Šta je novo?

Izbori 2024

Председница Владе је, ономад, саопштила да је Влада Републике Србије донела одлуку да се стопира пројекат Јадар. Тренутни статус пројекта Јадар јесте да је стопиран. Нема лажи, нема преваре.

Очигледно је, после добијених избора, да је овај састав извршне власти за наставак пројекта Јадар.

Када (и ако) Влада Републике Србије донесе одлуку, а има овлашћење да о томе оперативно одлучује, да се „одстопира“ пројекат Јадар статус пројекта Јадар ће бити „активиран“, рецимо.

У међувремену се у јавном простору са пројектом Јадар дешава шта се дешава, људи реагују на разне начине, са различитим критеријумима, еколошким, економским, научним, према свом општем политичком ставу, интересима итд.
Јасно је рекла тачка.
Тачка ваљда значи крај, а не пауза.
Значи има лажи има преваре.
 
1000008258.jpg
 
Gde vas regrutuju i kako vas upućuju bas ovde... kolika je kvota i da li vam pišu tekstove...

Ovde ne može da se audio proceni kao u utisku nedelje kad se ujključe dežurni botovi i botice pa entuzijastično krene da čita unapred napisani utisak, kao petak kad čita sastav iz srpskog...

Mislim da vas je najbolje poptuno ignorisati, pogotovo vas koji ste kao perfidno neutralni kao ono đubre od sociologa onaj Vuletić na primer...

To sam i Defketu jednom rekao pa ga naljutilo, napogodniji naslov za ovaj tvoj utisak je "francuska sobarica"

Kao ništa ne zna, sve pretpostavlja, formalno pravno zakočeno, ali je novi sastav 😆 koji se pita i razume kao Marica u kriv k.... na drugačijem stanovištu pa možda izglasa "operativnu odluku" i time možda odstopira, recimo...

Ajde beži bre s ovog foruma...
Pojavila se apdejtovana verzija botova.

Oni kao nisu toliko providni, hoce dijalog i sve najbolje, da se svi slazemo.

Svi su pozitivni kao i nasmejani.

Na primer, pricace nam neke bajke, pozivace nas da ucestvujemo u necem kreativnom, nece hteti da se svadjamo, pokazavice neko lazno postovanje...

A onda ce na pet takvih postova ubaciti jedan ovaj:

1000008260.jpg


Ali dobro, oni rade svoj posao, ovde je iskljucivi krivac Igor sto dozvoljava.
 

Prilozi

  • 1000008260.jpg
    1000008260.jpg
    86,8 KB · Pregleda: 42
Glupa Srbija glasa za Vucica a pametna za opoziciju. To gradivo smo odavno usadili govedima na forumu ali je dosljak bezao sa casova.

Tri lopate i jedan pijuk.
U nedelju kad igra Srbija ovo će gledati samo Matija Bećković i @GOJE .
Pogledajte prilog 201724

@asimo Sa drustvom za ulepsavanje vracara, narodna stranka i dveri, dosta je bilo, zeleni vracar, svi osim Smrdice Veselinovica i Smradomira Lazovica.

Šargarepicaa 😍
Za ovog desno mogu da stavim crvenu da ne zna sta je ofsajd.
Dobrica baja sa Burme.
Zivela Srbija - ndmbg
Pogledajte prilog 202453

Loznicani pametni i dobri ljudi, ne nasedaju na polupanu gradjansku zgadiju i njihove fore.

Čoveče, da li bi ti mogao malo da se iskuliraš sa SNS rečnikom i vređanjem ljudi van i na forumu?

Ili si toliko u nemogućnosti da sročiš rečenicu, a da ti neko nije izdiktirao kako treba da zvuči?

Goveda na forumu, Smradomir, Šargarepica, građanska žgadija... Realno, mnogo si hrabar i odvažan, baš si nam svima pokazao ovih nedelja da smo "žgadija" i "goveda", a ti superioran u odnosu na nas... 🤦‍♂️
 
Gde vas regrutuju i kako vas upućuju bas ovde... kolika je kvota i da li vam pišu tekstove...

Ovde ne može da se audio proceni kao u utisku nedelje kad se ujključe dežurni botovi i botice pa entuzijastično krene da čita unapred napisani utisak, kao petak kad čita sastav iz srpskog...

Mislim da vas je najbolje poptuno ignorisati, pogotovo vas koji ste kao perfidno neutralni kao ono đubre od sociologa onaj Vuletić na primer...

To sam i Defketu jednom rekao pa ga naljutilo, napogodniji naslov za ovaj tvoj utisak je "francuska sobarica"

Kao ništa ne zna, sve pretpostavlja, formalno pravno zakočeno, ali je novi sastav 😆 koji se pita i razume kao Marica u kriv k.... na drugačijem stanovištu pa možda izglasa "operativnu odluku" i time možda odstopira, recimo...

