Šta je novo?

Izbori 2024

Vrv su Putinovi svedoci zauzeti u razmišljanju jer im je dao toliko tema za tumačenje i dešifrovanje a moraju i kompletnu istoriju sad da uvežu u ono sto je snovideo u intervjuu omiljenom mu zapadnom propagandisti.
A očekivali su rafalnu paljbu po dubokoj državi, woke diktaturi, biolabovima i Sorošu.

Za nas ostale, stanje redovno. Botoks deda laprda o svojim idolima i izmišljenoj moskaljskoj istoriji pravdajući genocid koji čini.

A meni je najjače što je lik u našem narodu poznat kao PRAVOSLAVNI CAR, rekao da ne veruje u boga :D
 
Ниjе у праву. Данас је објавио 8-минутно обраћање на српском и никакво конкретно решење није понудио, осим истих фраза од претходних дана. За то време су представници Српске Демократије (нова српска странка на Косову) већ покушали да у косовској банци у Северној Митровици отворе рачун ради пријема плате, пензије, социјалне помоћи из Србије, на шта им је речено да то није могуће (има видео на фејсбуку Аце Арсенијевића). Дакле, директно су демантовали Куртија. За остало ћу ти реплицирати касније, кад будем нашао време.

Ma ajde.. nije u pravu...

Postavio sam ti 2, 3 konkretna pitanja. Za kuknjavu oko nepravde čitam već Došljaka i druge.. Ne moram i tebe..
 
Зар треба да пређемо преко неправде тек тако и да пустимо народ да испашта терор меке и грубе силе?
 
Ptari su docekali svojih 5 minuta pa se i ovako ponasaju, moze im se. To je trenutni momentum. Mi iz defanzive vrebamo iz prikrajka i cekamo izbore u Usa, pa da docekamo svoj momentum.
 
I uradimo šta? Polažete nade u Trampa, u Kralja .. šta je sledeće na repertoaru snova?

@Дошљак Imamo jednog Drecuna na rtsu ne treba mi još 5 klonova ovde...

Nisi rekao kako da ne prelazimo preko meke i grube sile, da se vojska na Kosovo vrati?
 
Tako je, mi smo mali narod a to je Vucic shvatio, Milosevic nije. Mora se posloziti i da imamo i Ruse i Amere i Kineze iza svojih ledja. Bez onog naseg ku**enja bez pokrica. Cekamo Trampa i desnu ruku mu Grenela :)
 
Vrhunac prošlog momentuma dok su bili Tramp i Grenel je da smo preselili ambasadu u Jerusalim kao nagradu za priznanje Kosova od strane Izraela.
"Vučić je to shvatio" haha
Šta li ćemo tek postići u sledećem momentumu
 
Требало је задржати наше институције на Косову као ефективе. И наше људе у КПС, али да спроводе само јавни ред и мир.
 
Grenel je tada navlacio za ptare, tad je dobijao nagrade od njih, pare i povelje. Sada pljuju po njemu. Samo jak lobi odlucuje, u Americi, sta ce biti na Balkanu kao i svuda. Da smo bili pametniji i ulagali gde treba, u kokuse i kongresmene/senatore a ne ono "Niko ne sme da vas bije"... gde bi nam kraj bio.
U politici nema doslednosti, ne zaboravite nikad to.
Kao ni ono "braco srbi i sestre srpkinje", a danas "dame i gospodo gradjani", odnosno nacionalizam i populizam.
Nema ideologije nikakve, samo menjanje vetrova kako duvaju i sve u pravcu interesa.
 
Ne volim Putina, ali sada ce uskoro zima pa ce reke da se zamrznu pa ce da ih predje tenkovima i osvoji Ukrajinu. Posle toga je blizu nase granice i trebamo biti pametni, nije trenutak da mu se zameramo i ponavljamo istorijske greske.
 
Kako je navlačio za Albance, kad je ovde visio svako malo, Siniša Mali ga vodio na splavove i nabacivao mu momke.. Izgleda da su se slabo pokazali..
Moguce... nisu dovoljno dobri momci. :) Nije to podrucje Malog, covek privatno nije gejovac i ne prati scenu. Pre to @Noki moze dati preporuku.
Pamte ljudi ono "Podrzacu Klintona jer sam pametan" na kraju pobedio Tramp.
 
