Šta je novo?

Izbori 2024

Мени је драго заправо, јако је лака мета да човек себи да одушка

Као да узмеш да се надмудрујеш са дванаестогодишњаком, то је ионако отприлике тај ментални склоп и ниво
Laka meta ili ne, on nikada nije doprineo ovom forumu, ni u jednoj temi, nego širi svoju propagandu. Ne vidim ijedan razlog što se njemu dozvolilo da se vrati na forum.
Kad već botuješ, barem napiši nešto smisleno, nešto što bar malo dodiruje realnost.
Pošto ja nisam očigledno dovoljno upućen, molim te napiši mi za koga ja to botujem. Hvala.
 
Uglavnom dobili smo još jednog doživotnog predsednika ako ne i celu dinastiju.

Barem dok nekome tamo negde spolja ne dosadi pa reši opet da pravi opoziciju u Srbiji.
 
Мене ме занима да ли СНС има (а сигурно да има, јер Ресник) већину у Раковици.
 
Promeniš narod, dovučeš gomilu debila da glasa za SNS, nova elita, kurve, dileri, nafurani klinci. Treba se nadati nekom stranom udaru, inače će ovde postati nepodnošljivo za život.
 
Pobedio sam opoziciju na Cvetnom trgu prvi put u zivotu na lokalnim Vracarskim izborima! Na 50% izaslih skoro
Kad kažeš pobedio, znači bio si pretpostavljam na listi za Vračar?

Ako je to tačno, eto voleo bih, makar da ostaneš aktivan na forumu i da makar imaš sluha za sugestije sa foruma, da ih izguraš tamo u partiji.
 
Где има да се виде резултати општинских избора по БГ општинама?
 
Честитке свима који су гласали за СНС и СПН, заједно сте победили Србију.

Било је забавно читати вас повремено овде, те силне политичке анализе, теорије и предвиђана...Сви паметни само нико да призна просту чињеницу - Епилог са полубојкотом је емпиријски доказао да је пола гласа за СПН ишло СНС-у. А били сте упозорени.

Прелепо је, што вам та несрећна, одувек и од стране свих запуштена, крезуба, омражена, прљава, недостојна вас периферија, својим гласовима не да власт на локалу. Демократија и космичка правда у пуној снази.

Ај сад мало главу из песка до следећих избора.
 
Честитке свима који су гласали за СНС и СПН, заједно сте победили Србију.

Било је забавно читати вас повремено овде, те силне политичке анализе, теорије и предвиђана...Сви паметни само нико да призна просту чињеницу - Епилог са полубојкотом је емпиријски доказао да је пола гласа за СПН ишло СНС-у. А били сте упозорени.

Прелепо је, што вам та несрећна, одувек и од стране свих запуштена, крезуба, омражена, прљава, недостојна вас периферија, својим гласовима не да власт на локалу. Демократија и космичка правда у пуној снази.

Ај сад мало главу из песка до следећих избора.

potrebna ti je transplatacija humora
radi se jeftino u pristini
 
Nego kada se vec 'valis @Vračarac ajde malo popunite rupe na trotoarima i ulicama i pocistite ulice od komunalnog otpada kada vas vec toliko ima jer sa tolikim brojem glasaca koji zive na Vracaru makar komunalnog ne reda ne bi bilo.
 
Treba sačekati konačne rezultate i naravno apsolutne brojke kako bi se donela ocena. Onako na prvu bih rekao da ovo jeste pobeda crveno crne koalicije ali da je u pitanju dosta jalova pobeda po nekoj proceni oko 35hiljada manje glasova u zbiru u odnosu na decembar.

Kao što sam pomenuo da slave mogu Vučić i Đilas i čestitam im na tome.

Rezervoar glasova za Beograd je sledeći „Analizom izlaznosti procena nam je da će na beogradskim izborima glasati 220 do 250 hiljada manje birača nego u decembru.
 
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će koaliciona lista SNS u Beogradu imati 62 ili 63 mandata. „U Beogradu će naša lista imati 52 odsto glasova, a neverovatna je pobeda u Novom Sadu i Pećincima. Najubedljivija pobeda po mom mišljenju je pobeda u Novom Sadu. Morate imati u vidu da su u Novom Sadu svi izašli u dve ili tri kolone“, rekao je Vučić.

U Nišu je, kako je rekao, očekivano bila najteža utakmica. „Tamo smo osvojili 32 mandata. Jedna lista grupe građana je dobila čak 23 odsto glasova, lista doktora Milića, i to nikako ne smemo da nipodaštavamo“, naglasio je Vučić
Sledi kupovina Milica
A ovo za NS, bahatost kakvu i ocekujes od ovog
 
Vrh