Šta je novo?

Izbori 2024

Ovo su najposteniji i najcistiji izbori do sad. Kao uvek

giphy-downsized.gif


je*** ti život zašto sam rodjen u šupku Evrope
 
Poslednja izmena:
Call centri postoje i pre SNS samo što su funkcionisali na nivou stranke. Nisu bili organizovani kao državni projekat.
Ne znam o čemu pričaš, pa DS je terao radnike pošte da obavljaju stranačke poslove u toku radnog vremena. Između ostalog da zloupotrebljavaju lične podatke građana. Ovi su samo mašinu doveli do perfekcije.
 
Није нелегално звати. Али одакле им спискови са бројевима и адресама? (Приватност података?) Одакле се то све финансира? Гориво, возачи, сендвичи, вода, закуп објекта, телефони, итд итд Нека докажу да све то није из буџета!
 
Ne znam o čemu pričaš, pa DS je terao radnike pošte da obavljaju stranačke poslove u toku radnog vremena. Između ostalog da zloupotrebljavaju lične podatke građana. Ovi su samo mašinu doveli do perfekcije
Ni približno današnjem sistemu, jer u suprotnom još bi bili na vlasti. Skupljali brojeve telefona tako što su prepisivali iz imenika članova stranke pa pravili bazu.
To sam provalio kada su me zvali da pitaju da li ću glasati, a ja prepoznao glas mog prijatelja. I danas ga zezam da je botovao jos pre SNS a 😂. A zvali sa mobilnih telefona i lokalnih fiksnih pa si znao ko te zove.
 
Ne tuče se narod, već batinaši tuku poštene ljude iz SNS, jer SNS ne mogu da pobede i večeras ćemo da pobedimo još ubedljivije nego prošli put, da biste se vi još više radovali“, odgovorio je našoj novinarki.


Pošten svet iz SnS koji u slobodno vreme j*ebe pedere u zatvoru.
 
Ko objavljuje ove rezultate? Čekamo precednika, jer GIK ide da spava?
 
^^ ja bih rekao ljudi kojima je sve potaman i ne bi da se nešto menja a nisu fanatizovani ili ucenjeni da glasaju direktno za sns...
 
Sve stranke, partije i udruženja, koji su izašli na izbore i koji su danas ceo dan pokazivali malverzacije - od mene imaju poštovanje. S druge strane sam jako razočaran zbog njihovih brljanja u predizbornom procesu i što, opet, nisu imali konkretan program koji su trebali javno da prezentuju. S druge strane, Đilas, Tepić i drugi id*** iz opozicije koji su pozivali na bojkot, koji su još i vređali one koji izlaze na izbore i one koji glasaju - što se mene tiče, danas je bila njihova politička sahrana i od danas im više ne treba posećivati grob.

Da ti u ovom ludilu pozivaš na bojkot, na apstinenciju, na sedenje kući i na ignorisanje svih problema, jer su iZbOrNi UsLoVi ✨NePoVoLJnI✨, pa majku mu, kako očekuješ bilo kakvu promenu. Godinama i godinama ponavlja se priča o tim lošim uslovima, a onda kada treba da se radi na promeni, oni menjaju potpuno sulude stvari, traže promene u poslednjem trenutku, a onda ni sami ne znaju šta bi. Kako očekivati mogućnost za promenu, ako bojkotom SEBE izbacuješ iz političke igre i uopšte iz dijaloga za promenu izbornih uslova. Kako očekivati bilo kakvu podršku naroda, ako bi čas bojkot, pa bi na izbore, pa bi onda opet bojkot.

I na kraju, duboko razočaran u sugrađane, Beograda i Srbije, koji su svesno izašli i glasali za Vučića, svesno izašli da ucenjivaju ljude za glasanje, svesno svojoj deci uništili budućnost. I još više razočaran u one koji su sedeli kući, one koji su imali potpunu slobodu da glasaju za koga oni žele, i dopustili da o njihovoj budućnosti odlučuju glasovi onih koji su potplaćeni i ucenjeni.
 
Sns je prvi put poceo da pobedjuje na Vracaru od Kneza Milosa ka Kalenicu na skoro svim bm. Beogradska ulica raznosenje opozicije.
 
Vrh