Šta je novo?

Gradski izbori 2018.

Ksenija, možeš da tumačiš te pohvale kako god ti volja, a ako tebi to smeta... koga uopšte briga za to?

Ali, nemoj naopako da prepičavaš tuđe (moje) postove. Nisam ti poželeo, kako ti kažeš
"Hvala ti na željama da se ubuduće nikada više ne nađem u situaciji da me neko proganja ili nešto ne daj bože gore."
već
"A ja tebi najiskrenije želim da se nikada u životu ne nađeš u takvom položaju da te neko proganja, šikanira, da ti prete i ne daj bože nešto gore, samo zato što su odlučili da te uzmu na zub."
tj da se ne nađeš u situaciji kao tvoja imenjakinja.
Ostavljaš jako loš utisak sa ovakvim pisanjem.

Pitala si:
"Ko ti garantuje da ovi drugi nisu spremni da rade isto što radi pozicija? Razuveri me."

Ako si doživela kasne 80-te i cele 90-te, ako nisi prespavala od 2000. do 2012. i ako nisi u stanju da uporediš ta dva potpuno različita perioda sa ovim što se dešava danas, onda nemamo o čemu da pričamo.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=523676#p523676:nmp7qj9d je napisao(la):
DzonTravolta » 10 Mar 2018 04:52 pm[/url]":nmp7qj9d] . . . a SPS je jedva prelazio cenzus.
Neki put jedva, nekad lagano, ali stalno je preko crte.
 
@relja

Ne smetaju mi pohvale, već sam pisala da su mi smešne naročito kada se pohvali neko a ne sadržaj koga je taj neko napisao.

U mojoj zahvalnici tebi jasno sam stavila do znanja da sam prošla skoro kroz sve ono što mi ti ne želiš pa otuda napisah: ""Hvala ti na željama da se ubuduće nikada više ne nađem u situaciji da me neko proganja ili nešto ne daj bože gore." (boldovala sam suštinu verujući da ćeš me sada razumeti, jer po tvom pisanju proizilazi da me je sve to zaobišlo, a nije).
Ništa nisam prespavala i u tom magnovenju videh samo nijanse, a sada i dugine boje.
Ostavljaš jako loš utisak sa ovakvim pisanjem.
Koga je briga za tvoj utisak?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=523686#p523686:2kmkyikd je napisao(la):
dragan » 10 Mar 2018, 17:15[/url]":2kmkyikd]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=523676#p523676:2kmkyikd je napisao(la):
DzonTravolta » 10 Mar 2018 04:52 pm[/url]":2kmkyikd] . . . a SPS je jedva prelazio cenzus.
Neki put jedva, nekad lagano, ali stalno je preko crte.
Da, oni jesu fenomen.
 
Koliko arogancije kod pojedinaca... :(

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Svako je glasao iz nekih svojih licnih pobuda. Ako neko ima od sns-a odredjen benefit ko sam ja da mu sudim.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=523609#p523609:2ltlr2js je napisao(la):
tribi » Sub Mar 10, 2018 11:13 am[/url]":2ltlr2js]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=523322#p523322:2ltlr2js je napisao(la):
Beki » 09 Mar 2018 10:20 am[/url]":2ltlr2js]Otvoren novi Most na Adi, idem ja bajsom preko mosta, noć, spuštam se ka Banovom brdu, staza, fino pičim. Kad na kraju mosta, nema više staze, a nema ni osvetljenja, upadam u punoj brzini u neku zemlju, šljunak... Sve su to ostavila gospoda, a kao otvorili most. Nekako se održavam nekoliko desetina metara i vijugam levo- desno dok nisam roknuo. P..i ga Djilasu majmune :mrgreen:

Vozim ja preko Mosta na Adi u pravcu Čukarice... dolazim na raskrsnicu gde se desnopreko novog vijadukta skreće za B.Brdo, pravo se ide ka Topčideru, a levokroz tunel ka Autokomandi... pali se zeleno i ja skrećem levo i... udaram u brdo, nigde dalje tunela... P..i ga Djilasu majmune...
Nesmijesno.
 
