Šta je novo?

Izbori 2024

bog ce vam suditi
Pa ako se desavaju oni - znaci da je to bozja volja - znaci da tako bog zapravo kaznjava drustvo gde su ljudi većinski pokvareni, zatucani, prosti, nasilni - kakav narod = takva vlast

Manjina želi promene a jos manje od toga nesto i radi da do promena dođe ali je to ipak samo manjina...
 
Ovo sam napisao juče, ali nisam hteo da mračim i narušavam atmosferu, ali to je ono što mislim:


,,Što se tiče pravih izbora sutra, čestitam pobedu AV, opet je izigrao naciju.

Prošle godine je jedinstvena šansa bila, postojao je bunt, nezadovoljstvo, energija... što je sve ugušeno prvo na protestima, a onda Ðilasovim kandidatom i debaklom na izborima (debakl je jer je sredinom prošle godine postojalo raspoloženje u narodu da se SNS oduva).

,,Nije to loše kao što izgleda" - taj narativ i ovde provejava.

Polako će sa godinama doći - ,,Mi nismo genocidan narod", ,,Normalno da gledam Hepi i Pink, neću valjda one zapadne sektaše" itd. itd.

I velika većina od nas/vas će zameniti ove današnje penziće, kad oni umru.

Evo ih ovde danas, već su spremni za sutra, brijanje ujutro, najbolja košulja i ranom zorom na birališta.

Uradite šta je do vas i glasajte, ovaj post nije mračenje, život ide dalje, ali realno - sutra crno-crvena koalicija uzima jedno 60 posto.

Kenjka se oko izbora, i dalje se misli da niko nije dovoljno vredan njegovog glasa, dok se ovi orci ne muče takvim pitanjima nego zaokružuju.

Što je i ok, nisam ni ja glasao pre, ali sam bio spreman i učestvovao na ulici gde je trebalo. Bojkot ekipa neće isto ništa uraditi, neće se apsolutno ništa desiti sutra posle izbora.

Pobedili smo ceo zapad u UN-u, plata 1050 evra, metro, Ekspo - najveći događaj u svetu u ovoj deceniji...

Generalštab je predat, pa šta, ode Sajam, pa šta... čak i ovde na forumu te teme miruju i tek se javi poneki zabrinuti građanin, za orke je rušenje Sajma vrhunska i pozitivna stvar i deo nezaustavljivog progresa u kome se nalazimo."





Sada opet postoji šansa, izlaznost je mala, a od tih koji su glasali je gomila dovedenih sa strane, ucenjenih, upisanih...

Bojkot je na neki način i uspeo, a opet je izlazak dela opozicije dodatno sve ogolio jer je naterao bagru na mobilizaciju.

I to se sada može iskoristiti, ali desiće se jedna velika kurčina.

Nema ovde nezadovoljstva, ne oseća se ništa u vazduhu, ljudi su se zadovoljili sa 100 lajkova na instagramu po slici, nekim kao markiranim krpicama iz Kine koje prave za pola dolara, a ovde se nekad mogu ubosti za 2000 dinara, nekim letovanjem gde će napraviti gomila slika, da vide svi, a posle će se jesti paštetu mesec dana i to je to.

Koga zabole šta se dešava, gleda se u telefon i kad se vozi i kad se hoda i kad si u prevozu... a tamo sve šljašti i sve je lepo.

Pa će onda malo da krenu psihički problemi pa ćeš odeš kod čika doktora da da bonu. Ovde je nekih 70, 80 posto ljudi ili na sedativima ili antidepresivima. I onda ćeš dodatno otupeti i šta te briga...

A tu je i Srpska instagram stranka da sve ulepša, svuda se gradi, svugde pobeđujemo i rasturamo, plate rastu, sve je vrh.

Zvučim ko ogorčeni tviteraš, ali to je tako. Lažem samog sebe da je njih ovde trećina, četvrtina, a ostali su ok, jesu malo sutra.

Ovde u ulazu i kraju ako ja nešto ne sredim ili se ne pobunim, neće niko.

Samleveni smo i ovde je u suštini jedina šansa da se pojavi neko ko će da laže i manipuliše i više od ovih.

