Šta je novo?

Hram Svetog Save

Ako dobro kapiram oni su sasvim pristojno okruzenje dodatno poplocali belim plocicama i sada moraju da demoliraju stepenice da bi ih doveli i ravan. Kao da se igraju deca…
IMG_5604.jpeg


Ne znam jel imaju rešenje za ove lebdece elemente, ili to ostaje tako?
IMG_5602.jpeg

vidi se znatna razlika u boji kod zamenjenih pločica. Jedan od problema je i što je razmak preveliki. Mozda da isfuguju izmedju kao u kupatilu.

IMG_5603.jpeg
 
Ионако су купатилске. А ови сецкани комадићи, и ничим пољуљана нада да ће то тако да стоји. То ваљда нигде на свету нема. Тотални леваци.
 
Далеко је лепши изнутра Храм него споља. Можда зато што је прешуштено Русима да се баве уређењем. Очигледно да ми немамо људе за то.
 
Далеко је лепши изнутра Храм него споља. Можда зато што је прешуштено Русима да се баве уређењем. Очигледно да ми немамо људе за то.
Полако, по пројекту ће тек да се ради напољу и то такође са позлаћеним елементима. А плус трг и патријаршијски двор. Биће то лепо, ако смо као Срби чекали 100 година можемо још по коју за наш главни храм.
 
Полако, по пројекту ће тек да се ради напољу и то такође са позлаћеним елементима. А плус трг и патријаршијски двор. Биће то лепо, ако смо као Срби чекали 100 година можемо још по коју за наш главни храм.
Jel postoji neki render kako ce to izgledat? Odakle ti informacije?
 
Vrh