Propeler":zbv5j46m je napisao(la):
Pazi, ovde nije reč o par hiljada neregularnih glasova, već o najmanje 300 000, možda čak i preko 400 000. To je jako mnogo. Plus sve ostale metode medijske propagande, plus metode vršenja pritiska putem pozivanja telefonom, dolaska na kućnu adresu ( plašiljive ljude to uplaši, a takvih je mnogo ), kulturnog zastrašivanja, potkupljivanja paketima hrane, ličnim obećavanjima radnog mesta, ucenjivanjima i mnogim drugim metodama. To sve naravno nije poteklo od samih naprednjaka, već od onih koji ih kontrolišu i koji su ekstremno vešti i koji jako dobro poznaju psihologiju različitih tipova ljudi.

Bojim se da je sve ovo proba i vežba, odnosno priprema svih ovih metoda pred izbore za promenu Ustava, do koje ukoliko dođe, zasigurno i nepovratno gubimo Kosovo. Postoji čak i opcija da će se ići direktno na organizovanje referenduma na kojem će narod glasati za/protiv samog ocepljenja i da će sve ove metode, uključujući i milion lažnih glasova dovesti do toga da ćemo se mi sami odreći Kosova, a onda ni Rusija, niti bilo ko normalan neće imati nikakav argument.

Setimo se samo da je na prošlim republičkim izborima pravo glasa imalo 6 800 000 ljudi, a u celoj zemlji ima 7 050 000, što sve govori da je u opticaju oko milion lažnih glasova na republičkom nivou. Time se manipuliše već 30 godina. S obzirom da je izlaznost oko 50 posto, to znači da je između 30 i 40 posto glasova na izborima ( republičkim i lokalnim ) neregularno i da njima manipulišu okupatori.

Potpisujem čitav tekst, od A do Š. :kk:

Svi se sećamo čuvenog dvodnevnog referenduma za novi Ustav Srbije, koji je organizovao "neobavešteni legalista" krajem oktobra 2006. godine.
I to je bila samo jedna u nizu mahinacija prilikom izjašnjavanja građana.
 
Da, laznih glasova...samo jos da nam objasnite mehanizam dobijanja laznih glasova (pored 83798732339 kontrolora koji su brojali i potpisali zapisnik) pa da nam se oci otvore, konacno :grand:

Muka mi je od kmecanja onih kojih su mu direktno pomogli da bude ovakav rezultat. More,ujedinite se, kaljace na noge pa kroz sva naselja od vrata do vrata, razgovarajte, ubedite ljude! Nije bilo nikoga na vratima sem sns-a! Dosta bre budalastina i lazne opozicije!
 
Onda neka NDMBGD jasno i glasno zatraži poništavanje upravo završenih neregularnih izbora, uz pretnju protestima. :mrgreen:


More,ujedinite se, kaljace na noge pa kroz sva naselja od vrata do vrata, razgovarajte, ubedite ljude! Nije bilo nikoga na vratima sem sns-a!

Ne smeju da idu od vrata do vrata. Znaju šta ih čeka. :mrgreen:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=523779#p523779:1iw8nm9m je napisao(la):
vucko » Ned Mar 11, 2018 2:37 am[/url]":1iw8nm9m]NDMBGD nije lažna opozicija :sesir:

I oni moraju malo da prosire vidike. Nije Beograd krug dvojke. Beograd je i Krnjaca i Bataja i Kaludjerica....

Biracko mesto u Savamali je pokazalo kako "saoseca" sa sugradjanima. Boli ih uvo.

Ono sto je dobro za NDVBGD je sto jedini ne kmece na jadan nacin a i kada zakmece to rade smisleno i sa obrazlozenjem. I to mi se dopada za pocetak.