:ROFLMAO::ROFLMAO:

To je bio neki liberalni SNS nekada onomad, sad je brži, jači i bolji nacionalni SNS sa Vučićem, Vučeviće, Vulinom... Vukoje*******ina postasmo..
 
Pojavila se apdejtovana verzija botova.

Oni kao nisu toliko providni, hoce dijalog i sve najbolje, da se svi slazemo.

Svi su pozitivni kao i nasmejani.

Na primer, pricace nam neke bajke, pozivace nas da ucestvujemo u necem kreativnom, nece hteti da se svadjamo, pokazavice neko lazno postovanje...

A onda ce na pet takvih postova ubaciti jedan ovaj:

Pogledajte prilog 203422

Ali dobro, oni rade svoj posao, ovde je iskljucivi krivac Igor sto dozvoljava.
To se kaže "nit smrdi nit miriše, al na kraju ipak smrdi"
 
Pojavila se apdejtovana verzija botova.

Oni kao nisu toliko providni, hoce dijalog i sve najbolje, da se svi slazemo.

Svi su pozitivni kao i nasmejani.

Na primer, pricace nam neke bajke, pozivace nas da ucestvujemo u necem kreativnom, nece hteti da se svadjamo, pokazavice neko lazno postovanje...

Ali dobro, oni rade svoj posao, ovde je iskljucivi krivac Igor sto dozvoljava.

Koristim priliku da uputim još jedan javni, ko zna koji po redu apel @Igor da se na ovom forumu već jednom uvede praksa redovnog i nemilosrdnog banovanja bot naloga. Svi znamo o kome se radi, Igor to zna još bolje.

Svi već odavno znamo da su u pitanju ljudi koji su plaćeni da zagađuju svaku normalnu diskusiju, izvrću, spinuju, lažu, relativizuju, normalizuju nenormalno, pa čak i vređaju neistomišljenike (i čak i to vrlo perfidno i podmuklo). Iz aviona je providan svaki njihov komentar, koliko god se trudili da ga umotaju u 400 ukrasnih folija.

Zašto se tolerišu?

Ja ne verujem u slobodu govora za botove, i ne razumem šta se postiže ovakvim pristupom prema njima. Oni su se slobode govora odrekli onda kad su se odrekli svih drugih sloboda zarad privilegija (manjih ili većih, ili percipiranih).

Ovaj forum ima pregršt sjajnih članova koji nesebično dele informacije, znanje i iskustva, diskutuju, polemišu, daju ideje, jednom rečju ovde su iz nekakvog altruizma i ljubavi prema ovom gradu i zemlji, pokušavajući da daju kakav-takav doprinos, možda mali ali značajan. Botovi su ovde iz interesa, da li ličnog, da li i tuđeg, nevažno je.

Sve što se postiže tolerancijom ovih drugih je da će polako oterati ove prve. Ja sam prvi sveo svoju aktivnost na forumu na minimum, na granici sam potpunog napuštanja jer ne mogu da podnesem da na svakoj temi čitam prosečne B92 komentare.

Razmislite dobro
 
@Smederevac

Na ovom Forumu, kao i bilo kom drugom nema bot naloga. Nema jer Forumi nisu platforma od velikog uticaja kad je politika u pitanju.
Ne može se drugačije mišljenje od svog proglašavati bot stavom samo zato što se eto razlikuje. Ti se ustvari zalažeš za cenzuru, ali si to upakovao u ''borbu protiv bot naloga''.
A, posebno je bezveze pretiti svojim odlaskom ako se ne uradi ovo ili ono. Kao da je bitno za Forum ove veličine da li će bilo ko pisati ili neće.
Da sam ja Admin ovog Foruma tek onda ti ne bi ispunio želju jer ti ustvari ucenom (''ja sam prvi sveo svoju aktivnost na forumu na minimum, na granici sam potpunog napuštanja jer ne mogu da podnesem da na svakoj temi čitam prosečne B92 komentare'') želiš da ostvariš cilj.

By “free speech”, I simply mean that which matches the law.
I am against censorship that goes far beyond the law.
If people want less free speech, they will ask government to pass laws to that effect.
Therefore, going beyond the law is contrary to the will of the people.
- Elon Musk, vlasnik platforme na kojoj stvarno ima botova koliko hoćeš.
Kontam da on malo bolje zna, i ima one pametne koji ga savetuju šta treba, i šta ne treba da se radi.

Plus, koja bi korist bila da ovaj forum postane N1/NovaS Forum?
Bogatstvo bilo kog Foruma je da ne okuplja istomišljenike... I ne samo bogatstvo, nego uslov uspešnog Foruma, jer suština foruma (kao što mu ime kaže) je u diskusiji. Diskusije po logici nema gde svi isto misle. O čemu bi diskutovao skup pojedinaca koji ionako isto misle???
 
