupcija problem (jesu, ali manje vazno)

ali, skolstvo, mediji, bahatost koja izvire iz ustiju svakog ministra (a ima ih i iz vremena koje ste pljuvali i jos ste najgore izabrali), to ste bukvalno satrli.
i to ne slucajno, vec sa namerom.
 
Људи, да мало спустимо лопту. Уместо псовки, боље да водимо дискусију.
Ја мислим да је добро што имамо и представнике власти на форуму, и да треба да их питамо директно о многим темама.
@Vračarac какво ти је мишљење о нашим људима који су отишли у Америку?
 
Људи, да мало спустимо лопту. Уместо псовки, боље да водимо дискусију.
Ја мислим да је добро што имамо и представнике власти на форуму, и да треба да их питамо директно о многим темама.
@Vračarac какво ти је мишљење о нашим људима који су отишли у Америку?
Jeste dobro, ali Vracarac uspesno izbegava odgovore na neke teme, i o nekim licnostima, samo prebaci na nesto drugo, sto bi se reklo baci kosku. Na primer nikako da odgovori sta misli o Dijani Hrkalovic, ako se ne varam
 
I šta kažu cenjeni članovi foruma na ovo da opozicija ne može da formira vlast tj da se dogovori sama sa sobom bukvalno nigde.
Kakva je ovo poruka građanima Niša i Srbije?
Glasajte za nas mi smo nesposobni da formiramo većinu.
A nisu ni došli do raspodele funkcija, tu bi tek bio pokolj.
 
I šta kažu cenjeni članovi foruma na ovo da opozicija ne može da formira vlast tj da se dogovori sama sa sobom bukvalno nigde.
Kakva je ovo poruka građanima Niša i Srbije?
Glasajte za nas mi smo nesposobni da formiramo većinu.
A nisu ni došli do raspodele funkcija, tu bi tek bio pokolj.
Moze prvo odgovor na pitanje sta mislis ko stoji iza Dijane Hrkalovic?
 
Zasto ne uhapse Hrkalovic i ne osude, to znaci da postoje kriminal i korupcija u vrhu drzave, sto opet znaci da treba i taj vrh pohapsiti.
Svako ko brani kriminalce koji upravljaju drzavom je bitanga i izdajnik.
 
Kakvo kvalitetno skretanje sa teme,
Izvuče se Dijana Hrkalović iz šešira, najnebitnija žena u univerzumu već 4god i krene se sa tuširanjem opozicije koja u Nišu nije u stanju da se dogovori čije ime će da zaokruže na papiriću.
Ja sam ubeđen da oni sami znaju da su nesposobni i da su se dogovorili da deo bude uzdržan kako ne bi morali da preuzmu odgovornost.
 
Kakvo kvalitetno skretanje sa teme,
Izvuče se Dijana Hrkalović iz šešira, najnebitnija žena u univerzumu već 4god i krene se sa tuširanjem opozicije koja u Nišu nije u stanju da se dogovori čije ime će da zaokruže na papiriću.
Ja sam ubeđen da oni sami znaju da su nesposobni i da su se dogovorili da deo bude uzdržan kako ne bi morali da preuzmu odgovornost.
Žena koja je direktno opstruirala istrage i učestvovala u ubistvima i drugim kriminalnim radnjama, sve pod upravom i kontrolom Stefanovića - a za njega još treba ispričati i sve javno poznate afere - i Hrkalović je nebitna onda 😆
Buraz, skrećeš uvek sa teme i retko kada uopšte odgovoriš na direktno pitanje jer znaš i sam odgovor, ali te je sramota da priznaš.
Nego, zašto misliš sve najgore o njoj? Šta te je navelo na takva osećanja prema njoj? Mrziš žene? Mrziš jake žene? Mrziš kriminalne žene? Otkud kriminalna žena na tako bitnoj poziciji? Hajde, ispričaj nam, izjadaj nam svoje muke, da ti malo pomognemo.
 
Nije samo ovde cirkus, na temi o vojsci prof dr vradovic upravo objašnjava kako su krađe izbora, kupovine glasova i politička zastrašivanja u Srbiji ništa naspram onoga u Americi. :)

Tako da na kraju dana nema potrebe da neko mrzi naše koji odoše u Ameriku jer su zapravo otišli u pakao i propast. :)


Realno, Srbija je raj na zemlji. 🤟 I samo glupanderi odlaze iz nje. Bre. 😎
 
Kakvo kvalitetno skretanje sa teme,
Izvuče se Dijana Hrkalović iz šešira, najnebitnija žena u univerzumu već 4god i krene se sa tuširanjem opozicije koja u Nišu nije u stanju da se dogovori čije ime će da zaokruže na papiriću.
Ja sam ubeđen da oni sami znaju da su nesposobni i da su se dogovorili da deo bude uzdržan kako ne bi morali da preuzmu odgovornost.
Ovakvim izbegavanjem odgovora indirektno priznajes ko zapravo stoji iza nje. Preuzmi ti odgovornost , budi posten i reci sta mislis ko stoji iza Hrkalovicke? Ovde niko ne spori da je opozicija rastimovana u ovom trenutku, al ima vaznijih tema od toga.
 
Nemam pojma ko stoji iza nje najiskrenije.
Što misliš da neko stoji iza nje, trenutno ima sudski proces u kojem je zaprećena višegodišnja zatvorska kazna.
 
Ona je sitna riba, vidiš kako su je lako pustili niz vodu. Pravo je pitanje ko stoji iza njenog šefa pošto ni vođa nije imao snage da se obračuna sa njim. Jedva ga je malo skrajnuo.
 
Nemam pojma ko stoji iza nje najiskrenije.
Što misliš da neko stoji iza nje, trenutno ima sudski proces u kojem je zaprećena višegodišnja zatvorska kazna.
Зашто она има толики афимартивни медијски простор?
Зашто је Ђука њен бранилац?
Шта је са државним ударом у ком је она учествовала?
Да ли ти верујеш у те приче о државном удару?
Шта је са Небојшом Стефановићем? Сигурно се знате из Београдске партијске организације. Какав је твој став о њему?
 
Vrh