Šta je novo?

Izbori 2024

Dragi Beograđani nema pary za trolejbuse. Mnogo nam je žao. Plakyy


sapic sfinga.jpg
 
Да ли је смешније или тужније њихово или наше министарство.
 
Да ли је смешније или тужније њихово или наше министарство.

Мртва трка, али за копље испред је ова Мунира Субашић чији су муж и син пуне 3 године били припадници тзв Армије БиХ и учествовали у акцијама по српским селима око Сеебренице,
па кад су 1995. погинули у пробоју ка Тузли или заробљени и стрељани то је онда геноцид.
 
Ratni zločin ali to je valjda ok u odnosu na genocid.

Успели су да обесмисле и једну тако страшну реч као што је геноцид,
стрељање ратних заробљеника припадника 28. дивизије тзв Армије БиХ или један мали геноцидчић ко да је битно.
 
Neka pozovu Nikolu Vrzića "stručnjaka" za balistiku i međunarodne odnose da im dodatno zamuti vodu izmišljenim pričama.
 
Neka pozovu Nikolu Vrzića "stručnjaka" za balistiku i međunarodne odnose da im dodatno zamuti vodu izmišljenim pričama.

Мало ми сумњиво како се ухватио за образ, изгледа превише театрално, али ко ће га знати,
мада је колико се сећам Драшковић у Будви имао двоструку срећу, 2 метка га окрзнула и са једне и са друге стране главе,
то је већ за рубрику веровали или не.
 
Sviđa mi se ime kanala. 😁

Inače najnovije što sam video je da su pogođeni dvoje u publici, jedan je mrtav a drugi ranjen. I ima snimak navodnog atentatora na krovu neke prizemne zgrade desno od bine. Izgleda da je to to.

Bio je i snimak Trampove kolone kako napušta taj grad. 26 policijskih vozila za jednog čoveka. 😄 Cirkusi imaju manje vozila u konvoju. 😄 A naša Specijalna brigada ima manje opreme na sebi od ovih Američkih šerifa i "pozornika".

Evo ga ovaj na krovu, dakle desno od Trampa
Screenshot_20240714-023529~2.png
 
Poslednja izmena:
Nelečeni sutra ima opet da kuka i besni što u Dnevniku nije bio prva vest. 😄

A možemo da očekujemo i jedno vanredno vanredno obraćanje naciji (ono juče je bilo redovno vanredno).

Сутра једно редовно гостовање на тв од сат и по, 4 минута ће да прича о Трампу,
а онда како је просечна плата у Београду 3.850 евра, да ускоро једна велика страна компанија отвара фабрику за производњу компоненти за пренос информација у аутомобилској индустрији (мотачницу каблова)
да наши сељаци могу да извозе 150 милиона тона говедине у Египат и слично
 
Vrh