Predsednik je naime otkrio je da su obaveštajne službe dve zapadne zemlje pokušale da spreče napredak Srbije.


- Ja mislim da je za nas važno da razumemo težinu svoje pozicije i da znamo da samo Srbi ne smeju da dignu glavu i da budu svoji na svome, na šta su bili naviknuti poslednjih 30 godina. Kad dignu glavu lupe nas po ušima, organizuju demonstracije. Ja nisam video da iza svega oko litijuma se kriju određene službe koje su želele da spreče napredak Srbije. To su tako lukavo odigrali. Bio sam slep oko očiju, što bi naš narod rekao. Kako su iskoristili i proruske botove, a iza svega toga se krije minijatura dve zapadne države koje su pokušale da spreče napredak Srbije. Kada sam to video ja danima nisam mogao to sebi da oprostim. Znate li kada bih popustio pod demonstracijama, a svaki dan ih imamo. Da dozvolim da izgubimo još 5 godina zbog neznalica ne pada mi napamet. Imam još tri godine mandata i želim da to vreme bude upamćeno kao vreme najvećeg napretka - rekao je Vučić.


HAAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHAHAHAHAA
 
Da sam u svom komentaru eksplicitno zamolio botove da dođu i dokažu sve o čemu pričam, ne bih ovakav uspeh postigao :)

Tu je i prigodni lajk 👏

Koristim priliku da uputim još jedan javni, ko zna koji po redu apel @Igor da se na ovom forumu već jednom uvede praksa redovnog i nemilosrdnog banovanja bot naloga. Svi znamo o kome se radi, Igor to zna još bolje.

Svi već odavno znamo da su u pitanju ljudi koji su plaćeni da zagađuju svaku normalnu diskusiju, izvrću, spinuju, lažu, relativizuju, normalizuju nenormalno, pa čak i vređaju neistomišljenike (i čak i to vrlo perfidno i podmuklo). Iz aviona je providan svaki njihov komentar, koliko god se trudili da ga umotaju u 400 ukrasnih folija.

Zašto se tolerišu?

Ja ne verujem u slobodu govora za botove, i ne razumem šta se postiže ovakvim pristupom prema njima. Oni su se slobode govora odrekli onda kad su se odrekli svih drugih sloboda zarad privilegija (manjih ili većih, ili percipiranih).

Ovaj forum ima pregršt sjajnih članova koji nesebično dele informacije, znanje i iskustva, diskutuju, polemišu, daju ideje, jednom rečju ovde su iz nekakvog altruizma i ljubavi prema ovom gradu i zemlji, pokušavajući da daju kakav-takav doprinos, možda mali ali značajan. Botovi su ovde iz interesa, da li ličnog, da li i tuđeg, nevažno je.

Sve što se postiže tolerancijom ovih drugih je da će polako oterati ove prve. Ja sam prvi sveo svoju aktivnost na forumu na minimum, na granici sam potpunog napuštanja jer ne mogu da podnesem da na svakoj temi čitam prosečne B92 komentare.

Razmislite dobro
Ko ce biti u toj komisiji za dokazivanje i nalazenje botova? Pošto botove nekako najvise ‘nalazi’ ekipa poput Bekija koji do prosle godine nije ni glasao a sad je komesar za opoziciono misljenje, ili tempa koji misli da je internet CIA podmetacina da se ljudi otudje, pa u njihov sud bas i ne verujem.

Mogli bi da utvrdimo i kazne za lazno optuzivanje. Ko nekome napise da je bot, taj bot Igoru potvrdi svoj identitet i dokaze da nije to, onda onaj ko lazno optuzuje bude banovan, mislim da je to ok.

Forum je za razmenu misljenja a ne balon u kom ce izabrana ekipica da ojacava i radikalizuje sopstvene stavove.
 
Форум служи за размену мишљења, али не и за вређање других чланова форума и неистомишљеника. Људе који вређају друге чланове форума требало би бановати без претераног размишљања. Такође, једно је кад неко нешто мисли из убеђења, друго је кад исто то тврди зато што је плаћен да промовише одређеног човека или странку.
 
Форум служи за размену мишљења, али не и за вређање других чланова форума и неистомишљеника. Људе који вређају друге чланове форума требало би бановати без претераног размишљања. Такође, једно је кад неко нешто мисли из убеђења, друго је кад исто то тврди зато што је плаћен да промовише одређеног човека или странку.
Ok, znaci kad neko drugog clana zove botom treba da dobije ban bez puno razmisljanja? Podrzavam.

Druge je kad neko govori iz ubedjenja a drugo kad je placen ali kako ces dokazati da je jedno ili drugo?
 