Ptari su docekali svojih 5 minuta pa se i ovako ponasaju, moze im se. To je trenutni momentum. Mi iz defanzive vrebamo iz prikrajka i cekamo izbore u Usa, pa da docekamo svoj momentum.
Da, čekamo da Tramp ponovo jaše, da Grenel postane državni sekretar, pa da gej Grenela namolimo da potera Trampa da poseti Srbiju, pa makar morali da mu damo još jedan stan u bgd na vodi. Pošto je to prvi prioritet naše vlasti, a što bezuspešno moljaka već 12 godina.

Nisu albanci dočekali svojih pet minuta nego su shvatili da protiv amera ne mogu, a da sa amerima pobeđuju. Njihova bitka je da kosovo bude nezavisno, naša da se ne vidi da smo priznali kosovo. Zato je moguće da obe strane vode 5:0. Čak i sad oko evra, AV ne moljaka da se ukine odluka, nego da se suspenduje. Prosečnom srbendi je to isto, al nije. Rukometaš dobije 2 minuta suspenzije, pa se vrati na teren, slično kao i odluka o evru.

Danas na kosovu ima jedno 80 hiljada srba, i to optimistično. Mahom staro stanovništvo, polovina od toga getoizirana, i koje nema budućnost. Da čekamo još deset godina, biće ih upola manje, a đaka jedva da popune 7-8 škola. Ne znam koji će tad biti rezultat, ali sudija može komotno da svira kraj.

Da je ova vlast htela da sačuva kosovo, politika bi im bila deca. Ne slogan, nego realna politika. Uspeh "kosovske politike" bi se proveravao na godišnjem nivou, da li svake sledeće godine na kosovu živi bar 1 srbin više nego prethodne. Umesto toga, politika je bila stabilokratija, davanjem na kašičicu svakog sledećeg prohteva kosova, zarad učvršćivanja vlasti u centralnoj srbiji, i opšte otimačine i krađe.
 
Ne volim Putina, ali sada ce uskoro zima pa ce reke da se zamrznu pa ce da ih predje tenkovima i osvoji Ukrajinu. Posle toga je blizu nase granice i trebamo biti pametni, nije trenutak da mu se zameramo i ponavljamo istorijske greske.
Odesa plus cela obala, ne treba mu cela Ukrajina, nit je cilj... verovatno da se spoji s Pridnjestrovljem. Zavrce se slavina Ukrajincima, ceka se da padne Vlada u Nemackoj (ista ona koja komplet gura Ptare protiv Nas) pa da vidimo. Vesela godina izgleda u svakom slucaju...
 
Meni je drago sto je gej Grenel. I bivsi zet (pro forme brak radi papira), od tetke sestrin muz amerikanac je gej (imam i sliku s njim iz 1994. godine) ali ako moze da pomogne, koga briga koje je slovo u lgbtiq abecedi?
Ako neki strejtovac radi protiv nas, a gejovac je fleksibilan za saradnju, i moze da pomogne, svakako cu se pre opredeliti za njega.
Uostalom, on to radi za pare, ne iz dubine dobre duse i jer mu je stalo za tamo neko Kosovo. Ko nama sto je stalo za Teksas i Fort Apache.
 
Tako je, mi smo mali narod a to je Vucic shvatio, Milosevic nije. Mora se posloziti i da imamo i Ruse i Amere i Kineze iza svojih ledja. Bez onog naseg ku**enja bez pokrica. Cekamo Trampa i desnu ruku mu Grenela :)
Milošević je shvatio da smo mali narod, potpisivanjem kapitulacije u Kumanovu, a Tramp, ako bude pobedio, neće opozvati priznanje Kosova.
 
😂
😄 3 puta si spomenuo da je Grenel gej u 5 min i jednom mene tagovao... Šta ti treba? Kako mogu da pomognem. 😄
Ljudi nikako ds prepoznaju kvalitet u Grenelu... objasni ljudima da nikako nije manje vredan kad su ga vec brendirali uzarenom potkovicom ko bika u ranchu :)
 
Вучић и СНС глуме да бране Косово, а раде све што им траже САД и ЕУ. Укинули су све наше механизме доле, намерно су повукли србе из КПС, намерно је исценирана Бањска пошто се Курти мало залетео са терором па је требало поправити његову слику у међународној јавности.
 
Nisu namerno povuceni Srbi iz Kps. Postojao je debeo razlog za to. Istrazi pa ces naci.
 
Vrh