Ovi ostali... majko moja, ju ju ju.....te fantomski biraci (da ih je bilo toliko pa valjda bi napumpao Vracar i Stari Grad da moze da se kurci), paralelne evidencije (kao da oni nikada nisu vodili evidenciju ko je izasao od njihovih sigurnih glasova na izbore ju ju ju, daleko bilo, ne bi to oni, u zivotu), bugarski vozovi (vazda u praksi brze prekinuti nego sto su bili u voznji).....itd, itd, itd... kmecanje, kmecanje,kmecanje i samo pomazu ovom jos vise sa tim! Pa svaka prosecna baba je jednom bar bila nekad na birackom odboru, videla kako to funkcionise i kapira da mlataraju gluposti! :bash:
 
Tek sledi "Osma sednica" SNS-a, do tada nema politike u Srbiji.
JAvni zivot i javna rec su isisani iz prostora, vlada vakum, a u vakumu nema zivota. Ostale su debate jos jedino na ovakvim mestima.
 
Ne mogu osporiti Kesićevu domišljatost ali, u ovim teškim vremenima kada se Srbija rastaje sa dušom, meni nije do takve zabave pa se sve mislim da je nečiji cilj stišati nezadovoljne narodne mase tako što će se lepo ismejati Kesićevoj vickavosti, a znamo da je smeh lekovit i polako sanira memorijski fond u našim glavama. Kada mi se smeje pročitam vic o Muji i Hasi, Lali i Sosi i ostalim pericama.

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=523886#p523886:2l7x8sfi je napisao(la):
trialin » Ned Mar 11, 2018 6:31 pm[/url]":2l7x8sfi][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=VdxTO6fbFFg[/youtube]

Ipak, za izbor + i pet lajkova.
2034808023.png
2034808023.png
2034808023.png
2034808023.png
2034808023.png

a što ukupno iznosi šest pohvala za post.
 
Više ne znam da li mi je depresivnije da čitam postove botova ili antibotova. Teška vremena, nikad nije bilo gore, biće sve gore i sl.

Verujem da se većina vas ne seća 90ih i početka 2000tih.
 
Što, cloud41?
Kao što vidiš, ljudi se sećaju divnih 90ih i štaviše im podižu spomenik ;)
 
Daleko je od idealnog ali vala nije ni toliko mračno. Ja zaista ne kapiram šta ljudi očekuju? Svi su za promene a onda na izborima svaki drugi iskulira.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=524106#p524106:1gpw5ct3 je napisao(la):
cloud041 » Pon Mar 12, 2018 11:53 am[/url]":1gpw5ct3]Daleko je od idealnog ali vala nije ni toliko mračno. Ja zaista ne kapiram šta ljudi očekuju? Svi su za promene a onda na izborima svaki drugi iskulira.

Između idealnog i mračnog veliki je dijapazon, a ovo je MRAK

Izdvajam:

Nisu samo beskućnici ti koji strpljivo čekaju da se kuhinja otvori.

- U svim crkvenim kuhinjama često dolaze pored penzionera porodice sa decom i ljudi za koje nikada ne biste pomislila da se ovde hrane - priča baka Ruža.

Obično je više muškaraca, a među njima i dosta visokoobrazovanih ljudi koji su, nažalost, bez posla i nemaju izbora. Da dobijete jelo, ne teba vam nikakava potvrda niti dokument, ovde mogu da dođu svi koji su gladni. Kažu da se nikada nije desilo da nekoga vrate i ne daju mu da jede.

Ovo je samo jedan primer gde je mračno.
 
Факат да је мање од четвртине гласача гласало за промене, значи да већина сматра да ипак није толико мрачно или бар ако јесте не верује да ови што су били на листама за промене могу донети неко побољшања. Бројка је толико убедљива, тако да чак и ако су најгоре приче о крађи на изборима тачне не мења ово.
Да не буде забуне ово причам са становишта некога ко припада тој "мање од четвртине" групи и сматрам да ће чак ова трула опозиција бити неко побољшање, јет тренутно је бахаћење чини ми се веће него и 90-их а има и узлазну путању. На немаштину смо већ навикли али барем да нас не кљуцају у мозак.
 
Ne znam o čemu vi to pričate.
Ako mislite da ne valja, kandidujte se na izborima. Narod kaže da mu je dobro i da to treba nastaviti.
 
Narod je glup i sebičan i njemu odgovara ovakvo stanje.

Kada kažem "narod" mislim na prostu većinu državljana Srbije. Kada kažem prostu većinu, ne mislim na prostačku većinu, već na 50% + 1.
 
Vrh