Па већ је доказивано и то управо на овом форуму:
бот.PNG

Такође, свако ко мало више прати форум види какав речник користи @Vračarac и зашто би му требало дати барем опомену.
С друге стране нпр. @vradovic има ставове с којима се већина нас не слаже, али он то ипак пише из убеђења. Да није тако, ништа ми не би излазило на гуглу кад бих укуцао "Владимир Радовић Teslawatt".
 
Odbijene sve žalbe niške opozicije oko neregularnosti na lokalnim izborima

Ona je navela da je time niška opozicija iscrpela sva pravna sredstva da dokaže pobedu na izborima.

Ovom odlukom Višeg suda potvrđeni su preliminarni rezultati GIK po kojima lista oko SNS ima 30 mandata, Grupa građana „Dr Dragan Milić“ 16, „Biramo Niš“ 10, Kreni-promeni i koalicija „Ujedinjeni – Nada za Niš“ po dva i Ruska stranka jedan mandat.
 
Ko ce biti u toj komisiji za dokazivanje i nalazenje botova? Pošto botove nekako najvise ‘nalazi’ ekipa poput Bekija koji do prosle godine nije ni glasao a sad je komesar za opoziciono misljenje, ili tempa koji misli da je internet CIA podmetacina da se ljudi otudje, pa u njihov sud bas i ne verujem.

Mogli bi da utvrdimo i kazne za lazno optuzivanje. Ko nekome napise da je bot, taj bot Igoru potvrdi svoj identitet i dokaze da nije to, onda onaj ko lazno optuzuje bude banovan, mislim da je to ok.

Forum je za razmenu misljenja a ne balon u kom ce izabrana ekipica da ojacava i radikalizuje sopstvene stavove.
Bas tako i treba da bude. Bot je uvreda u sustini, tesko da moze gora. Na primer, ja kad tebi kazem da si botina, ne mislim da si stvarno bot u smislu da primas pare da pises ovde, nego da delis isti sistem vrednosti kao ti ,,ljudi".

I ok, nek se kaze da nema takvih uvreda, a ako ih budem koristio, necu kukati na ban, sta vise.

Sa druge strane, imamo ove vise nego ocigledne lazove i manipulatore.

Pa jesmo ga ovde razotkrili da nije bio u SAD? Da mu devojka jedan dan ima 28, drugi 20 godina... i milion nekih stvari. Eno ga sad gradi naselje od nekoliko miliona evra. To je nova ekipa, njima je cilj da su kao korektni, tolerantni, da pokazu da sve napreduje i da je super, da se ima para, samo, eto, treba da prestanes da hejtujes i pridruzis se sekti. Bas sam primetio najezdu tih apdejtovanih na komentarima na vesti na portalima.

Dejan 2 posta laze o sebi, pa mu je treci neka promocija SNS-a, bilo kroz neki link koji postavi, bilo kroz pisanje...

To je unistavanje foruma, nije ni stvar da li je botovanje, svi mi ovde kakvi god da smo, ne pravimo zaje*******anciju od foruma sa takvim stvarima.

I onda kuka kad ga banuju ili nesto, mene vredja po privatnim porukama, pa stvarno ne znam sto bi nekom ko ide da gradi privatno naselje toliko stalo? Pre ce biti da je ovde po zadatku pa ce ici na ribanje ako ne ispuni ono zbog cega su ga poslali.

Ili je noulajfer, sto je ok, ali daj, brate mili, ponasas se bar normalno.

Forum je mesto za izrazavanje misljenja. Kakvo god da je misljenje, eto, ti i ja se ne slazemo po milion i jednom pitanju, pa sta? Ucesnici smo foruma i pisemo ono sto mislimo.

Bot je neko ko je dosao da laze i spinuje po necijem naredjenju. I vrlo lako se vidi, nemoj sad tu da kao treba komisija, vidi se iz aviona.

Ne mora to biti SNS bot, moze biti bot neke gradjevinske firme, zamisli tema o nekom projektu, a tamo sve komentari kako je taj projekat super, sjajan, najbolji ikada...
I ti ljudi nisu providni botovi, ne treba ih banovati i treba sad tu neka komisija da kaze da su botovi? Daj, molim te.
 
Па већ је доказивано и то управо на овом форуму:
Pogledajte prilog 203504
Такође, свако ко мало више прати форум види какав речник користи @Vračarac и зашто би му требало дати барем опомену.
С друге стране нпр. @vradovic има ставове с којима се већина нас не слаже, али он то ипак пише из убеђења. Да није тако, ништа ми не би излазило на гуглу кад бих укуцао "Владимир Радовић Teslawatt".
Awww vidi se da je dobrica, tacno sam znao.

Malo je zalutao, ali vratice se 😀
 
Vrh