I to ne kao, srušićemo BNV, na primer, nego ćemo, bre, da ga nadogradimo, 200 spratova svaka zgrada, renderi da pucaju. I plata 100k evra i svima automatski 1000 lajkova na instagramu šta god da objave.


Šteta što nema bar neko mesto da se čovek skloni i iskulira, eto, taj Dorćol većinski glasa protiv bagre, ali šta kad imaš ove što je*******u pedere po zatvorima i onda još imaš školovane ljude, koji kao nisu njihovi, ali su u fazonu, ne bih da se tu mešam i određujem ko je u pravu...

Baš na tom Dorćolu treba da se kaže, nije ti ovo SNS prćija i ne vladaju ovde radikali da ti nekom pretiš.

I kao što taj pavijan živi da j*** pedere po gradu kao što ih je je*** po zatvoru, ja sam živeo da svakom bahatom kretenu u saobraćaju, na ulici... saopštim u lice da ovo više nije radikalski grad.

Ali ne na način kao u Srbiji 90ih, kada su klanovi delili krajeve grada ili gradove i zapišavali teritoriju nego da se čisto ukaže da se ovde sada poštuje zakon, ne vozi kroz čisto crveno itd.

Ali jbg.

Što kaže ovo iznad mene ,,kidalica". Buraz. Burazengija. Ide gas.

Drž'te se 😉
 
Poslednja izmena:
Član mobilnog tima Biramo kojem su SNS-ovci razbili glavu ciglom u Zemunu. Ovo je slika današnjih izbora.
FB_IMG_1717355129554.jpg
 
ako cemo sada da se pravimo pametni, nije bozija volja nego posledica slobodne volje, sto ih ne abolira

samo trolujem jer snsovcu su u stvari u praksi ateisti
 
Zašto se ovom @Vračarac uopšte dozvoljava da truje ovaj forum?

Мени је драго заправо, јако је лака мета да човек себи да одушка

Као да узмеш да се надмудрујеш са дванаестогодишњаком, то је ионако отприлике тај ментални склоп и ниво
 
Sat i 15min nakon zatvaranja i mi jos nemamo retultate...
Posmatram sa prozora ekipu koja u osnovnoj školi broji glasove, jbt kao da svaki clan mora licno da prebroji sve!
 
Da ti u ovom ludilu pozivaš na bojkot, na apstinenciju, na sedenje kući i na ignorisanje svih problema, jer su iZbOrNi UsLoVi ✨NePoVoLJnI✨, pa majku mu, kako očekuješ bilo kakvu promenu. Godinama i godinama ponavlja se priča o tim lošim uslovima, a onda kada treba da se radi na promeni, oni menjaju potpuno sulude stvari, traže promene u poslednjem trenutku, a onda ni sami ne znaju šta bi. Kako očekivati mogućnost za promenu, ako bojkotom SEBE izbacuješ iz političke igre i uopšte iz dijaloga za promenu izbornih uslova. Kako očekivati bilo kakvu podršku naroda, ako bi čas bojkot, pa bi na izbore, pa bi onda opet bojkot.
Kad već botuješ, barem napiši nešto smisleno, nešto što bar malo dodiruje realnost.
 
Pa ne znam, vidim na tviteru da Savo pominje kako su ovo bili "najneregularniji izbori" do sada a oni ipak izašli.
Pa ne znam bas,
ali eto on je ostvario super rezultat na tim neregulatnim izborima sto znaci da je ostala udruzena opozicija da bi stvari bile drugacije...
...samo jos bojkotasi da objasne kako su u novom sadu izbori bili ok a u beogradu nisu?
Evo cekam vec metar dana na objasnjenje...
 
Realno onaj fijasko od bojkota 2020te je bio ključan da se žvalavom obezbedi još bar 8god vladavine...
Opozicija se još nije oporavila od tog idiotluka a cini se da jos neće
 
Pobedio sam opoziciju na Cvetnom trgu prvi put u zivotu na lokalnim Vracarskim izborima! Na 50% izaslih skoro
 
Vrh