Šta je novo?

Izbori 2024

Zašto si onda napisao ovo?
Druze sta ti tacno nije jasno?
Ako opozicioni glasaci ne izadju (kao 2020te) - radikali dobijaju glat jel jelte nemaju protivnika (osim fiktivnih) -
tako se na primer desilo da odvoje vlast u opstini stari grad gde nikad nisu mogli ni da sanjaju da ce tamo biti vlast i izgurali su evo cal pun mandat bez problema
- dakle da pojednostavim - kad nemas protivnika pobeda ti je zagarantovana pa ne treba da krades,
mislim da jednostavnije od ovoga ne mogu...
Sreca pa danas situacija nije ista kao te nesrecne 2020te iako se sam sns potrudio da popularizuje bojkot (bas iz razloga jer mu on najvise odgovara)

Kako danas na starom gradu izlaznost nije ni blizu mala kao 2020te - po rezultatima iz decembra smesi im se gubitak te opstine (na primer) pa onda moraju u akciju...
 
СНС се више плаши слабости изнутра него снаге опозиције.
Nema razloga za strah pošto su stranku a i celu političku scenu pretvorili u bezličnu masu. Od 250 poslanika daj bože da ima 50 ljudi prepoznatljivih među narodom. I namerno eksponiraju retarde tipa Đurića, Orlića, Jovanova pošto ti ne mogu da preuzmu ni kućni budžet od žene a ne vlast u državi.
 
1000007428.jpg





1000007429.jpg
 
Ne mogu da se otmem utisku da su ovi javni call centri danas diverzija za nesto drugo/vece. Da su hteli mogli su da se sakriju negde u neki podrum da ih niko ne vidi i nikad ne sazna......previse je "out in the open" sto bi rekli fazon "jurite njih mi resavamo iza scene dok vam paznja drugde"
Прецењујеш способности булументе. Те имбециле козојеби са Косова веслају већ дуже од деценије.
 
Ne mogu da se otmem utisku da su ovi javni call centri danas diverzija za nesto drugo/vece. Da su hteli mogli su da se sakriju negde u neki podrum da ih niko ne vidi i nikad ne sazna......previse je "out in the open" sto bi rekli fazon "jurite njih mi resavamo iza scene dok vam paznja drugde"




To odavno postoji, još iz SNS početnih dana tamo 2012/2013 su zvali ljude i van stranke, poput moje majke koja je ubrzo i morala da ode sa posla.

Većinom u tim call centrima rade mladi aktivisti, studenti (iznenađen sam nekim facama 🙂🙂🙂) koji žele neke benefite.
Kao što je napisao Došljak važna karika u Naprednom sistemu izbora.

Verovatno su se malo opustili oko toga i nisu očekivali da će ih opozicija toliko juriti, zato se sada otkrivaju na različitim mestima.
 
Ne mogu da se otmem utisku da su ovi javni call centri danas diverzija za nesto drugo/vece. Da su hteli mogli su da se sakriju negde u neki podrum da ih niko ne vidi i nikad ne sazna......previse je "out in the open" sto bi rekli fazon "jurite njih mi resavamo iza scene dok vam paznja drugde"

Postoje call centri ihahaj godina unazad, samo tad nije bilo ljudi koji će to da raskrinkaju kao danas. Bio je aktuelan jedan u TC Stadion.
 
Излазност до 17 часова у Београду 34.8%. У децембру, до истог периода било је 45.1%.

Можемо већ говорити о победи булументе. Можда испусте Врачар и Стари Град, евентуално Нови Београд, али тешко остатак и оно што је битније цео град.
 
По ономе што се до сада може приметити, малверзација на изборима је било, али мање него на претходним. Откривено је неколико СНС кол-центара и доведено је мање гласача са стране. Опозиција има мало аргумената да оправда свој неуспех.

Једноставно, апатија је преовладала. Многи грађани нису знали за шта се уопште гласа. Били су збуњени изборима који се одржавају само пола године након претходних. Многи сматрају да гласање нема смисла и да ништа не мења.

Мањи део гласача подржао је Ђиласа и Јовановића у бојкоту. Они ће сигурно прославити малу излазност као своју победу. Међутим, обичном грађанину остају још четири године катастрофалне и неспособне власти.
 
To odavno postoji, još iz SNS početnih dana tamo 2012/2013 su zvali ljude i van stranke, poput moje majke koja je ubrzo i morala da ode sa posla.

Većinom u tim call centrima rade mladi aktivisti, studenti (iznenađen sam nekim facama 🙂🙂🙂) koji žele neke benefite.
Kao što je napisao Došljak važna karika u Naprednom sistemu izbora.

Verovatno su se malo opustili oko toga i nisu očekivali da će ih opozicija toliko juriti, zato se sada otkrivaju na različitim mestima.
Call centri postoje i pre SNS samo što su funkcionisali na nivou stranke. Nisu bili organizovani kao državni projekat.
 
Inace, ovde i da se veruje samo Informeru, ovo je sve lakrdija koju treba ponistiti.

Drzava, citamo samo Informer, ne ume da organizuje regularne izbore.

Tuce, pretnje, branjenje novinarima da rade svoj posao, kupovina glasova... sve to stoji na naslovnoj strani Informera i dokaz je da su izbori namesteni i da rezultati nisu pravi rezultati.

Lakrdija. I nece se ovo ovako zavrsiti. Ne verujem da ce opozicija nesto uraditi veceras, sutra... ali opustite se, bice ovoga jos i ne ceka nas garantovano Gangula do 2027. godine, bice jos cirkusa i izbora 😁

A koliko god ne volim Djilasa, navijam da ih sve vidim veceras zajedno. Mi smo se odlucili za bojkot, mi za izlazak, ali sada zajedno ulazimo u borbu da nam se ova danasnja lakrdija vise nikada ne desi.
 
Ja neću ulaziti u to ko je kriv i ko je tu sta hteo ali...
Iskreno sam dosta iznenadjen da je neko toliko hrabar (ili bolje rečeno lud) i da dodje na Dorćol da napravi ovakvo sranje. Ovo se verovatno neće završiti na ovome.
 
Pricas o S(N)S stabu koji je napravio na sred Dorcola u svom lokalu i gde se dovoze biraci, glasovi...?

Pa vidi se na snimku da je hrabar i lud, mada daleko vise lud. Covek se hvali da je j. ljude po zatvoru, jasno je da bas nije normalan 🤣
 
Vrh